Arvutiabi
gmaili parool totaalselt ununenud
 
Kairi 29. juuni 2015, kl 10.51
Kas on võimalik kuidagi taastada, nimelt olin sunnitud mozilla uuesti laadima ja paroolid lännu. gmail abi kaudu ka ei tule midagi...
 
krokodill 29. juuni 2015, kl 13.01
Ega siit foorumist abi ei leiakski,sest esiteks kas oli telefoni abil taastamise funktsioon peal . Ja kas oli backup variant ema või keegi sugulane,sõbranna.

Võimalik on eri variantide kombineerimine või siis mõne andmebaasi ristkombinatsioon .Kus sa elad? Ma ise elan Haapsalus.
 
Raivo Kohalik 29. juuni 2015, kl 14.26
tagantjärgi tarkuseks : kui ei soovi telefoni anda taastamiseks ,võib ka teise või mitugi g maili teha
mille abil saab samuti taastada parooli .Olen isegi kaotanud paroole . Tuleb seal küsimus (kas kaotasite parooli) mille alusel või abil soovite taastada . Pakutakse 2 või 3 varianti
milles üks on vähemalt teise gmaili aadress .
Kui kogu lootus on kadunud on viimane võimlus teha uus gmail millele juba telefon anda (seda ei kasutata isiku info levitamiseks) . Olen ise saanud kõik paroolid tagasi
isemaag 02. juuli 2015, kl 21.54
g-maili seadetes on võimalus varuparooli märkimiseks mõne muu aadressi kaudu. Kui see on tehtud pole muret. Häkker võib gmaili üle võtta kuid otsekohe ei pääse teise parooli ligi, selleks kulub aega.
 
idee 03. juuli 2015, kl 07.32
mine anna naabrimehele nίkku, ta taastab su gmaili parooli siis.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!