Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Sünnilood
hirm segab elu
 
Mare 20. oktoober 2007, kl 09.39
minu sünnitus oli mu elu kõige hirmsam kogemus. Inimesed mu ümber olid head ja abivalmid aga see valu ei unune iialgi.Lõpuks ei olnudki võimalik enam hingata ja kogesin meeletut surmahirmu. Kaotasin keset sünnitust teadvuse ja mulle tehti kiirkeiser.Põhjus, miks asjad nii läksid, pole siiani teada. Rasedus oli norm, ise kah mingi paanitseja pole kunagi olnud, ootasin sünnitust väga ja olin omast arust selleks igati valmis. Nüü aga probleem....tahan väga teist last aga sünnitusele mõeldes tõuseb vererõhk kõrgele ja süda läheb pahaks. Aga väga-väga tahan teist last. Mees kah tahab aga ma lähen suisa vihaseks, kui ta hakkab mind lohutama teemal, et pole midagi, elasid 1. sünnituse üle, elad teise ka. Olen juba 36 nii, et palju aega mõelda enam pole. On kellelgi kogemusi, kes võiks aidata hirmust üle saamisel või mingeid muid kogemusi?
 
Kristi 20. oktoober 2007, kl 10.52
Ma arvan, et sa peaksid sellest rääkima oma naistearsti ja/või nõustajaga. Kui on ikka hirm, siis tehakse ka keisrilõige (plaaniline siis äkki). Ise ma suurt sellest ei tea, olen kaks last ise sünnitanud ja teise ajal oleks kasvõi mööda seina üles roninud, et valu vähem oleks. Kindlasti räägi mõne spetsialistiga sellest, usun et saad abi ja infot! Lapsuke tahab ju ilma tulla:D
Jõudu ja edu sulle su tegemistes ja vaprust ja kannatlikkust!
 
to Mare 20. oktoober 2007, kl 15.15
Kui raha ja tahtmist on, võid peavarju pakkuda mõnele lastekodulapsele, aga kui ei, siis räägi arstiga. Jõudu.
 
Arst 20. oktoober 2007, kl 22.19
Tuleb teine ka keiser, mis sa pabistad.
 
uudishimulik... 21. oktoober 2007, kl 18.30
Kas siis valuvaigistid ei aidanud?
 
uudishimulik... 21. oktoober 2007, kl 18.30
Kas siis valuvaigistid ei aidanud?
 
uudishimulik... 21. oktoober 2007, kl 18.30
Kas siis valuvaigistid ei aidanud?
 
Mare 21. oktoober 2007, kl 19.59

uudishimulikule

Mul ei olnud niikaua talumatult valus, kui valuvaigisteid oleks saanud võtta. Olin omaarust sünnituseks valmis ja esimesed 12 tundi tulin endaga toime. Ma teadsin ka, et valuvaigistid võivad protsessi veelgi pikendada. Siis kui asi hulluks läks, oli liiga hilja midagi valu vastu võtta.
 
soovitus: 28. oktoober 2007, kl 09.52
mida varem uuesti rasedaks jääd,seda kiiremini saad oma hirmudest jagu,sest peale sünnitust sa rohkem lapsi ju enam ei taha.ära tekita endale stressi,teine sünnitus tuleb kindlasti lihtsam.sa ei taha ju jääda ühe lapsega ja eluaeg mõelda,kuidas oleks läinud?sünnita ära ja näed,et elu on hoopis pingevabam!edu sulle.....pärast oled väga õnnelik
 
Killuke 28. oktoober 2007, kl 15.17
Kui juba esimene keisriga, siis tavaliselt tehakse ka teisega.
 
Mia 29. oktoober 2007, kl 11.40
Mis valuvaigistitest te räägite?? ma küsisin ka keskhaiglast, öeldi, et pole selliseid!? naerugaas ei mõjunud. Seljasüsti ma ei julgend teha..on veel siis midagi?
 
Mare 31. oktoober 2007, kl 14.56
Tänud, kes vastasid! Nüüd selline lugu, et olengi rase, kuigi teemat kirjutades seda veel ei teadnud. UHH...praegu on veel rahulik, eks pean arstile kõik ära rääkima, loodan, et ta mind kohe välja ei naera....
 
M 01. november 2007, kl 16.29
Kui sa paanitsed, siis tõuseb vererõhk, lähed haiglasse sisse ja oled uue keisri vääriline. Kui pikk on sul üldse 2 sünnituse vahe? Eelmine oli ju keiser? Muidu kõike head. Otsi hea arst, kes pöörab tähelepanu sellele, milline oli su eelmine sünnitus.
 
Mare 01. november 2007, kl 20.03
Esimene laps saab varsti 6 aastaseks. Teisipäeval lähen end arvele võtma.
 
M 01. november 2007, kl 21.31
No siis pole hullu, pikk vahe.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!