Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
Dropbox
 
maits 09. juuli 2014, kl 17.49
Ma ei saa avada mulle saadetud videosid, sest Dropbox is full
 
Ultrraz 09. juuli 2014, kl 23.58
logi ennast sisse dropbox.com, ja kustuta mittevajalikud asjad eest ära,maht sai paraku täis ja pead tegema valiku, mida jätta ja mida mitte..
 
maits 10. juuli 2014, kl 10.08
Lugupeetav ULTRAZ.Abi oli oluline, aga kas ma kustutatud asju kusagile tallele saaksin ka panna, Tänan ette
 
galita 10. juuli 2014, kl 12.18
Andmete säilitamiseks on mitu võimalust:
1. Teed dropbox.com teise konto või valid andmete talletamiseks mõne teise pilve, veidi mahukama nagu näiteks Yandex Disk.
2.Salvestad andmed välisele kõvakettale.
3. USB pulgale
4.Plaadile. Seda viimast võimalust ei ole ma ise enam ammu kasutanud.
 
Ultrraz 10. juuli 2014, kl 15.37
kuna Teie konto maht sai täis, siis peab lihtsalt midagi eest ära võtma, et saaks talle vajalikke asju edasi toimetada. nagu galita mainis on jah ainult need variandid - teine konto, meili teel edastada (ilmselt mahukuse tõttu pole võimalik) või siis tipa-tapa viia andmekandjal talle kätte.
 
maits 10. juuli 2014, kl 15.59
Eelmisele! Pean vist natuke veel seda arvutiasjandust õppima, aga tänan südamest tähelepanu osutamise eest. Soovin ilusat suve jätku!
 
irwwwwwwwwww 10. juuli 2014, kl 16.56
maksa siis äkki lisaruumi eest, ongi probleem lahendatud, paar dollarit aastas.
 
R 11. juuli 2014, kl 02.36
Paari dollari eest aastas ei saa tänapäeval enam kuskilt lisaruumi, Dropboxi lisaruum maksab 10 euri kuus. Parem juba teha teine konto mõne teise teenusepakkuja juurde, kes pakub rohkem tasuta ruumi.
 
Tõnis 11. juuli 2014, kl 23.03
Minu käest saab paari dollari eest kõike mis ihule rõõmu pakub.
 
tjahh 12. juuli 2014, kl 02.09
Ma nyyd kohe ei teagi....kui minu Dropbox tais kipub saama, siis kustutan mittevajaliku trani ara ja vajaliku tostan sealt lihtsalt valja - avan uue faili valjaspool Dropboxi ja tostan asjad sinna.... Voi olen ma millestki vaga valesti aru saanud?
 
Galitus Autismus 12. juuli 2014, kl 14.32
Said valesti aru, jah. Hakkame otsast peale: Kas sul id-kaart on?
 
Tõnis 12. juuli 2014, kl 17.40
Galitus Autismus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Said valesti aru, jah. Hakkame otsast peale: Kas s
> ul id-kaart on?



Miks sa ID-kaardiga onaneerid?
 
Tõnis 12. juuli 2014, kl 17.50
Tahan tagasi siia foorumisse. Galita, anun sult kasvõi põlvili andestust, lase mind ainult siia tagasi.
 
külastaja 12. juuli 2014, kl 21.25
Tõnis Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tahan tagasi siia foorumisse. Galita, anun sult ka
> svõi põlvili andestust, lase mind ainult siia taga
> si.

Sa pole see Tõnis kes siin foorumis oli. Ma ei tea mis sind vaevab, aga leia endale tegevus mi su kibestumust leevendab. Siin jaburdusi postitades sa endale küll head ei tee. Kellegile käkki keerates vaevad vaid ennast.
 
Show must go on 13. juuli 2014, kl 13.38
See sõna on "kellelegi", külastaja. Ja nüüd küsimus suurele ringile - mitmendas klassi õpetatakse gi- ja ki-liiteid?
 
külastaja 13. juuli 2014, kl 13.54
Show must go on Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See sõna on "kellelegi", külastaja. Ja nüüd küsimu
> s suurele ringile - mitmendas klassi õpetatakse gi
> - ja ki-liiteid?

Kuule Queenifänn, mis ki- liitest sa räägid? Panen siia lingi mis kinnitab, et minu väljendusviis on vale, aga selgita oma -ki- ka ära.

http://www.skrivanek.ee/ee/keelenou/kellelegi-voi-kellegile.aspx

Muide, "kellegile" on suht sagedasti kasutusel nii, et keeleteadlased leidku omale paremat tegevust virisemiseks.
 
Tagasi kooli 13. juuli 2014, kl 13.59
Millal lisada sõna lõppu liide -gi, millal -ki?
Liide -gi liitub helilistele häälikutele (täishäälikud a, e, i, o, u, õ, ä, ö ja ü, helilised kaashäälikud j, l, m, n, r ja v), nt vanagi, lugugi, kellgi, kammgi, koergi, kohvgi, kaevgi. Liide -ki liitub helitutele häälikutele (k, p, t, g, b, d, f, h, s, š, z, ž), nt kokkki, lukkki, kottki, leibki, seifki, pilaffki, pulsski, punški, beežki, garaažki.
 
külastaja 13. juuli 2014, kl 14.05
Tagasi kooli Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Millal lisada sõna lõppu liide -gi, millal -ki?

> > Liide -gi liitub helilistele häälikutele (täishä
> älikud a, e, i, o, u, õ, ä, ö ja ü, helilised kaas
> häälikud j, l, m, n, r ja v), nt vanagi, lugugi, k
> ellgi, kammgi, koergi, kohvgi, kaevgi. Liide -ki l
> iitub helitutele häälikutele (k, p, t, g, b, d, f,
> h, s, š, z, ž), nt kokkki, lukkki, kottki, leibki
> , seifki, pilaffki, pulsski, punški, beežki, garaa
> žki.

Ja mis sind siis vaevab? Milline on etteheide seoses just nende reeglitega?
 
Tagasi kooli 13. juuli 2014, kl 14.15
Mind vaevab hetkel sinu rumalus, ülbe suhtumine ja ennastõigustav käitumine, samal ajal isegi väga hästi teades, et oled vea teinud.
 
külastaja 13. juuli 2014, kl 15.01
Tagasi kooli Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mind vaevab hetkel sinu rumalus, ülbe suhtumine ja
> ennastõigustav käitumine, samal ajal isegi väga h
> ästi teades, et oled vea teinud.

Kust sa ülbuse välja loed? Oma viga ma tunnistasin. Panin selle kinnituseks ka lingi. Vahe ainult selles, et viga ei teinud ma sinu esitatud reeglite alusel. Sul endal ikka veits rohkem asjad sassis kui minu mugandatud kirjakeel.
 
britt 13. juuli 2014, kl 15.05
gi ja ki liiteid õpetakse koos teatavasti emakeeletunnis :D
küsimus oli pealegi suurele ringile nii et lõpeta enda lolliks tegemine siin!!!
teadmatu 13. juuli 2014, kl 15.33
Eesti Keele Kaitse Ühing on nimetanud reeglistatust kirjakeele tugevuse aluseks ja kutsutud üles rakendama meetmeid kirjakeele kaitsmiseks[4]. Samas on seda ka kritiseeritud ning näiteks Jaan Kaplinski on väitnud, et "ilusti, hästi saab rääkida keelt vaid siis, kui ei mõelda reeglitele, vaid räägitakse tõepoolest oma keelt, nii nagu tahetakse"
 
Tagasi kooli 13. juuli 2014, kl 15.49
teadmatu, sul on vist lugemisraskused. Kaplinski räägib kõnekeelest. EKI ja EKKÜ tegelevad kirjakeelega. Pane nüüd oma viimane ajurakk tööle ja ütle, kumba neist siin foorumis kasutatakse.
teadmatu 13. juuli 2014, kl 16.05
teadmatu 13. juuli 2014, kl 16.07
 
teadmatule 13. juuli 2014, kl 16.37
Sa võid siia Kaplinskite ja Jõkside arvamusartikleid viimsepäevani kopeerida, aga see ei muuda keeleseadust kehtetuks.
teadmatu 13. juuli 2014, kl 17.10
§ 4. Ametlik ja avalik keelekasutus ning eesti kirjakeele norm
(3) Muudes avalikkusele suunatud tekstides, millele ei kohaldata ametliku keelekasutuse nõuet, sealhulgas eesti keele kasutamisel meedias, järgitakse keelekasutuse head tava.

Seletuskirjas märgitakse, et hea tava näol on tegemist määratlemata õigusmõistega ning ka riigipoolset järelevalvet ei nähta selleks ette.
 
aga 13. juuli 2014, kl 17.12
teadmatule Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa võid siia Kaplinskite ja Jõkside arvamusartikle
> id viimsepäevani kopeerida, aga see ei muuda keele
> seadust kehtetuks.


Aga ikkagi, mis sind vaevab?
 
Pille 13. juuli 2014, kl 17.26
Huvitav,kas see arutelu käibki Dropboxi kohta?
teadmatu 13. juuli 2014, kl 17.48
Millisest minu veast sa räägid?
Ma ei ole mette külastaja.
Mette on kirjutet täitsa teadlikult.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!