Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
Läpakas ei võta pilti ette.
 
Terje 06. märts 2014, kl 12.31
Tere! Palun asjatundjate abi! Läpakat (ML)sisse lülitades süttisid küll on/off indikaator ja Wlan indikaator, kuid kõvaketta indikaator ei sütti ja arvuti ekraan tumm. Aku on täis ja laadijaga ühendades hakkab akuindikaator ka põlema. Mõtlesin, et prooviks korraks aku eemaldada, aga kuna kaks indikaatorit põlevad, siis ei julge väga seda akut torkida.
Kas oskab keegi nõu anda, mida teha, et läpakas tööle saada?
Aitäh!
 
-Fucs 06. märts 2014, kl 15.07
Ja pärast mida selline tulemus?
Ehk, et siis mida sa viimati selle läppariga tegid ja kas siis oli kõik OK? Viimane väljalülitus OK? Põrutada pole läppar saanud vahepeal?

Kõvaketas taha ei lähe sul siis ja võib olla kõvaketta viga (küpses ära), toiteploki viga või nende mõlema ühendustes (toiteprobleemid jms). Targem ilmselt minna arvutiparandusse.
 
Ultrraz 06. märts 2014, kl 17.13
võib oletada, et videokaart andis saba. samas vahel sellist trikki teevad ka mälud, kui on mõni pulk vigane, ka mõnedel arvutitel pilti ette ei tule. võib proovida eemaldada ketas ja üks mäludest, vaata mis siis teeb..ning proovi teine mälu välja võtta ja selle esimesega uuesti käima lükata, vaatad mis tulemus. kui kummalgi puhul pilti ette ei tule, siis on video küps.
kui soov andmed kätte saada, võib teha kettast välise kõvaketta, võid mu poole pöörduda, aitan ära teha.
520-6047, ultra@hot.ee
 
külastaja 06. märts 2014, kl 17.53
"Ekraan on tumm"
Seleta see lahti. Täiesti pime ekraan või oli seal midagi mingil hetkel näha.
Hoia klahvi F2 all alglaadimise ajal. Kas BIOS ekraan tuleb nähtavale?
 
Ultrraz 06. märts 2014, kl 18.06
on veel üks variant, kui lamp on läbi ekraanil, siis proovi taskulambiga ekraanile valgustada, kui näed seal siiski mingeid kujutisi, siis on lambi viga, ekraan läheb vahetusse ja korras. kui aga taskulambiga ka midagi ei näe, siis pole lambi viga, siis miskit,mida eelnevalt mainisin..
 
to ultrraz 06. märts 2014, kl 18.21
kui sul on arvutiparandus, siis reklaami sedaõigetes kohtades ja avalda paranduse asukoht, lahtioleku ajad ja hinnakiri.
aga selline pidev klientide kerjamine nagu sa siin teed, viitab sellele, et sul puudud usaldusväärsus ja napib kliente.
loomulikult sulle kui venelasele see jutt jääb arusaamatuks.
 
külastaja 06. märts 2014, kl 18.28
Ultrraz Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> on veel üks variant, kui lamp on läbi ekraanil, si
> is proovi taskulambiga ekraanile valgustada, kui n
> äed seal siiski mingeid kujutisi, siis on lambi vi
> ga, ekraan läheb vahetusse ja korras. kui aga task
> ulambiga ka midagi ei näe, siis pole lambi viga, s
> iis miskit,mida eelnevalt mainisin..

Ketta indikaator ei plingi ju. Süsteem pole end tõenäoliselt üles laadinud.
 
galita 06. märts 2014, kl 18.39
to to ultrraz, paluks oma ultra-natsionalistlike ilmavaateid siin mitte reklaamida, kuna rahvuste vaheline tüli õhutamine on seadusega karistatav.

Mina välistaksin ekraaniga seotud rikkeid, kuna teema algataja kirjutas, et kõvaketta indikaator ei süttinud. Ekraaniga seotud rike ei oleks kõvaketta indikaatorit mõjutanud. Algatuseks kontrolliksin mälu/mälusid. Kuid probleemi põhjus võib olla ka protsessoris, mõni toiteploki ühendus on lahti tulnud, lõuna või põhja silla probleem, isegi BIOSi viga võib olla.
Ega teemaalgatajal muud üle ei jää kui arvutiteenindus, sest foorumi kaudu on keeruline õiget viga tuvastada.
 
teadusemees 06. märts 2014, kl 19.08
to galita, piraattarkvara levitajana võiksid siin vähem sõna võtta

venelane pole mitte ultrazzzi rahvus vaid DIAGNOOS

irwww
 
Ultrraz 06. märts 2014, kl 20.20
See ongi siin õige koht reklaamiks. ja sinu pidevad kommentaarid viitavad su kadedusele, mõistuse puudulikkusele, pahatahtlikkusele. tolvaneid ei tasu tähele panna, neid on olnud igal pool paraku ...
 
galita 06. märts 2014, kl 23.35
to teadusemees, millise diagnoosi endale paned?
Ära palun ainult eestlane pane, hakkab piinlik.
 
Tõnis 06. märts 2014, kl 23.53
Haha, "see ongi siin õige koht reklaamiks" - nädala idiootseim väide :)
 
??? 07. märts 2014, kl 00.45
kui see siin on õige koht reklaamimiseks, siis miks ükski firma siin ennast ei reklaami ja tööd kerjab vaid kräkker ulrraz?
 
to galita 07. märts 2014, kl 08.16
ei õhuta ma rahvaste vahelist vaenu, vaid nendin fakti, et venelane võib terve elu elada Eestis ja isegi keele selgeks õppida, aga vaatamata sellele jäävad tema arusaamad endiselt euroopalikest arusaamadest erinevaks.
 
galita 07. märts 2014, kl 10.00
Ja milline on see niinimetatud euroopalik arusaam viimase postitaja arvates? Kas euroopalik arusaam tähendab teiste sõimamist, mida saab siin foorumis pidevalt lugeda?
Euroopa kultuuriruumis ei jagata inimesi nende rahvuste, seksuaalse orientatsiooni ega religiooni järgi. Inimese intelligentsus on võrdne tolerantsusega-mida intelligentsem inimene, seda tolerantsem on ta teiste suhtes.
Ma ei ole juhtunud siin foorumis lugema Ultrrazi postitusi, kus ta teisi sõimaks. Keda siis pidada rohkem eurooplaseks? Pigem siiski Ultrrazi kui sõimajat.
 
& 07. märts 2014, kl 10.17
Galita, sa võid ju esineda mistahes nime all aga see sind ei õilista mitte.

Ma muideks tean su õiget nime ka, su kõiki aliaseid, su elupaik(u)a, su staatust jne.

Ole palun lõpuks niipalju tark ja ära kibestunult ürita ainult rünnata kõikvõimalike aliaste abil mind, vaid püüa rohkem õppida.
Ainult enesearendamise teel jõuad sa viimaks niikaugele, et sul tekib moraalne ja põhjuslik õigus teisi abistada.

Pealegi häirib mind väga kui innukalt sa alati oled varmas nö "abi" osutama teemades, mis puudutavad häkkimist, nuhkimist ja teisi ebamoraalseid tegevusi.

See on selge märk, miks ma sust üldse lugu ei pea ja kui ma oleks selle laua admin või mode, siis oleks mul olnud ammu juba põhjus olemas su bännimiseks.

Edu sulle õpingutes.
 
galita 07. märts 2014, kl 10.37
Õppida mulle meeldib ja edu soovimise eest suured tänud.
Ma ei ole sind erinevate aliaste alt rünnanud. Kõik sulle kirjutatud postitused, nagu ka eelmine, on kirjutatud galita kasutajatunnuse alt. Sa oled vist unustanud, et ründasid peale minu siin foorumis veel paljusid teisi? Kuna pead kõiki ründavaid postitusi minu kirjutatuks, siis näitab see seda, et tegelikult ei tea sa midagi.
PS! Mind ähvardada ei ole mõistlik tegu.
 
peavangutus 07. märts 2014, kl 18.17
kus muidu ähvardus oli?
 
Fucs 09. märts 2014, kl 14.16
OT
Keegi kopipasteedib siin juba kuuldud-nähtud asju

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?67,124...

20. juuli 2013, kl 16.52


Ei saa mitte aru, mis teil (tegelikult sinul) Galita ja Ultrrazi vastu on? Midagi isiklikku?

Kui nii, siis isiklikud probleemid võiks mujal ära lahendada, mitte siin arvutiabi foorumis. See arvutiabi nurgake tänaseks üks vähestest Delfis, kus haiglast ärapanemist ja lauspaska veel minimaalselt.
Hoidkem siis seda puhtana ja kuivana.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!