Arvutiabi
ostsin microsofti exceli . aga ei tööta
 
merksa 25. veebruar 2018, kl 12.05
mida teen arvutis valesti et see toode ei tööta. raha läks kontolt minema, aga tootel kirjutab et litsentsimata toode. ei saa kuidagi aktiveerida. kui tahan seda teha siis ütleb, et liiga palju kordi aktiveeritud. no ei ole ju ... aru ma ei saa. mida nüüd teha siis
soni 25. veebruar 2018, kl 19.51
Siis ongi juba varem ja mujal aktiveeritud. Tuleb oma raha tagasi küsida.
 
helista 26. veebruar 2018, kl 08.26
Ku üritate aktiveerida ja teile kuvatakse teade, et olete seda liiga palju kordi installinud, siis kasutage aktiveerimisviisardis telefonisuvandit tugitehnikuga ühenduse võtmiseks. Lisateavet selle kohta, mida litsentsitingimused lubavad, lugege oma toote Microsofti tarkvara litsentsitingimustest.
 
merksa 26. veebruar 2018, kl 09.53
helistasin microsofti klienditoele ja pika pingutuse peale sain ühendust mitte automaatvastaja vaid inimesega. mul oli lihtsalt konto sidumata jäänud ja sealt kogu see häda. ja mailile saabunud võtit ei peagi kuskile toksima.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!