Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
Ju lootusetu?
Avtandil 06. märts 2018, kl 07.46
Ju see on lootusetu või vähemasti minusuguse totaalse võhiku jaoks üle pea. Nimelt kustutasin oma väliselt kõvakettalt materjali, mida olin sinna neli-viis aastat kogunud. Diliitisin ka šifti all hoides, mis ei vii kustutatavat prügikasti. Vajutasin ka Ctrl+Z, mis toovat kustutatava tagasi, aga ei midagi. Ju see, et su kustutatud failid tagasi tulevad, on võimalik ainult salapolitsei- ja miilitsafilmides?
 
umb 06. märts 2018, kl 08.23
Recuva proovi sellega kunagi oli abi
 
eemaldamine 06. märts 2018, kl 12.57
https://www.lifewire.com/free-data-destruction-software-programs-2626174
Maaks 07. märts 2018, kl 11.10
See "data-destruction-software" hävitab andmed lõplikult mitte ei taasta.
Vali mõni nendest ja tee proovi.
https://www.google.ee/search?hl=et&ei=M6yfWv...
Aga miks kustutasid - naine sai pornokollektsioonist aimu ja käskis ära kustutada? :-)
Avtandil 08. märts 2018, kl 12.45
Kustutasin väliselt kõvakettalt. Mul kui asjatundmatul ja kobal oli faili pealkiri, mis kordus ka selle sisus. Tahtsin kustutada nn. allfaili või kuidas seda nimetada, aga kustutas selle suure faili ära ja jättis just selle alles, mida tahtsin kustutada. Nii et minu oskamatusest.
 
Arvuti Nurk 08. märts 2018, kl 13.15
Kui sa pole peale seda protsessi (kustutamist) antud HDD-d enam näppinud on lootus oma data tagasi saada veel üpris suur. Kui aga oled peale seda näppinud (teinud korduvaid kirjutamisi kettale) siis tõenäosus väiksem. Võta ühendust ja arutame asja saame ehk isegi asjast asja :)

Arvutinurk.ee
veebilahendused ja IT abi
abi@arvutinurk.ee
https://www.arvutinurk.ee/
Avtandil 08. märts 2018, kl 16.04
Arvuti Nurgale. Ei ole ma rohkem muud midagi teinud kui Ctrl + F-iga otsinud (kaduma läinud asi oli ARHIIV nime all) ja muidugi pole leidnud. Aga ma olen arvutiasjanduses nii loll, et isegi juhendamise peale ma usun ei tule suurt midagi välja. Mza toon oma rumaluse iseloomustamiseks alati näite, et aastaid tagasi, kui oli lapsele vaja instruktsiooni järgi imikuvoodit kokku panna, siis see kuidagi ei õnnestunud, pigem hakkas sest puulennuk välja tulema, nii et viskasin instruktsiooni minema ja pusisin ise suure surmaga kokku. Aga aitähj!
 
Arvuti Nurk 09. märts 2018, kl 14.15
Kas abi on vaja või ei :)? Kui jah siis kribage meil või helistage ja arutame.

Arvutinurk.ee
veebilahendused ja IT abi
abi@arvutinurk.ee
https://www.arvutinurk.ee/
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!