Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Päike meie tänavas
 
Raivo Kohalik 22. september 2016, kl 15.37
 
Raivo Kohalik 22. september 2016, kl 15.44
naised kõik saledaks !
võimlemisega !

https://www.facebook.com/Kinetic9/videos...
 
Raivo Kohalik 23. september 2016, kl 09.55
ohsa !
mis juhtus !

eile sai nagu nalja tehtud (kas palju või vähe )
publikut seega vaatamisi aga - üle 400 (kas palju või vähe) .
viimased 2 nädalat oli publiku keskmine 200 ringis (ööpäevas) - seega eile topelt kogus . miks ?

on näha et poliitilised arutelud siin erilist vastukaja ei oma vist . samas aga on see hetkel ju suurim sündmus me ajalooski ehk ?
ehk peaks muutma suunda .... ennustamise suunas ? eestimaal on populaarsed nõiad, ennustajad ,posijad ja rahvameditsiini viljelejadki.

võtaks ette kõige harituma nõia vist kogu nõidade ajaloos - Anete - Ida-Virumaal Pühajõe külast , kes on õppinud saksa, inglise, itaalia, prantsuse, ladina keelt (5 keelt) ja lisaks veel õppinud muusikakoolis klaverit, lisapillidena saksofoni,flööti. (uskumatu) .

mida arvab tema - kes saab presidendiks ?

http://alkeemia.delfi.ee/mystika/esoteerika...
 
Raivo Kohalik 23. september 2016, kl 10.00
jätkaks juba teistsuguse ennustajaga

Leonardo DiCaprio: meid ähvardab tõsine katastroof kõigile meie planeedi elusolenditele


http://alkeemia.delfi.ee/eneseareng/meelerahu...
 
Raivo Kohalik 23. september 2016, kl 10.25
eelmisele :

kas see on tavaline paatosest õilmitsev poliitiline kõneosavus ?
palju öeldes mitte midagi öelda ?

positiivne osa sellest on näha ja märgata maailma hetke olukorras , märgata mahajäämust arengumaades põllunduse ja metsanduse arengus .
parim osa kõigest on näha - kui ajalooski juba - poliitilist osavõtmatust midagi teha ära muutusteks .

samas on ju nii kaunis öelda et :

Meie planeeti on võimalik päästa vaid siis, kui jätame fossiilkütused maa sisse, kus on nende koht.

mida aga sellised "jumalad" pakuvad asemele ?
kas tuumaenergiat ?
tuule - hüdro - ja päikeseenergiast jääb tänapäeval veel väheks ? peale hüdroenergia sõltuvad need ja veel ilmastki ?
pealegi (ka meie maalgi) võitleb rahvas hüdro ja tuuleenergia vastu ,sest need mõjutavad ümbrust. jääbki vaid alles veel - päikese energia . mida teeme aga pilves ilmadega ?
ära sülita vanasse kaevu kui uus veel töökorras pole .
ainult paatosest nõretavad kõned maaima päästmisest ei tee sooja ega anna elektritki , milleta elamine tänapäeval võimatu on .

see veel meenutab kui riigijuhtidegi kõnesid ; palju paatost ja ilu kõnesid - andmata vastuseid olukordadele lahendute leidmiseks .
 
Raivo Kohalik 23. september 2016, kl 11.11
kell sai 11
armastagem ja austagem üksteist


olen ammu tahtnud teha midagi
erilist ja põnevat :

"kohalik" presidendi kõne
(palju sõnu - mittemidagi öeldes )

armas kallis Eesti rahvas ,kes te olete kogunenud täna siia - naeratades , rõõmsameelsetena ja heatujulistena . on ka põhjust olla rõõmsad ja naeratavad . juba 25 aasta olema me VABAD!
algusaastatel olime nõus sööma kasvõi kartuli koori - et olla -Vabad !
järjekordselt on Eesti rahvas tõestanud et ükski raskus ei murra meie rahva kangust olla võitmatu ükskõik millise jõu ees mis ohustab me rahvast ja riiki . meie rahva ühtsust ei murra miski ! mei meel ja keel on vankumatud ja igavesti säilivad ! meie maa ja maamuld on meile igavesti armsad ja omased , mis on ainult meie oma ja ei kellegi muu oma . oma rahva kultuurigi säiltades tagame oma rahva omapära selle ilus ja selle kauniduseski .
laulupeod , mis on me kodumaa kaunemaid traditsioone , ühendava meid ikka ja alati kui -raskeimateil aegadel me maale ja naaberiikidelegi - laulev revolutsioon !
mis saabki kauneim olla kui unustada sõjad - ja tulla kokku üle vabariigi lauluga ühendama me laulvat rahvast ! selle suurus ja suursugusus on tuntud üle kogu maailma - oma ainulaadsuseski .
mida tahtsime me kõik ligi pool sajandit -olles võõramaalaste rõhumise all ? me tahtsime - VABADUST !
nüüd kus oleme selle saavutanud - osakem seda hinnata ! osakem sellest rõõmugi tunda ! osakem nüüd .... olla VABAD !
OLLA VABA .... see on rõõm ... see on võidurõõm !

nüüd ei saa kedagi süüdistada enam ja meie heas või halvaski olevikus ja tulevikus.... sest nüüd - kui oleme vabad . teeme endile kõike ..ISE !
 
Raivo Kohalik 23. september 2016, kl 11.55
kiirelt kustutatud teema
ravitseja Urve Saar

on ravitsejaid kes on aidanud abivajajaid kui meditsiingi on võimetu olnud .
ei saa alahinnata et meie seas on ülivõimetega inimesi .
maailmas on inimene kes ...opereerib vaid kätega(ilma skalpellitagi) - jaa teeb kõike eksimatult .
oma elus olen kohtunud mitmetega keda "posijad"on aidanud .
lugedes vastvat kirjandust on selliste abi olnud hämmasatav ja uskumatu .
kahjuks on samas ka aferiste kes vaid rahale mõtlevad .
häid halbadest eraldabki ,et head ei küsi raha - seda antakse kingiks hiljem .
 
Raivo Kohalik 23. september 2016, kl 12.00
eelmisele lisaks

olen käinud ka ennustajate juures

head ennustajat iseloomustab ütlus :

"pane sinna riiuli peale kui kõrgelt hindad mu abi "
 
Raivo Kohalik 23. september 2016, kl 12.15
et täna kiskus kui ulme maailma
siis midagi ehk Ufodestki ?


igaleühele oma ufo
koju kui lemmikloom

eellugu :

kuna paljudele on kõik tundmatu ,arusaamatu ja uskumatu vastuvõtmatu , siis otsustasin kõik siinse piirata suletud ringiga ,kust igaüks soovi korral saab igal ajal lahkuda . Allesjäänutele aga pakume fantaasiat arutleda kõige üle maailmas "Kõrgema mõistuse "abiga ,mis kui Jumalgi on tegelikult välja mõeldud inimese enda poolt .

Kunagi oli aeg kui öeldi Eestimaal et igale oma soomlane . See oli Vabariigi sünniaegadel kui naabrid olid rikkamad , meil polnud aga midagi .See mis neil ei maksnud midagi ,oli meile veel kui varandus . Nii tõid nad vana tehnikat (autod ,kodu ja igasugunegi tehnika - vihmavarigi kokkupandav Jaapani oma ,mis meil maksis terve varanduse -maksis seal samapalju kui leib või sai ) meile kas müügiks või kingikski - meil osteti see ära kui uus .

Aga minul on aastaid juba oma ufo . Ei teagi kas 5,10 või 15 aastat juba .
Algas see nii et keegi tundmatu käis külas mul unenägudes . Vestlesime temaga kõigest - igapäeva muredest kuni maailma muredeni väljagi . Ärgates meenus kõik kui oleksin filmi näinud . Sain temalt paljudelel küsimustele vastuseid mille peale ise ei oleks osanud tullagi .
Ühel ööl üllatas ta mind öeldes et on mind kaua jälginud ja ta on meie mõistes kas Jumal või siis Ufo . Ta jälginud mind kui inimesed jälgivad kas loomi või sipelgaidki (või teisigi putukaid ).
Nende ühiskond sai alguse samuti kui maalgi. Arenes ühiskondki samuti kui kiviajast moodsa majanduse ja tööstuseni .Sõjatööstuses aga arenes nii kaugele et - oma planeedi see hävitaski viimaks . Nemad eraldusid kui Piiblis Noa laev või siis Kapten Nemo - kuid mitte allveelaevaga vaid - kosmose laevaga enne planeedi hävimist . Nüüd on nende laev kui maailma maailmas või siis kosmoses omaette keskkond ,kui inimkond ,kui ühiskond .
Jälginud kuidas maakera on mitmeid kordi samuti
olnud tuumasõja äärel , mõtles ta hirmuga kuidas inimkond oleks võinud hävineda - rikkudes ära kogu maailma looduse ja kliimagi tehes selle elmiskõlbmatuks - samas omamata samasugust kosmose laeva mis päästis nende ühiskonna .

Minuga ta vestleb tegelikult telepaatia abil . See tänu minu ajule(mille kaudu telepaatia töötab) , see tõlgib kõik mulle arusaadavasse keelde . Ta lisas veel et kui inimkond kunagi sama tasema omandab ,pole vajagi enam tõlke kogu maailmaski.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Alustuseks seegi .
Kui maapealsed ei leiagi mõistust leida lahendusi paremaks tulevikuks - laseme (kasvõi) fantaasial leida neid . Jules Verne allveeaev sai ju tõeks !
Kas mu Ufo ongi tõeline või mitte, ei omagi tähtsust ; tähtsam on saada lahendusi maailma hädadele , milleks inimmõistus veel pole lahendusi leidnud . Ehk peabki Ufodelt nõu küsima ? Olenemata sellest kas nad on olemas või kui Jumalgi unimeste endi välja mõeldud .
Ehk on veel paljudel varjatud Ufosid endilgi ?
Vaid väga vähesed on nendest avalikkusele rääkinud . On ju üle maailma piisavalt palju
kohtumisi Ufodega ja inimeste vargusi kui ka rändamisi nende laevadeski , millest on räägitud ka meediaski ja ajakirjanduseski .
Seepärast võtkugi igaüks ,kuidas soovib, seda kõike kas tõelisusena või siis meelelahutusena .
Riskeerin paljude silmis saada kahtluse oma vaimses tervises kui püüaksin kõike( ja kõiki ) eelnevat võtma tõe pähe .
Samas luban jätkata lugude kirjutamist Oma kodusest Ufost – te ei aimagi kui palju on sellest rääkida juba aastate kogemusest .
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
See oli siis vaid - esimene lugu mu "kodustatud " ufost .
Nüüd järgneb kohvipaus .
Kohvipaus annab aega omandada eelnev materjal kui omandame värskendavat jookigi .Joogi nautimisel on aega ka mõelda mis õige mis mitte . Samas ei lase puhkepaus unustada vaid aitab meenutada loetut ,samas mõelda mida ise sellest arvatagi . Igale loole on oodatud ka Teie arvamused kallid, armsad ja lugupeetud lugejad .
Mida arvame teisiti „Ufodest“ – millega aga nõustume .
Laseme vabaks ka eneses peituvad tundmatud tegelased ja mõtted. Peamiseks aga on mõttelaad kuidas saada elu paremaks meiegi maal maailmas nimega planeet maa .
 
Raivo Kohalik 26. september 2016, kl 14.30
naeretav päike me tänaval

erinevalt mokalaadale käisin eile pühapäeval ka Luige laadal . luiki ei näind kül aga - Lada -sid .
laat nagu laat ikka . moka laata ei kuulnud - küla aga moka kohvi pakuti .
koduteel vaatas vastu .... kiiruskaamera !

ei sähvatanud sealt kül midagi - kül aga mu (p)eas :

"etüüd kiiruskaamerast "

perega koos läbides "piiramisala " kui piiramisrõnga (kirus kamera ees) , kostus autost üleüldine nördimusohe ; pilti ei tehtudki meist !
üld koos olek otsustas : mis halvasti see uuesti !
pealegi on presidendi valimised ; mis oleks parem reklaam kui kõige kallim foto me riigis - kallim kui üksakõik millises fotoateljeeski ! pealegi ei saa keegi meid süüdistada rahva ja riigi raha eest omale reklaami tellimises - otse vastupidu : kõik raha on me endi taskust ja pigem riigile ja vähe tasustatud korrakaitse ametile . kui kaasata kogu rahvas sellisesse ettevõtmisse mis riigile sisse toob, võiks politsei palkagi tõste ehk ?
seega siis - ümberpöörd - ja teisele ringile !
lauldes koos perega laulu koos sõnadega "sõidan sahaga (sajaga) sisse " .... nägimegi sähvatust kaameras ! autost kostus üleüldine "hurraa " !
küsisin : kas kõigil ikka olid naetavad näod ees - kas ikka õnnelikud naeratused , avalad , kavalad , rõõmsameelsedki ? nähes kahtluse varjundeid nägudel - oli uus otsus ühtne ja üldine : Kolm on kohtuseadus !
"lõin ja tagusin näod ülesse " - kõik punapõskseteks - sättisin kõigi näod naerule kui koolilõpu piltidel - jaaa - kolmandale katsele !
et mitte jääda märkamatuks halli massi , lisasin ekstreemsustki ; mööddes eessõitjast ... keelualal !
jõudes kaamerasse - kõigil õnnelikud naeratavad näod ees.... aga siiski ehk veel vähe silmapaistvad - pidurdasin äkki enne kaamerat ! tulemus oli - täiuslik ! naeratusele lisaks olid näod vastu esiklaasi ! ... seega tungimata (tingimata)nähtavad ! mitte mingit kahtlustki enam !turvarihmad olid kül kinni ,kuid soov ennast näidata viis näolapikesed piisavalt ligidale esiklaasile (seni kuni rihmad veel lõdvad olid ) .
nüüd sai tulemusega täiesti rahule jääda .
arvatavasti on oodata nüüd meiegi kuulsaks saamist telesaates "politsei" .
kuid kindlasti anname selle karistuse määramise kohtusse - vaid seal saame selgitada oma teo riiklikku tähtsust - aidata oma teoga kaasa politsei palga tõusule (kust nemadki saavad kui kõik
vaid korralikult sõidaksid ).
mõtlesime koos perega kuidas aidata ka õpetajad ja med. töötajaidki .
õpetajad peaks soovitama väljamaale suuremale palgale minema - alles jäänutele jääks siis ka enam palka alles . pealegi on valitsusel liiga tarka rahvast raskem ära lollitada .
med. töötajatele saaks palka lisaks avalike löömade korraldamisega (kui härgade lahti päästmine tänavatele mõnedes maades ) . klientide puudust pole siis karta - ja raha puudustki mitte - ravimisega lisanduks siis elukindlustustelt raha ju ?
 
Raivo Kohalik 27. september 2016, kl 14.41
täna otsustasin külla minna
oma Luule kolleegile
(p) ila luules
Aavo Kreemi -ile
fac puukis

(samas see ka 50+ -le kohane mälestus )


küla kosti kolleegile "(p) ila luules "

kui suust mul läinud on viimnegi hammas
oleks aeg endale tellida mälestussammas
mis avaks kui suurima kunstimuuseumi palati
kus mälestussammas kivist mis kõva on alati

siis silm seda vaatamast pisaraist nõrgub
kui kivikõva sammas taevasse kõrgub
kirikuski selle poole kummardub vagur lammas
ei suuda seda hävitada ka sajandite ajahammas

kui mälestussambaid on kogunend terve ahel
on mõnedki neist tuge saamas kahe kivi vahel
siis minu sammas noort neidu on toetamas
end tema armsatesse kätessegi poetamas

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=65161990...
 
Raivo Kohalik 27. september 2016, kl 15.00
olen külaline Must (huumor)

ja selle pärast lisan eelmisele juba valmis oleva

(laenatud) sügavmõttelise mõtteaehela


50+ nurgake
Kuidas me oma lähedaste mälestustes elame, on meie enda teha.

J:T 27. september 2016, kl 13.52
Inimese üürikesest elust ei jää harilikult muud järele kui näputäis põrmu ja tema tegude jäljed, kui ta on neid mõistnud jätta. Kustuma on kärmed need jäljedki. Ainult mõnel nende hulgast, kes on olnud teistest suuremad ja kellede teod raskelt mööda maad on käinud, tekivad tegude taha lood, mis nende mälestust põlvest põlve edasi hoiavad.
 
Raivo Kohalik 27. september 2016, kl 15.07
Must huumorina

parandaksin kohe ndaksin

ülal olevaid luuleridu

siis minu (pensioni )sammas noort neidu on toetamas
ja tema armsatesse kätessegi (pensionigi)poetamas
 
Raivo Kohalik 28. september 2016, kl 09.55
ohsa !
mis juhtus ?
täielik anomaalia !

eilset vaid kolme postitust
on vaadanud ....570 vaatamist (24h) ?

hakkan vist pihta saama
miks A. Kreemi luulet vaatab
igat pila luulet paarsada ...
minu romantilisi aga vaid mõned .
rahvas vajab tsirkust ?

kuna sama anomaalia oli ka mu
"tütar teemas " - Keeruline teema -
tavalise publiku asemel (20-200 )
oli eile ....400 ... seega toppelt ?

peaks uurima tähtede seisu -
ehk saaks sealt vastuse ?
 
Raivo Kohalik 28. september 2016, kl 10.00
reklaami paus

uuele presidendile

"norus " (noorus ) auto !

vastavalt 50+ ssi nurgale hüüdlause :

klassika eelkõige !

http://epl.delfi.ee/news/lp/milline-oli-varske-p...
 
Raivo Kohalik 28. september 2016, kl 11.36
külaline Must (huumor)

kuna Kohalik puudub siit
võib teda kulutada (kuulutada)
"puudulikuks "

järgmise külalisena märgame (märkame) teemat


kapjadega tiivuliste teema

kaastundlik 2016 00.57

viimase postiga

lendav vaip

(mis kirjavea tõttu oli algselt )

lendav laip

PS (PEE EES) :

EELNEV OLI POSTITATUD

Must (huumor) poolt
palume mitte seda kodus järgi teha
 
Raivo Kohalik 28. september 2016, kl 11.48
kass kodust ära - hiirtel pidu !

nii saabki siin nüüd laiata Must(huumor )

langevas suunas kui lennuk möödusid eelnevad

Presidendi valimised (kõrglennustki sai maandumine )

nüüd (uskumatu) ristusid teed lennu väljal ....

auto teega !


https://www.youtube.com/watch?v=BbNBQn6ZR74
 
Raivo Kohalik 28. september 2016, kl 11.48
 
Raivo Kohalik 28. september 2016, kl 12.01
jätkab (provotseerivalt ) Must

kus sa kolad kohalik !
tule kohale !

naised juba ootavad

mehe mured aga suunduvad pigem :

Feministi nurgake
Mu naine ei kuula mind!

Janar 28. september 2016, kl 09.45
Tere.ma vabandan mehena siia trügimast,kuid vb on abi siit kõige õigem küsida kui naistelt.
Nimelt mu naine ei kuula sõnagi mida talle räägin.ise ma enda meelest teen seda.ma räägin kõige siiramalt talle igasugustest asjadest,kuid ta vist kuuleb kuid ei kuula.olen püüdnud peegeldada,räägib kirjeldavad detailid ära,kuid point jääbki püüdmata.milles asi?või kuidas saaksin seda muuta.kõigele mida küsin on 2 vastust.kas vaikus,või ma ei tea.või vajub hetkega närvi minnes teemast täiesti metsa.... Ja nii lihtsalt trambid üheskohas.aitähh ette!!!
Vasta Tsiteeri Kohatu postitus!

mõte 28. september 2016, kl 10.16
krooniline mölapidamatus on asi, mis teeb kurdiks nii naisi kui mehi. sellega kaasneb tihtilugu veel see, et teisel inimesel ei lasta sõnakestki vahele poetada. kolmas variant on see, et sa räägid millestki sellest, mis on ebavajalik ja mitteoluline või teemast, millest ta ei tea ega tahagi teada. veel on variant, et alustatakse teemat iidamast-aadamast ja kuni jõutakse pointini, on vestluskaaslane juba tüdinud ega viitsigi kaasa mõelda kuhu sa selle jutuga jõuda tahad. lühidalt, inimene ei kuula enam kui jutt on laialivalguv, detailidega üle kuhjatud ja isegi 15 minutiga ei jõuta asjani, mille oleks saanud ära öelda 2-3 lausega.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
lõpetuseks õpetuseks :

mehad peavad suud kinni kui naised räägivad (kui räägivad).
"pressi dentki" valiti naine - et mehed lollusu ei saaks rääkida
 
Raivo Kohalik 28. september 2016, kl 12.12
täpsustus kui täppisteadus eelnevast

krooniline mölapidamatus on asi, mis teeb kurdiks nii naisi kui mehi. sellega kaasneb tihtilugu veel see, et teisel inimesel ei lasta sõnakestki vahele poetada.

,,,,,,,,,,,,,,,,,
see "kajastab" ka kohalikku ohalikku :

mitte keegi ei suuda võistelda ohaliku möla pida matusega !

ohalikust saaks parim ....väitlev ja näitlev

PESSI DENT !

täpsustuseks :

pressi (intsi) dent
 
Raivo Kohalik 28. september 2016, kl 12.33
vastuseks külalisele
Must (huumor)

mulle külla tuli justkui tuntud Aamor
veidi mustemas värvides Must huumor
püüdes maha lõhkuda mu suletud ust ta
kus üksi tahan olla ja rahulikult... k...sta
(tõlge : KÄSTA)

siin üksi vaid käsen ja poon
luuletki harva veel siin loon
vahel tassikese kohvigi joon
end Pegasusele ohvrikski toon

nüüd Must huumor kutsumata tuli külla
noo kes tal käskis üldse siia tulla
olin üksi siin ma vaid enesega rahul
nüüd külla tuli must maagia pahur

PS
ta sülitab siin tõrva ja tuld
kuid iga tema sõna on kui kuld
 
Raivo Kohalik 28. september 2016, kl 12.44
Must
trüki vigadest

Koduabi

Panni mis EI OLE teflon???

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?12,140...

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
siingi parandame ära trüki vead :

Panni mis EI OLE..... te(le)fon???
 
Raivo Kohalik 28. september 2016, kl 13.43
tänase päeva lõpetab

Must (huumor)

(kuna kohalik pole kohal)

tänase päeva lõpetuseks õpetuseks

vead eetris mis pole kohased

me tulevasele presidendile

https://www.youtube.com/watch?v=abrhNCIXe10

 
Raivo Kohalik 28. september 2016, kl 14.56
Must

kuna tahame et meie naisresident vigu ei teeks
avalikel esinemistel - siis hoiatavad näited
teiste esinemisest eetris

https://www.youtube.com/watch?v=D7-VjOJocNo

 
Raivo Kohalik 28. september 2016, kl 15.55
külas käik kolleegile
A .Kreem le
püüdes kopeerida
Tema stiili


kostis kaugelt rõõmuhüüd
mis siis juhtunud on nüüd ?
ma leidsin omale raudrüü
milleks ammu kauaegne püüd

tegin palju rasket tööd
seda nõuti mult kaa ööl
nüüd pean pingutama vööd
naine seksita ei öeld head ööd

nüüd meelest läind viimaks seksi maitse
selles aidanud mind on kubemakaitse
mul lauldes nüüd on kaunis tämber
sest kaitsmas mind on kastmise ämber

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=11757158...
 
Raivo Kohalik 29. september 2016, kl 09.19
täna siis
nelja nalja nälja päev

kas nalja ka saab ?
seda käis otsimas
Must (huumor)
naaberteemadest

tõeliseks musta huumori tippsaavutuseks
sai "tõsiasi " et ........

kah tiivuline 27. september 2016, kl 17.11

Su tiiva alla ma enam ei poe (ehk kuskil lendab/kappab ringi meessoost hobene, kes tahaks hoida mind kaisus:))
,,,,,,,,,,,,,,,,,
see kui pimekohtingu ootamatu tulemus ......
viimaks selgus et .....samasoolistega tegu oli ?
no mõelda vaid - milline mees oskakski selliseid õrnusi välja öelda ja mõeldagi ? ammu oleks sellele pidand tulema ; peale kohaliku ei oska ükski "tõeline mees" õrnusi suust välja öeldagi ju ?

selle ilustratsiooniks haarasin Kohaliku nööbist ja tellisin selle kohta midagi luulelist . (lausa nõudsin ).

sala armastus

harva leidub tõelist ja õrna armastust
kus piisavalt õrnust hellust ja tarmukust
kus tunded vähendamas kainet tarkust
õrnad ütlemised suretamas kaitsvat kõrkust

siis näemegi oma hinges laastavat nõrkust
kui reaalset maailma mõistus jälgimast tõrkus
kus kaunitesse sõnadesse me maailm uppus
viimaks samasoolist leides ees kõik kokku kukkus

siis selgeks saime et mõistus meil kui tukkus
kokku kukkumiseks silm pime ja kõrvgi lukkus
kogu armastus kui hetkega viimaks - hukkus
võõras keeles hing kui magas või siis - nukkus

PS

kui naisele on armas mitte naine vaid mees
siis jälgigu et see ka seisaks reaalselt tema ees
 
Raivo Kohalik 29. september 2016, kl 09.30
Must eelmisele :

mida jääbki üle soovitada
nüüd lausa kahele

tiivulisele naisele

kes ilmselt nüüdsest kui teada said
keelduvad ükstesist armastamast
ja õrnusi jagamastki teineteisele endiselt ?

tulge Kohaliku tiiba alla !

ta annab teile mõlemile õrnu vastuseid

kahjuks kül vaid Luule abiga

kuid seeeest hellalt kui tiiva alla võttes
 
Raivo Kohalik 29. september 2016, kl 10.20
kutse Luule maailma

(kõikidele tiivulistele ,karvastele ja sulelistele. )

kui tunded segased ja kõik on pilla palla
siis luuletaja kutsub kõiki oma tiiva alla
kus oma hingele ja südamele saab kuuletuda
kõigest mis sisemuses peidus on saab luuletada

kõiges õrnuses ja armastuses anduda
lainelt lainele elutormideski kanduda
hinges enesele tõotust andes siis vanduda
et elumere lainetelt ükskord siiski randuda

seal kui Taevaisa jagab meile õrnust
päästes hinge meil sügavaimast põrgust
püüdes päästa viimsest põletavast põrmust
eluideaali kui säravaimat kristalset sõrmust

meenutades siis elus suurimat nõrkust
armastust eemale peletavat kõrkust
kui tegelikult hing pisaratest nõrgus
kui mägi me teepeal ees uhkus kõrgus

siis elutormides vahelgi oli tuuletust
kui leidus andestamisele armulegi kuulekust
kui ei näidanud me armastuselegi kinnist ust
vaid see tõi ellu kaunist hellust armastustki just

siis leidsimegi oma hinges viimaks luule
mis päeval viis meid valgusesse öösel kuule
tõi taevast alla laululinnud oksa peale puule
vaigistades ära õhus kõige tasasemagi tuule

siis laululinnud laulmas justki laupeol
muutund armsaks äkki halvimadki reod
kõigil taeva poole päikest püüdvad peod
järgi jäänud inimkonnal vaid kaunimad teod
 
Raivo Kohalik 29. september 2016, kl 10.26
Must tahaks vaid

"viimse rea"

ära muuta :

järgi jättes inimkonnale vaid kaunimad teod
 
Raivo Kohalik 29. september 2016, kl 11.23
küla kosti

"fac buukist"


sonib (sobiv) ka

siia 50+ ssi

mida vanem eit
seda roosam kleit
peatama pean fännide killa
teatama et see kleit on lilla

see tunded meestel päästab valla
näidates seda mis peidetud saba alla
vaid kastmisvett ära sellele lillele kalla
ja ära ka selle lillelise kleidi peal talla l

samas see lilleneiu piisavalt on nägus
kui vaadata silmadega milles pilk on hägus
ehk tundubki see pilt ebareaalselt ilus
sest see on nukk , mitte keegi kes on elus

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=31314781...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!