Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
IDSMART
Avtandil 01. august 2018, kl 18.10
Ülikeeruline spetsifitsiifiline küsimus, mis nõuab suure asjatundja vastust. Aga kui ilma naljata, siis -- tõepoolest ei suuda netist leida täpset ühemõttelist vastust. Asi puudutab mobiil-ID-d ja smart-id-d. Kas nende jaoks on vaja nutitelefoni? Kas on tasuline? Kus ja kuidas registreerida? Palun vastuseid kummagi jaoks eraldi. Aitäh!
Maaks 02. august 2018, kl 15.23
Smart ID jaoks on vajalik paigaldada Smart-ID app (töötab android ja apple seadmetes), kasutamine on tasuta.
Mobiil id on tasuline (kuutasu ~1€) ja vajad mobiil id võimekusega simm kaarti, st. et võib juhtuda, et pead oma tänase sim kaardi operaatori juures välja vahetama. Mobiil-id lepingu pead sõlmima oma mobiilioperaatoriga (loogiliselt järeldades kõnekaardiga ei saa teenus toimida).
Mobiil-id võiks töötada ka nuppudega telefonil (eeldusel et saab sõnumeid lugeda).
EDIT: Sellise viite leidsin
"Telefonil peab olema GSM Phase 2+ tugi, mis on pea kõigil alates 2000. aastast toodetavatel mobiiltelefonidel"Toimetatud 1 kord(a). Viimati Maaks 02.08.2018 15.27.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!