Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
läpakas sureb ära...
 
kuidas aidata inimest kes õppida ei suuda 21. mai 2015, kl 13.01
http://www.sevenforums.com/tutorials/311593-speccy-publish-snapshot-your-system-specs.html

https://www.youtube.com/watch?v=wn3k6tivQNI

Need on kasutaja V poolt antud lingid.

külastaja kirjutas;Speccy programmiaknas klikid " Copy to Clipboard" ja kleebid selle aadressi siia foorumisse.

Kuidas sind veel õpetada oleks võimalik?
 
See suur et.... 21. mai 2015, kl 13.08
No sellest ehk esialgu piisab minu jaoks, mind peab õpetama kaks korda järjest ja hästi aeglaselt...
 
See suur et... 21. mai 2015, kl 13.09
Operating System
Windows 7 Home Premium 64-bit SP1
CPU
AMD C-50
Ontario 40nm Technology
RAM
2,00GB DDR3 @ 538MHz (7-7-7-20)
Motherboard
ASUSTeK Computer INC. 1215B (CPU 1)
Graphics
HSD121PHW1 (1366x768@60Hz)
ATI AMD Radeon HD 6250 Graphics (ASUStek Computer Inc) 68 °C
Storage
232GB Seagate ST925031 5AS SATA Disk Device (SATA) 37 °C
Optical Drives
No optical disk drives detected
Audio
Realtek High Definition Audio
 
abiks 21. mai 2015, kl 13.11
Speccy programmiaknas klikid " Copy to Clipboard" ja kleebid selle aadressi siia foorumisse
 
See suur et.... 21. mai 2015, kl 13.23
no ma vist juba tegin seda või ei teinud?
 
V 21. mai 2015, kl 13.44
Tuleb valida File ja Publish Snapshot,avaneb aken vajutada yes,siis vajutada copy to clipboard ja kleepida see adress siia foorumisse.
 
V 21. mai 2015, kl 13.47
Vabandust aadress mitte adress.
 
V 21. mai 2015, kl 13.49
Selline peaks välja nägema.

http://speccy.piriform.com/results/cBN5lsrWdiPk5F4QpWPUIp6
 
See suur et... 21. mai 2015, kl 13.50
http://speccy.piriform.com/results/D3FNzJ31L3CyhLsiHxPaWog
 
temp 21. mai 2015, kl 14.55
Kas videokaardi temperatuur 68 °C natuke liiga kõrge ei ole?
Läpakate korpused on erinevad, aga kui ma enda läpaka temperatuurisid vaatan, siis netis surfamise ajal on nii videokaardi kui protsessori temperatuurid 50 kraadi ümber. Kui arvutit koormata, siis tõusevad protsessori temperatuurid isegi 70 peale. Aga kui tavalise surfamise ajal on juba 68 kraadi, siis koormuse korral võib see näit olla 80-90.
Kas eespool soovitatud programm mingit logifaili ei loo, kust saaks hiljem näitusid vaadata?
 
See suur et... 21. mai 2015, kl 15.18
Kas minu käest küsid seda?? Mul pole neist asjadest õrna aimugi...
 
temp 21. mai 2015, kl 15.43
Küsisin kõigi arvamust. Vaatab mida teised sellest videokaardi temperatuurist arvavad.
 
n2 21. mai 2015, kl 17.21
Seal loetelus kusagil figureerivad sellised:

TuneUpUtilities_Task_BkGndMaintenance2013
ja Ask Toolbar.
Mina eemaldaksin need.

Minu teada MALWAREBYTES ka teeb seda.
Sa ju ikka laadisid selle programmi – kui ei, siis tee seda:
https://www.malwarebytes.org/products/ (Free Version Download)
*
' temp ' juhib tähelepanu temperatuurile.
On vist jah liiga kõrge see temperatuur. Tõesti - kui on tähtsaid faile, mida kaotada ei taha, siis pead ikka koopiad nendest tegema. On ka pilveteenus olemas. Mina seletada ei oska. Kui väga palju pole arvutis, siis mingi mälupulga vast ikka jõuab osta, siin su tuttav pood: https://www.klick.ee/malupulgad.html
.
 
spets 21. mai 2015, kl 17.26
Temperatuur 66 kraadi pole kõige hullem.
Vaja on vana Windows maha võtta ja uus peale panna. 3-4aastat on liiga kaua programmi jaoks.
Windowsi installeerimise käigus saab näha, kas lööb sinise ette või ei. Kui lööb, siis tuleb muutmälu kontrollida või ära vahetada. Seda on teil hetkel 2gb ja üks tuleks juurde lisada. Siis kokku 4gb ja läpakas hakkab kiiremini tööle. Kõvaketas tuleks ka ära testida.
 
spets 21. mai 2015, kl 17.34
Juhin veel tähelepanu, et sellel läpakal on prose 1ghz ja 4gb op.mälu on hädavajalik.
Ime, et üldse siiani kasutab seda.
Võimaluse korral vahetaks prose ka kindlalt ära.
 
See suur et... 21. mai 2015, kl 18.43
issand, ei ma tea kuidas neid asju juurde või vähemaks saab, äkki on siis uus odavam osta juba... no pean vist seni kannatama kuni saan oma pildid jms ära talletatud kuhugi ja siis võtaks selle wini maha ja paneks uue, äkki see 10 sobiks panna?
 
temp 21. mai 2015, kl 19.04
Windows 10 miinimumnõuded protsessorile on samuti 1 GHz, aga miinimumist kippub optimeerimata windowsi jaoks väheks jääma. Protsessori vahetus vaevalt end ära tasub, pigem uus osta. Kuid mõne säästu-linuxiga saad seda arvutit netis surfamiseks ja meilimiseks veel kasutada. Linuxi paigaldus on lihtne, sellega saad ka ilma kõrvalise abita hakkama. Kui laadid oma failid pilve Dropbox, siis see töötab ka Linuxi all ja nii ei ole sul windowsilt linuxile üle minnes muud vaja teha kui paigaldad Dropboxi arvutis ja see laadib failide koopiad automaatselt su arvutisse-nii ei lähe midagi kaduma.
 
V 21. mai 2015, kl 19.17
Eemaldage arvutist programmid mida soovitati,mina näen sellist programmi nagu Advanced System Protector.
 
See suur et... 21. mai 2015, kl 19.40
advenced kõrvaldasin aga seda Ask Toolbar-i ei lase ta eemaldada ja TuneUpUtilities_Task_BkGndMaintenance2013
ei näe ma üldse enda rakenduste nimekirjas...
 
spets 21. mai 2015, kl 19.44
Siin pole midagi keerulist. Pildid kopeerida mälu pulga peale või dvd-le koopia teha.
Mälu 2gb ddr3 juurde lisada, 10€ maksab.
Seejärel windows 7 peale + draiverid, kõvaketta format loomulikult. Windows 10 peale ära üldse mõtlegi.
Kui läpaka põhjas või aku all litsentsivõti, siis see uuesti aktiveerida.
Tunniga saab enamvähem hakkama. Kui on soovi, siis anna teada, võin ära teha.
Mingit ulmehinda ei küsi ja kui korda ei saa, siis ei võta midagi.
Selle saab korda.
teadmatu 21. mai 2015, kl 19.50
 
V 21. mai 2015, kl 20.47
Toolbaride eemaldamisega saavad hakkama adwcleaner ja junkware removal tool.
 
See suur et... 21. mai 2015, kl 20.56
mingi aski sain eemaldatud aga siis on veel seal mingi ask-i updater , seda eemaldada jällegi ei saanud...mai mõista,ühe asja eemaldamiseks peab tirima arvutisse mingi teise asja.. krt küll, miks see värk peab nii keeruline olema.... aga ok, täna aega enam pole, õigemini viitsimist, terve päev selle läpaka nahka läinud mul, homme jätkan.
 
See suur et... 21. mai 2015, kl 20.57
Spets, kuidas sinuga ühendust saan võtta?
 
spets 21. mai 2015, kl 22.23
surramurra11@yahoo.com
 
külastaja 22. mai 2015, kl 02.21
Protsesside listis midagi iseäralikku pole. Need mis eelpool soovitati eemaldada on jah tarbetud.
Kui spets mälu juurde lisab polegi ehk vajadust süsteemi uuesti paigaldada. Speccy järgi oli küll sel hetkel mälukasutus 53%, aga mõnel teisel hetkel võib kahest gigast puudu jääda küll. Tolmueemalduse saab ühes mälulisamisega ära teha.
Eks see masin ole seitsme jaoks võimetelt üsna piiripealne.
 
V 22. mai 2015, kl 08.01
AVG PC TuneUp,milleks seda vaja on?
 
n2 22. mai 2015, kl 09.17
V Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> AVG PC TuneUp,milleks seda vaja on?

Ega polegi vaja. Sellised "disc cleanerid" teevad rohkem halba, seepärast võibki see arvuti streikida, et mingi superpuhastaja on midagi vajalikku ära pühkinud koos prahiga.

Nüüd vast ometi lõpuks saab selle arvuti korda, ' spets ' pakkus oma abi.
 
See suur et... 22. mai 2015, kl 09.43
eemaldasin selle tuneupi ja suhtlus.ee pakub nüüd ka seda pilve teenust, panin oma pildid kõik sinna ära, põhimõtteliselt saaks nüüd siis teha nii, et see vokk mul normaalseks saaks jälle aga mul on rahadega väga kitsas...
 
See suur et... 22. mai 2015, kl 09.54
ja kuidas see mälu lisamine toimub, mida ma selleks tegema pean?
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.