Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Mida teha kui austajaid rohkem kui vaja
 
misasja 07. september 2011, kl 14.06
kui sul neid nii üle liia on, siis sa tegele nendega ega tuleks siia kaeblema,
mis puutub aususesse, et vanust ei varja siis 50+ on väga lai mõiste ka 63 aastane on50+
 
rästu 07. september 2011, kl 22.02
oh seda vaest vanust...ei saada temast üle ega ümber...:D
 
vaaaal 07. september 2011, kl 22.40
küll Hannus ja Madis ükskord nõrgukestele appi tulevad, seniks istume selle "rondi" otsa ja kõlgutame jalgu:)))
 
Üllatus 08. september 2011, kl 00.01
Kas tõesti "kenaproua52" on siin nii tavalise nime all oma hooplemist ja edvistamist jätkama hakanud !?
 
vanaeit 08. september 2011, kl 08.16
On ikka probleemid....
 
ehhh 08. september 2011, kl 10.19
viiekümneneaastase luulud ja täitumata unistuste väljaelamine...mis oleks kui oleks....
 
kraaks 08. september 2011, kl 11.25
huvitav...miks te, naised...ise ennast ja oma suguõdesi maha teete ja kannate? miks te ei usu, et naine 50+ võib omada meestuttavaid? 50+ on tegelikult naise elus veel väga ilus aeg. lapsed on suured, kõik...mis elult on oodatud...on saavutatud. oskus elada ja väärtusi hinnata, on samuti paigas. aega on enda ja oma huvialadega tegelda piisavalt.
muidugi...ma ei väida, et keskeas naine on sama värske ja ilus...kui kahekümnendates neiu...aga omad plussid on ka keskealistel naistel. neil on aastatega omandatud sarm...oskus kuulata, näha inimestes mitte ainult pinnapealset...vaid ka sisu. ärge arvake...et ainult naised otsivad meeste seast tõelisi mehi ja mõistvaid kaaslasi. samad soovid ja vajadused on ka meestel. vanus ei ole määrav. määrav on suhtumine, nii meestesse...kui enda suguõdedesse :)))
 
vaaaal 08. september 2011, kl 11.34
kraaks, kas sa vanast ajast ei mäleta, et see on "õde-õelus ja vend-vendlus":)
 
kraaks 08. september 2011, kl 11.41
vaaal

ma mäletan üht varianti veel...LIGIMESEARMASTUS :)))
 
vaaaal 08. september 2011, kl 11.49
ja kuidas sa hing seda ligimest ikka armastad, loomulikult nätaki, nätaki:), muidu ju tuim tükk ei saa arugi...
 
rästu 08. september 2011, kl 11.53
...leidsin...:)))
Ärgata igal hommikul naeratusega, mis mu näo säravaks muudab,
tervitada iga päeva austusavaldusega võimaluste vastu, mida see sisaldab...
...huulil naeratus ja südames armastus; olla igal ajal sõbralik, lahke ja viisakas; heita õhtul puhkama, tundes väsimust, mis toob hea une ja rõõmu, mis tuleb hästi tehtud tööst - nõnda soovin mina oma päevad mõistlikult veeta.
/Thomas Dekker/

...palju tahetud...:)))
 
kraaks 08. september 2011, kl 11.57
sa oled täna õige sõjakas meeleolus: )))
 
kraaks 08. september 2011, kl 12.00
rästu

see ON väga hea!
 
mii-lu 08. september 2011, kl 12.36
Maailm on meie enda peegeldus, nii nagu teisi näed, nii näevad meid ka teised.
Ei ole hetkel mingit klassikut tsiteerida, aga, rästu, see polegi nii keeruline...
vajab harjutamist natsa
 
vaaaal 08. september 2011, kl 13.42
no ega ikka ei ole küll!
 
mii-lu 08. september 2011, kl 19.44
vaaaal,
vaata veel, vaata veel korra, niikua kui nägema hakkad.
 
vaaaal 08. september 2011, kl 20.24
:) no ei ole ju:D
 
kade tädi 09. september 2011, kl 09.30
Ma arvan, et sa pead täiel rinnal seda aega nautima, mis sulle austajate näol antud on. Aga tegelikult tahtsin ma hoopis teada, kuidas sa need austajad endale hankisid. Ma ahviks kohe järele.
 
vaaaal 09. september 2011, kl 10.03
Kas sa ei oska siis kirjutada, et sul 3(või 30) austajat rohkem on:D, aja teemategija vahutama:)))
 
sa 09. september 2011, kl 12.33
vaaaal tegeled siin õhutamisega õnnestunult pikka aega, kirjuta ise palju sul neid austajaid on, siis saaks kirjutada palju teistel üle :):):)
 
vaaaal 09. september 2011, kl 13.11
võttes arvesse üht siinset arvamusliidrit, tuleb ikka teisi austada, nii, et ots villis, küll siis vastu austatakse:D, mul pole praegu austamiseaega:)))
 
rästu 09. september 2011, kl 13.36
praegu on suvelõpu tööde tegemise aeg...ühest kalendrist hea vaadata.
...austajate aeg seal märkimata jäetud...:)
kes siis sedasi teab, millal neid endale hankima hakata...:)))
 
vaaaal 09. september 2011, kl 14.36
kuulsin, kuidas see kalendritegijate ühendkoor laulis - hoian kõik endale, hoian kõik endale..., mis sa sealt veel saada loodad:)
 
n52 16. september 2011, kl 00.06
anna mõned austajad mulle. Ehk leian mingi rakenduse
 
Leonella 16. september 2011, kl 10.17
Kui need austajad on aastaringselt olemas olnud, siis on hästi, kui aga sügisel ootamatu parvena ilmuvad, siis võib olla tegemist Nipernaadidega, kes suvekorterist välja tõstetud ja nüüd talveks sulgedega vooderdatud pesapaika otsivad.

Kena oleks kõik üleliigne neile jagada, kes ise ilma. Mõned sõbrannad teemaalgatajal ikka vast on, kes mehetuks jäänud. Korralda mõned kenad kokteiliõhtud, äkki saab õnnetu üleliigne austaja õnnelikuks kellegi teisega.
 
vanainime 20. september 2011, kl 15.16
kenaproua52 unistab siin jälle?
 
kah mõni mure 20. september 2011, kl 16.33
Teha pole midagi.Vaata kuidas koerapulm käib.Kõik tahavad ja lõpuks üks saab ja teised jooksevad laiali.Eks selline ole ka sinu mure.
 
Anne. 21. september 2011, kl 17.51
Vanamutt istub silla all ja karjub appi.Külamees läheb mööda ja küsib,et mida sa pimevaim seal karjud.Vanamutt vastu,et kas unistada ka enam ei tohi.
 
Miili 21. september 2011, kl 20.12
Mees on armukade, kuid palju austajaid on liig. Kunagi tuleb teha valik ja oeige jaeaeb soelale.
 
Liine 22. september 2011, kl 12.20
Ära ühestki loobu,kuid ikka üks korraga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!