Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
hoti postkast
 
mary 27. september 2013, kl 13.51
Kas tavalises hot.ee postkastis saab seadistada nii, et ma näeksin kui mu saadetud mail on nähtud-loetud?
Loodan, et seletasin asja täpselt:)
 
Nämma 27. september 2013, kl 14.09
 
-Fucs 27. september 2013, kl 14.49
Saab küll.
Lähed postkasti ja valid ülevalt paremalt "Seaded" (mitte ei vali "Seaded" oma nime alt!) > kerid lehe alla ja pane linnuke kuhu tahad:

Nõua kättesaamise teatist
O Alati O Küsi alati üle O Iialgi

Kui sa ei vali "Iialgi", vaid Alati või Küsi üle, siis kirja kirjutades saad kirja kirjutamise lehe all panna linnukese ette reale:

□ Küsi kättesaamise kinnitust
 
mary 27. september 2013, kl 16.03
Tänan Fucs. Kiri on juba ammu kirjutatud, kas sel on ka tagasiulatuv mõju? Kuidas mulle teade tuleb, et adressaat on kirja avanud? Juba saadetud kirjale ma enam ju linnukest panna ei saa?
Ja kui valisin Alati, miks ma siis veel linnukese pean iga kirja juurde panema?
 
mary 27. september 2013, kl 16.07
Saatsin prooviks oma teisele kontole ja avasin kirja, kuid oma postkastis ma mingit teavitust avamise kohta ei näe.
 
lammas wää - offline 27. september 2013, kl 17.24
teavitust loetakse privaatsuse rikkumiseks ja enamus meili saatmise kohti on selle kinni keeranud:)
 
!.! 27. september 2013, kl 22.31
-Fucs Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Saab küll.
> Lähed postkasti ja valid ülevalt par
> emalt "Seaded" (mitte ei vali "Seaded" oma nime al
> t!) > kerid lehe alla ja pane linnuke kuhu tahad:
>
>
> Nõua kättesaamise teatist
> O Alati O Küsi
> alati üle O Iialgi
>
> Kui sa ei vali "Iialgi
> ", vaid Alati või Küsi üle, siis kirja kirjutades
> saad kirja kirjutamise lehe all panna linnukese et
> te reale:
>
> □ Küsi kättesaamise kinnitust


Ei toimi.
 
mary 27. september 2013, kl 22.34
Toimib või mitte, aga teavitust ma ei näe....ma kardan, et viga on minus.
 
Fucs 28. september 2013, kl 09.38
Nagu lammas juba ütles, siis toimib asi ainult juhul, kui saaja pool pole automaatvastuse saatmist kinni keeranud.

http://www.upload.ee/image/3608645/hot...

mary 27. september 2013, kl 16.03 kirjutas:
------------------------------------------------
> Ja kui valisin Alati, miks ma siis veel
> linnukese pean iga kirja juurde panema?

Seda tuleb küsida hot.ee IT meeskonnalt, miks nad selle asjanduse selliselt üles on ehitanud, et vajab topeltkinnitust alati.

_____________________________________________________
Tasuline alternatiiv:
http://www.readnotify.com/readnotify/about...
 
mary 28. september 2013, kl 22.52
Fucs, aga mina ei saanud teavitust ja mina ei keelanud ju ära, et ma ei luba seda näidata?
 
-Fucs 29. september 2013, kl 13.31
mary, aga sina

1. saatsid esimese kirja ära ilma "kättesaamise kinnituse" aknakestesse linnukesi panemata.

mary 27. september 2013, kl 16.03 kirjutas:
----------------------------------------------------
> Kiri on juba ammu kirjutatud,
> kas sel on ka tagasiulatuv mõju?

----------------------------------------------------


2. Kui me räägime teisest kirjast,

mary 27. september 2013, kl 16.07 kirjutas:
----------------------------------------------------
>Saatsin prooviks oma teisele kontole ja avasin
>kirja, kuid oma postkastis ma mingit teavitust
>avamise kohta ei näe.

----------------------------------------------------

siis millisele teisele kontole sa saatsid? Kui teine konto on näiteks ka HOT-is ja linnukesed saatmisel kõik seal kus nad olema peavad, siis tuleb teade. Mõnikord võtab see aga aega ja teade võib ilmuda mitu tundi hiljem. Kui aga saatsid näiteks GMailile, siis GMailis on teavituste saatmine keelatud (mitte sina ei keela seda, vaid GMaili meiliserver ongi niiviisi üles ehitatud ja seadistatud).

3. Vahet tuleb teha erinevate meiliserverite vahel. Ühtedes on kättesaamise kinnitused keelatud, teistes ei ole. Lubatud on kinnitused näiteks enamuste omavalitsuste serverites (postiaadressi lõppudega näiteks ....@keilavald.ee ; ....@narva.ee ; ....@paide.ee JNE), ministeeriumite ja riigiasutuste serverites (postiaadressi lõppudega näiteks ...@just.ee ; ....@envir.ee ; ....@haigekassa.ee JNE) ; õppeasutuste meiliserverites (postiaadressi lõppudega näiteks ....ut@.ee ; ....@ttu.ee JNE) , erinevate ettevõtete meiliserverites (postiaadressid lõppevad asutuse nimega nt ....@sivellongrupp.ee VMS).

Näited on meelevaldsed, esitatud näitlikustamise eesmärgil ja mitte kõik esitatud konkreetsed postkastid ei pruugi kättesaamise kinnitust edastada.
 
mary 29. september 2013, kl 15.10
Fucs, ma saatsin proovikirja hotist hotti ja panin linnukesed, et soovin teavitust, aga seda pole siiani tulnud. Kas äkki on veel mingi seade, kus saaja peab ka mingi linnukese panema või maha võtma, et ei soovi näidata, et kiri on loetud?
 
Fucs 29. september 2013, kl 15.58
Proovi saata siis mulle HOT-i midagi, näiteks TERE

#%&{}?@hot.ee

Ma pärast poolt viit umbes olen tagasi ja vaatame.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Fucs 29.09.2013 19.29.
 
Mary 29. september 2013, kl 21.11
Õhtust Fucs! Sain sinult kaks kirja ja teise ees oli punane hüüumärk.....kui see tähendas kinnitust, siis...? Kuidas hotis see kinnitus üldse välja näeb? Outlookis on selge sõnaga kirjutatud, et kiri loetud.
 
-Fucs 30. september 2013, kl 09.36
EI. See oligi lihtsalt teine kiri, mitte kinnitus.

Vat, siis mina enam ei tea mis värk on.
Võibolla on ka HOT ise selle asja kinni pannud ja ära keelanud. Igatahes selle aasta juuni kuuni see asi toimis.
 
mary 30. september 2013, kl 14.32
Tänan, Fucs...vähemalt proovisime:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!