Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Arvutiabi
Otsin skänneri tarkvara abi
urukoer2 19. detsember 2023, kl 14.11
Mul on töökorras ja vähekasutatud skanner Plustek Optic Pro 12000T. Kõik toimib, ainult et, et see ürgaegne arvuti, millega seesama ürgvana skanner briljantselt toimetas, läks tuksi. Õnneks oli majapidamises veel üks töökorras WinXP 32 Mb arvuti, kuhu seda saaks installida (64 ei sobi). Paraku oli ajahammas installiplaati räsinud ja polnud võimalik sealt kogu softi alla laadida, pidevalt mingid veateated. Kuna see oliminu jaoks piisava resoga tasemel skanner (lisaks piltidele ka film ja slaidid), siis tahaks talle ikkagi eluvaimu sisse puhuda. Saaks veel enne surma oma elutöö ära salvestada :D. Kuna see on ametlikult soetatud ja seerianumbriga pill koos tarkvaraga, siis kas ehk oleks kellelgi võimalik Tallinnas laenata töökõlbulikku installiplaati, et saaksin asjad toimima? Edasi eelistan suhtlemist postkasti kaudu. Võib ka uuel aastal! Aitäh!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!