Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Mida teha kui austajaid rohkem kui vaja
 
Naine 50+ 30. august 2011, kl 16.44
Mida soovitate kui austajaid rohkem kui vaja.
 
n53 30. august 2011, kl 16.58
no eks siis tuleb need mis rohkem on mulle anda ja veel teistele kellel pole.
 
vaaaal 30. august 2011, kl 17.02
:) kes head kraami ära annab, saad mingid nirud jorsid...:)
 
naine 50+ 30. august 2011, kl 17.04
Annaksin hea meelega, kuid ma arvan, et see ei lähe läbi:(
 
asjatundja 30. august 2011, kl 17.08
aja kokkuhoiu mõttes tuleb grupikas korraldada.
 
hoolas perenaine 30. august 2011, kl 17.19
Ma soolaks üleliigsed sisse või paneks sügavkülma. Iial ei või teada, millal austajatega kitsas kätte tuleb. Kui üleliigne korralikult talletatud, ei ole muret. Võtad, kui vaja.
 
rästu 30. august 2011, kl 17.26
lisaks veel marineerimise:D
aga kui ausalt, siis austaja peaks olema üks viisakas olevus, miks siis üldse kurta nende hulga üle...:)
 
naine 50+ 30. august 2011, kl 17.34
Küsimus ei ole ära andmises, vaid mida teha?
 
hoolas perenaine 30. august 2011, kl 17.35
Marineerimine võib osutuda väga tülikaks ja lõpptulemus väga kahtlane. Vaevalt nii suurt purki leidub, kuhu üks viisakas kavaliir sisse mahub. Tükeldamine ei tule kõne alla, paragrafi lõhn hakkab marinaadi lõhna lämmatama.
 
naine 50+ 30. august 2011, kl 17.38
Marineerimine ei ole üldse paha mõte, kuid ei ole vajadust. Niipalju, et austajad on kõik normaalsed inimesed ja kenad inimesed, kuid on juhtunud, et ühekorraga on neid liiast palju (eriti arvestades minu vanust). Tavaliselt naised pelgavad oma vanust väljakirjutada, aga mina mitte:)
 
vaaaal 30. august 2011, kl 17.40
see soolamine ka natuke riskantne, vähe soola - läheb s...ks, palju soola võib jälle liiga olla - hakka veel leotama..., mine ikka uulitsanurgale õnnetut nägu tegema...:)
 
hoolas perenaine 30. august 2011, kl 17.45
Ah, et normaalsed ja kenad inimesed. Siis on teine lugu. Neile tuleb päeva pealt tuul alla teha. Mis nad tülitavad naisi, kes oma vanust ei häbene. Tegelikult ka, 53 on mullakese vanus, seda peab igal juhul häbenema.
 
naine 50+ 30. august 2011, kl 17.47
Hoolsale perenaisele, kommentaarid on väga asjakohased, kuid praktiliselt järelemõeldes kasutud. Soolata ja sügavkülma panna ei saa, marinaadist rääkimata, sest mis maitse oleks siis kõigest sellest välja võttes, ei mingisugust.
 
vaaaal 30. august 2011, kl 17.53
Karauul, inimsööja:)...mis maitse...
 
hoolas perenaine 30. august 2011, kl 17.54
Üks võimalus on veel. Natukene nad ju selle mooduse juures oma kaalu ja kasvu minetavad, kuid maitse säilimine on garanteeritud. Seo nad kaelapidi punti ja pane naela otsa kuivama. See moel säilitamine on väga naturaalne ja valmistoodang on öko.
 
naine 50+ 30. august 2011, kl 17.54
Kallis hoolas perenaine! Üks õige naine ei häbene kunagi oma vanust:). Kuid on õige Sinu väide, mis nad tülitavad naisi,kellel juba mullamaitse suus:). Ausalt, see ajab naerma ja teeb hea tuju, seda minagi austajatele ütlen, et varsti kalmistule aeg:))
 
kah naine 50pluss 30. august 2011, kl 17.57
A kingi mõni turskem sell mulle
 
naine 50+ 30. august 2011, kl 18.00
Hoolsale perenaisele!
Kindlasti vanusega kaal ja ka kasv muutub, mis teha:). Vahest on see vastupidine kõigele. Maitse säilitamisle peame me kõik vastu pidama, kuid maine säilitamine on vahest palju raskem:)
 
hoolas perenaine 30. august 2011, kl 18.04
Kallis naine 50+! Mul on sinu pärast suur mure. Äkki oled sa mullamaanide huviorbiiti sattunud. Kui nad sind suule( kus mullamaitse) kipuvad suudlema, on kindel. Nad on mullamaanid
 
vaaaal 30. august 2011, kl 18.06
ah hakka neid austajaid kuivale jäänud sõbrannadele laenutama, saad rikkaks
 
n 30. august 2011, kl 18.12
tegelikult arvan hoopis, et kelgid niisama ja tahad näidata, mida näidata pole...arvatavasti ei ole sul kedagi ja kujutad need austajad lihtsalt ette et näha mis saab ja teisi endaealisi kadedaks teha
 
rästu 30. august 2011, kl 18.49
no kadedust ei paista ühestki postitusest veel...ikka head nõuanded.
ma kardan,et ükski "õige" sõbranna ei tunnista, et on kuival, seda enam, et teisel neid hulgi...:D
 
Krooks 30. august 2011, kl 19.52
Mina soovitan oodata kui Liiva Hannus tuleb ja nad minema viib.
 
aga 30. august 2011, kl 21.42
kui need austajad ei olegi peded ja ei lähe Hannusega kaasa?
 
mida teha 30. august 2011, kl 22.39
Valetamine tuleb lõpetada, seda tulebki teha,pole sul mingit austajat veelvähem neid palju, unistus on aga lapsik. 50+ netisistujal nüüd austajad. Vindud kusagil omaette ja unistad.
 
ahne mutt 30. august 2011, kl 22.41
saatke kõik austajad minu juurde, ega küll küllale liiga tee
 
hoolas perenaine 31. august 2011, kl 07.49
Kui naine on armas ja hoolitsetud, ta omab võimet olla hooliv ja armastav, siis ei ole tal vaatamatta vanusele austajatest puudus. Naine 50+ tundub just selline naine olema, kes mehi võlub. Ei tunne kadeduse raasugi, hoopis puhast rõõmu, et on olemas säravaid naisi, kellel on elus kõik hästi.
 
rästu 31. august 2011, kl 11.32
mida teha
mida ikka teha...
ega unistaminegi keelatud pole...:)))
 
lilleke 31. august 2011, kl 13.29
Kõik mis üle jääb tuleb ära kuivatada ja herbaariumi kleepida, vajadusel paned otsapidi vette ja äratad üles.
 
tüdind 07. september 2011, kl 13.21
eks aja üleliigsed enesetapule, see peaks ju sul käpas juba olema
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!