Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
Kuidas laadida tühjale arvutile windowsi?
 
Arvutihädaline 20. oktoober 2013, kl 21.10
Tere
Selline probleem, et tühjal (pole op. süsteemi peal) arvutil on peal windows vista kleeps ning oleks soov seda kusagilt alla laadida. Olen kuulnud, et selle kleepekal oleva keyga saab kusagilt selle kätte. Oleks hea kui keegi aitaks mind leheküljega kust ma seda saaksin
 
Arvutihädaline 20. oktoober 2013, kl 21.15
Mõeldud siis product key`d
teadmatu 20. oktoober 2013, kl 21.29
 
njah............ 20. oktoober 2013, kl 21.31
ei saa aidata, mulle laeti ostes
 
:) 20. oktoober 2013, kl 21.55
no ütle mis kleeps seal on, 2000,xp,vista,7,8 ?
Kui sul endal plaati pole siis tee mõne tuttava juures.
 
Arvutihädaline 20. oktoober 2013, kl 22.57
To: :)
Mainitud on ka see, et peal on Vista kleeps.
Ja alustaksin ehk sellest, et miks ma peaksin üldse sõbra juures ja plaadilt selle võtma?
Kuidas sõbrad siia puutuvad?
 
torrent 21. oktoober 2013, kl 00.02
http://thepiratebay.sx/torrent/4642542/Windows_Vista_Home_Premium_32_Bit.iso

Torrenti laadimiseks on utorrent.

http://www.utorrent.com/utorrent-plus/index/frmnvh
 
l33t h4x0r 23. oktoober 2013, kl 19.01
Kui sul pole alles originaalplaati ega ostutsekki siis puhtalt see kleeps ise pole juriidiliselt midagi väärt. Ainuke idee on selles, et kui saad kuskilt täpselt sama versiooni vistast siis saad sama keyga ta aktiveerida. Seega ei maksa üldse selle vista käkiga tõmmelda ja pane peale windooza 7 mis on asjalikum.
 
galita 23. oktoober 2013, kl 21.52
Läpaka klaviatuuri või puuteplaadi juures peaks ka veel üks kleeps olema, kus Vista versioon täpsemalt kirjas.
 
Ultrraz 25. oktoober 2013, kl 21.01
vistat soovitada on sama hea kui soovitada püksi s!ttuda ja nii edasi elada. vaene inimene otsib nüüd vista plaati.
 
galita 26. oktoober 2013, kl 10.19
Seda nüüd küll, aga kui teemaalgataja soovib just nimelt Vistat, siis nii ka sündigu:)
Mina paneks Linux Minti peale ja asi lahendatud-süsteem eesti keelne, paigaldamine lihtne ja mis vahet, kas netis Firefoxiga surfates on arvutis Vista või Mint.
teadmatu 26. oktoober 2013, kl 14.10
Tegin alles sama operatsiooni läbi (uus Vista install koos aktiveerimisega olemasoleva kleepsul oleva võtmega) link kuidas on eelmises postituses.
Ootasin minagi tulemuseks aeglast arvutit. Minu suureks üllatuseks peale kõikide uuenduste peale panemist töötab ideaalselt. Ei karju pidevalt parooli järele nagu esmasest kokkupuutest paar aastat tagasi meelde on jäänud. Käivitub kiiremini kui XP minu eriti suureks üllatuseks.
Sellel arvutil mälu 2giga ja core duo prose.
Ma ei tea ühtegi põhjust miks peaksin selle pira windows 7 vastu vahetama
 
minul oli.. 26. oktoober 2013, kl 16.38
nii, et ühel arvutil tegi müüja ära asjad mis vaja, et windows tööle hakkaks ning kodus hakkasin vaid kasutama.... kuid teisel täitsin ära ise kõik küsimused ja nõustusin ,milles nõuti mille lõpus avanes windows ja sain arvutit kasutama hakata, sest neil mõlemal oli OP-süsteem sees olemas vaid tuli käivitada...
 
minul oli.. 26. oktoober 2013, kl 16.41
veel täpsustuseks , et op-süsteem on WIN 7, mis on sarnane vista´ga
 
-Fucs 26. oktoober 2013, kl 17.11
minul oli.. kirjutas 26. oktoober 2013, kl 16.38
--------------------------------------------------

>nii, et ühel arvutil tegi müüja ära asjad mis vaja,
>et windows tööle hakkaks ning kodus hakkasin vaid
>kasutama.... kuid teisel täitsin ära ise kõik
>küsimused ja nõustusin ,milles nõuti mille lõpus
>avanes windows ja sain arvutit kasutama hakata,
>sest neil mõlemal oli OP-süsteem sees olemas vaid
>tuli käivitada... veel täpsustuseks , et op-süsteem
>on WIN 7, mis on sarnane vista´ga


...? Et siis mida Sa kellele öelda tahtsid?
 
to teadmatu 26. oktoober 2013, kl 18.46
vista+sp2=win7
teadmatu 26. oktoober 2013, kl 18.51
to teadmatu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vista+sp2=win7

Tundub küll nii olevat. Ma kasutan winni viimasel ajal nii vähe et hakkab huvi seal toimuva vastu kaduma, kuigi teise op sysina ta mul igas arvutis olemas.
 
to teadmatu 26. oktoober 2013, kl 19.13
see, et kasutad mingit paari protsendi nohikute opsüsteemi, ei puutu kopika eestki teemasse...
teadmatu 26. oktoober 2013, kl 19.17
to teadmatu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> see, et kasutad mingit paari protsendi nohikute op
> süsteemi, ei puutu kopika eestki teemasse...

Ma andsin juba vastusega kuidas installida Vista arvutisse, mis on Sinu kommentaari seos teemaga.
 
külastaja 26. oktoober 2013, kl 19.23
"...? Et siis mida Sa kellele öelda tahtsid?"

Küllap taheti lihtsalt seda öelda, et ostetud arvutil oli Windows 7 eelinstallituna olemas mis müüa abiga siis tööle seadistati.(teisega saadi siis iseseisvalt hakkama)
minul oli.. ei saanud ilmselt aru, et teemaalgataja arvuti polnud äsja ostetud vaid kõvakas ilmselt formateeritud.(kleepsu järgi siis endine Vista läpakas)
 
minu seos teemaga 26. oktoober 2013, kl 19.25
on hoiatada arvutikasutajaid nende rasvaste juuste ja pudelipõhjadest prillidega linuksifännide eest, kes on sama fanaatilised kui jehoovatunnistajad... linuks ei ole midagi muud kui buutsektori viirus... :D
teadmatu 26. oktoober 2013, kl 19.29
Tänan tähelepanu juhtimast, Mac on jah Unixiline nagu linuxki.
 
külastaja 26. oktoober 2013, kl 19.41
minu seos teemaga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> on hoiatada arvutikasutajaid nende rasvaste juuste
> ja pudelipõhjadest prillidega linuksifännide eest
> , kes on sama fanaatilised kui jehoovatunnistajad.
> .. linuks ei ole midagi muud kui buutsektori viiru
> s... :D

Su postitus sobib palju rohkem foorumisse "Halb kogemus" või midagi sarnast.
Püüa sellest nüüd üle olla ja alusta lauseid suure algustähega. Su eelmises postituses mainitud kopikal pole siin riigis mingit väärtust.
Linuksit pole teadmatu siin teemas veel kordagi maininud.
Jätaks igaühele oma valiku millist op-süsteemi ta eelistab.
Tore, et sain ka teemasse mittepuutuvat mula ajada. Igav oligi.
 
linuksmint 27. oktoober 2013, kl 19.30
küsimus Galitale. Minu teada Linux Mint ei ole eesti keelne. Ubuntu on. Igatahes oleks mul huvitav teada, kuidas saada Minti eesti keelseks.
 
lammas wää 27. oktoober 2013, kl 19.42
paigaldamisel valid EESTI KEEL ja saadki 95%
lisaks kõik uued programmid mida paigaldad saavad eesti tõlkefaili enda jaoks automaatselt kui need olemas on
VLC on näiteks eestikeelne

---------------------------------------
HOIATUS:
"Antud kasutaja ei oma IT alast haridust"
---------------------------------------
Tunne oma riistvara:
http://filehippo.com/download_speccy/
 
galita 27. oktoober 2013, kl 19.55
Süsteemi saab ka peale paigaldamist eesti keelseks muuta. Kuna ei tea, millist töölauda Linux Minti kohta küsija kasutab, siis kirjutan süsteemi keele muutmisest üldisemalt-ehk on abiks.
Otsi menüüs üles Keeletoetus, see peaks olema Seaded (settings) all. Avaneb aken, kus kliki Keelte paigaldamine->selles aknas pane linnuke valitud keele, ehk siis eesti keele järele ning kliki Rakenda muudatused. Nüüd otsi Keeletoetuse aknas eesti keel üles ning lohista ta esimeseks keeleks ning kliki Rakenda kogu süsteemile. Peale restarti ongi Mint eesti keelne-no nii 95% ulatuses umbes.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!