Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Liblikad
 
yo 02. oktoober 2015, kl 22.25
ei pole tal midagi erilist - vaid hirm on see, mis mehe araks teeb - ei midagi muud erilist.

ja viha ning tigedalt otsa jõllamine - seda ei kannata keegi, ei noor ega vana känd, tegelt see ei meeldi üldse kellelegi, ka mätastele mitte - niiet seda sa kindlasti ei saa, mida tahad, vihane, ole või tallinnast;)
 
ikkagi Liblikas 02. oktoober 2015, kl 22.29
koi hulkus peni kasukas
ja mõtles - mida teha?
end kõrva taha asutas -
las homseks jääda keha.
on sügis pikk! ja reisituur
las kestab tujul raugel.
see suutäis muidu liiga suur,

on talv
veel alles
kaugel.
 
yo 02. oktoober 2015, kl 22.39
vaata aga vaata koid, nii luuleline teine, kuid peni tahtmine on loid, las parem õhtu venib;)
 
ikkagi Liblikas 02. oktoober 2015, kl 23.01
siirupina venib õhtu,
vaikselt sekund tilgub ...
peni sügab hilju kõhtu,
silm veel vaevu pilgub.

mõte noorusesse põikab -
tahe poln'd siis loid ...
vanadus nüüd hinges hõikab -
kes küll tapaks koid!
 
timurlane 02. oktoober 2015, kl 23.07
koide vastu saab peni siit abi küll. kas nüüd just tapetakse, aga peksa antakse korralikult - mopivartega piki kasukat.
 
ikkagi Liblikas 02. oktoober 2015, kl 23.09
penile???
 
timurlane 02. oktoober 2015, kl 23.12
koidele, kes peni kasukas pesitsevad. kõige ökoloogilisem koitõrje.
 
ikkagi Liblikas 02. oktoober 2015, kl 23.29
kui inimesed plaksutamisega koisid kätte ei saa, siis peni - ja mopivarrega - kardan ma veel kõige vähem :D
 
eee 02. oktoober 2015, kl 23.34
mis sa nüüd öelda tahtsid, mopivarrega peni kardad sa kõige vähem.
 
vist nii 02. oktoober 2015, kl 23.41
mopivarre ja peniga vehkides koiliblikaid kätte ei saa. ilmselt peab vana villase kampsuniga proovima.
 
ikkagi Liblikas 02. oktoober 2015, kl 23.52
kas just vana villase kampsuniga? võib ka uus olla, kenam külmal sügisõhtul jalutama minna.
 
Aino kaardikepiga 03. oktoober 2015, kl 00.13
Ma vaatan, et peni armastab neegri-araabia jm vägivalla teemat, murjaneid, meeste õigusi jpm. Muudkui riputab siia vägivalda üles. Häbi kah pole naiste ees... :(((
Peni, sulle kuluks üks hea keretäis ära. Kusjuures palju mõttetuid probleeme oleks olemata, kui kaardikepp saaks jälle oma au ja õigused tagasi: oh värise hirmust lumpen, matsid ja pööbel! Kui juba kott hakkab nurgas liikuma, siis mis veel sest kepist arvata. Küll see teeks kõva tööd...Hüppaks ja kargaks ja udjaks, keda aga tarvis. Puhkeajal oleks kepil rõõmsam töö, ma täpselt ei teagi, mis töö see oleks, minu pedagoogipea seda ei võta.
 
on 03. oktoober 2015, kl 00.33
ikka kontingent need pedagoogid! ainult karistaks.
kaardikepp leiutati eesmärgiga õpilastele nt paide asukoha näitamiseks kaardil. aga milleks pedagoogid selle muutnud on? üldse ei imesta kui kaardikepp ükskord ajaloomuuseumis varbakruvide ja giljotiini kõrval koha leiab.
 
ikkagi Liblikas 03. oktoober 2015, kl 09.30
kas mälestused?
 
HaukuvPeni 04. oktoober 2015, kl 10.37
Ema koiliblikas ja väike koiliblikas istuvad kapis ja söövad kampsunit.
Järsku ütleb väike koiliblikas:
"Emme, tahan kapist välja!"
Ema: "Ei. Istu kapis ja söö kampsunit!"
Väike: "Eii, tahan ikka välja!"
Ema: "Rumal. Inimesed tapavad su kui sa välja lendad!"
Väike: "Ei ühtki! Eelmine kord kui välja lendasin kõik plaksutasid!"

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
ikkagi Liblikas 04. oktoober 2015, kl 11.21
graatsia on selle nimi, graatsia :D
ja kaunis lend
 
yo 05. oktoober 2015, kl 12.54
AVVV peni ... sa andsid sellest mõista ju varemgi, a ma ei mõigand mitte ära, arvasin, et oled lihtsalt vihane... no olidki, a risti vastupidiselt sellele, mida mina välja lugesin.. no ma eksisin ja suurelt:((
ja otsidki ilma tunneteta nühki .. selle juures oskad ladusalt, isegi vaimukalt suhelda.. ime, et ma pimedusega löönud olin. ja nüüd on selge ka su tallinna-tingimus, lihtsalt nühkimise pärast kodust kaugele pole mõtet. vaat millise õppetüki sa siin nüüd korraldasid :(tänama ma selle eest ei hakka, kuigi vast vajalik täitsa oligi)
 
torino sarveke 05. oktoober 2015, kl 15.21
kas keegi tõesti arvas naiivselt, et peni otsib siin elu armastust, kellega käsikäes päikeseloojangusse kulgeda?
 
naiiv 05. oktoober 2015, kl 16.03
Mina alguses arvasin, et otsib, kas just elu armastust, aga meeldivat kaaslast küll.
Siis arvasin, et ta peab end liiga heaks siinsete "muttide" jaoks, nüüd aga arvan hoopis, et viinamarjad on hapud.
 
hapu viinamari 05. oktoober 2015, kl 16.12
No keda huvitab see pläraveskist vaene ja kidur endine enneaegu vananenud vennike,(haukuv peni) kelle cv-s võib ilutseda fakt vangis olekust. Muidugi lõpetab korrlik naine ,isegi 50+ vanuses, igasuguse tutvuse kui vennike on mainind, et elulugu on kirju.
 
makaron 05. oktoober 2015, kl 16.19
mida see 'endine enneaegu vananenud' veel tähendama peaks? mõnel on nii kiire teise sõimamisega, et ise ka enam ei tea, mida kokku kirjutab.
täpselt tibustiil ju, sel oli ka ainus eneseväljendus mõttetu sõim.
 
nõus 05. oktoober 2015, kl 16.25
viinamarjaga...teada vana mees,kellest jutt.
 
rahu 05. oktoober 2015, kl 16.26
tänud hoiatuse eest
 
to hapu viinamari 05. oktoober 2015, kl 16.31
versus hapu rosin.

Sa kirjutad siia. Kirjutad, et sind siinne teema ega autor ei huvita.

Mind sina kah ei huvita! Noh, ja siis? Jäämegi foorumitesse kirjutama, et meid midagi ei huvita?
 
viimasele 05. oktoober 2015, kl 16.34
tee mis tahad, oma asi.
 
täpselt 05. oktoober 2015, kl 16.50
tiburabikrooksu stiil. kõigepealt räuskab turueide kombel ja pärast käib ennast erinevat nimede alt takka kiitma a la õigust räägid ja nõus hapu viinamarjaga. odav ja läbinähtav.
 
raketiteadus 05. oktoober 2015, kl 17.24
peni pole algusest peale saladust teinud, mis eesmärgil naist otsib. kustkohast nüüd need pettunud välja ujusid, kes lootsid, et peni palub nende kätt ja südant, mitte muid kehaosi?
 
seda küll 05. oktoober 2015, kl 17.45
Kahjuks pole algusest peale teemat jälginud, seega...
 
loe algusest, 05. oktoober 2015, kl 18.02
on naljakas ja meelt lahutav.
 
soovitus 05. oktoober 2015, kl 20.00
võta siit üks mutt nimega nii ja naa, korjab sul uude ladvast kõik õunad ilma redelita ära.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!