Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Liblikad
 
pini-tükk, 09. oktoober 2015, kl 21.57
kas mehi ka tohiks tellida? no, ei meeldi mulle paljad naised, pole lesbi kalduvusi.
 
u 10. oktoober 2015, kl 09.40
ei midagi,
tahtsin aint öelda, et mulle meeldis Haukuvpeni lugu koiemast ja -lapsest ja tuli meelde see üldteada fakt, miks mammutid välja surid: et isamammut ikka aeg-ajalt küsis "mh?", aga emamammut ei viitsinud isegi mõmiseda. mis liblikatest siin siis veel rääkida. aga vbl oli mammutiemmel lihtsalt kondivalu nagu täna paljudel.
hakkan haigusi guugeldama:)
 
HaukuvPeni 10. oktoober 2015, kl 20.05
"mh?"

to:pini-tükk,
Tuleb välja, et meil ei ole kohe mitte midagi ühist! Sinule meeldivad mehed aga minule jälle ainult naised...

Kas läheme jalutama? https://lh3.googleusercontent.com/-wxX80zmBG6M...

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
ha-haa-haa 12. oktoober 2015, kl 05.23
üldse enam ei imesta, et penil prutadega problemaatiline seis kui ta neid niimoodi jalutab. uimaeivõi! hea, et see väljavalitu vähemalt lompi mahtus.
 
Jah 12. oktoober 2015, kl 06.23
Kuidas küll ei vea! Pini-tükk, nii kahju, et meil pole kohe mitte midagi ühist, tõesti! :DD
 
Klähviv Nässu 12. oktoober 2015, kl 08.58
Midagi ühist on teil siiski - oskate 50+-ssi tarku tekste toksida.
 
HaukuvPeni 13. oktoober 2015, kl 21.53
Klähviv Nässu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Midagi ühist on teil siiski - oskate 50+-ssi tarku
> tekste toksida.

Mina pigem provotseerin siin "tibu" taolisi printsesse.
Saavad siin peni kasukat mopivarrega klobida ja kõik meeste negatiivsed omadused (ka naiste omi) minule omistada. Peale oma emotsioonide väljaelamist kellegi peal, tunneb üks tõeline printsess ennast inglina kes on teinud inimkonna hüvanguks midagi väga head ja kasulikku. Kui ei oleks printsessidel oma isiklikku peni, peaks ta kiirelt välja mõtlema. Aga ta on olemas, et kogu naisperel oleks helgem ja õnnelikum tulevik.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
ahah? 13. oktoober 2015, kl 22.01
et provotseerid tibulisi, oled kindel, et see ei vii sind samale tasemele.
 
mamma makaak 13. oktoober 2015, kl 22.04
helgema tuleviku kohta ei oska öelda aga olevikus kisub Haukuva kommente nähes juba enne läbilugemist suunurgad ülespoole.
 
mamma makaak 13. oktoober 2015, kl 22.07
kodanik ahah?, või mis tibu te täna täpsemalt oletegi, kas te tõesti arvate, et kui keskealine keskmise haridusega inime suhtleb kirjaoskamatu pärdikuga, siis kohe hakkabki paljast perset sügama ja sabapidi oksa otsas rippuma? kahju küll teie ilusat õhtut rikkuda, aga päris nii need asjad ikka ei käi.
 
ahah. 13. oktoober 2015, kl 22.12
aga nii madalale ikka laskub, et neid siin õrritada.
 
mamma makaak 13. oktoober 2015, kl 22.45
see ikka sõltub vaatenurgast. kui keegi on nii äraütlemata tundlik, et ta isegi puu otsast langevat lehte peab isiklikult endale suunatud ahistamiseks, siis jaa, Haukuv võib lausa inimsööjana tunduda. a kui ümbritsevat jubedat maailma sellisena mitte võtta, siis minu tähelepanekute järgi on selles jubedas maailmas palju mugavam ja meeldivam elada. ja isegi Haukuvpeni tundub mõnusa lõuapoolikuna, mitte koleda kollina.
lisaks veel juurde, et Haukuv pole oma sõnavõttudes kunagi matslikuks ega solvavaks läinud, mida kohe kuidagi saa öelda mõne siinse "daami" kohta.
 
ahah. 13. oktoober 2015, kl 22.47
siis vaata minu sõnavõtte ka veidi teisest vaatenurgast.
 
HaukuvPeni 17. oktoober 2015, kl 10.03
Printsessid aeee! Maa juba valge. Liblikad jäävad kohe talvituma. Tahaks küsida mida teie siin talvel ette võtate? Kas hakkate käpikuid kuduma ja peni saab rahulikult ahju ääres pikutada või tahate peni edasi klobida?

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
u 17. oktoober 2015, kl 11.51
talvel koon ühe paari sokke. ja ära loodagi, et sind peksma hakkan. piiblit mõtlesin ka lugeda.)
 
vaaaal 17. oktoober 2015, kl 12.12
liblikad tuduvad jah, 2 on raamaturiiulis, 1 esikus ja 1 keldris:D, paar päeva tagasi mõned lendasid ringi ka aga need polnud minu talvitujad...
 
ikkagi Liblikas 17. oktoober 2015, kl 22.39
Käes on meie aeg, koiliblikate. Nemad ei uinu!
 
Villane kampsun 17. oktoober 2015, kl 22.54
Oh õudust!
 
ikkagi Liblikas 17. oktoober 2015, kl 23.05
Miks? Me oskame kampsuneid suurepäraselt kujundada.
 
HaukuvPeni 18. oktoober 2015, kl 11.19
Vaadake siis, et teil kampsuneid koidele jaguks. Kõike mida ei tuulutata, lähevad koide nahka. Rapsad korra käega ja vill pealt kadunud...

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
ikkagi Liblikas 18. oktoober 2015, kl 13.43
Kas hakkan kohe tulema, HaukuvPeni? Polegi ammu karvadeta peni näinud :D
 
HaukuvPeni 20. oktoober 2015, kl 19.21
ikkagi Liblikas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas hakkan kohe tulema, HaukuvPeni? Polegi ammu ka
> rvadeta peni näinud :D

Tule, tule! Aga enne kui uksest sisse lasen teen sulle põhjakiku koi-kontrolli. Kui ilus ja sile, siis on selge, et koid on oma töö teinud ja järgmise ohvri juurde lennanud. Aga kui pole, siis isegi koid ei tahtnud. Miks mina peaksin? :-p

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
:DDD:) 20. oktoober 2015, kl 19.36
 
ikkagi Liblikas 20. oktoober 2015, kl 20.26
Nojah, tee siis veel koikontrollile lisaks ka täikontroll ja kirbukontroll ja paelussikontroll ja ...
Nii saavadki su õigused kaitstud, hammastega!
 
HaukuvPeni 20. oktoober 2015, kl 20.28
ikkagi Liblikas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nojah, tee siis veel koikontrollile lisaks ka paelussikontroll ja ..
> .

Kas arvad, et printsessid on ussitama juba läinud??

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
ikkagi Liblikas 20. oktoober 2015, kl 20.31
Et sa oled siis hoopis konn?
 
bikiin 20. oktoober 2015, kl 20.31
Kas ma enne kontrolli tulekut võin ikka villased bikiinid jalga tõmmata. Külm on sügisel palja nahaga ringi käia. Mul on naturaalsed koeravillast kootud bikiinid - sellised naturaalpruunid. Näevad väga ehtsad välja, ma nüüd hakkasingi kartma, et äkki Peni peab mu bikiine naturaalseks karvatuustiks ja ei lase mind enda juurde tuppa :(
 
HaukuvPeni 20. oktoober 2015, kl 20.34
bikiin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas ma enne kontrolli tulekut võin ikka villased b
> ikiinid jalga tõmmata. Külm on sügisel palja nahag
> a ringi käia. Mul on naturaalsed koeravillast koot
> ud bikiinid - sellised naturaalpruunid. Näevad väg
> a ehtsad välja, ma nüüd hakkasingi kartma, et äkki
> Peni peab mu bikiine naturaalseks karvatuustiks j
> a ei lase mind enda juurde tuppa :(

Pole hullu. Värava taga võtad ära.

(Püüa seda olukorda elavalt silmade ette manada.)
edit: Seisab naisterahvas värava taga. Tordikarp ühes käes sampus teises käes. Enne kui kella annab paneb tordi ja sampa maha, tõstab seitse seelikut üles ja võtab stringid jalast ning pistab värava kõrval olevasse postkasti. Tõstab üles tordi ja sampa, ning annab kella...
Naabrid punnitavad omal silmad peast välja.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati HaukuvPeni 20.10.2015 20.49.
 
Klähviv Nässu 20. oktoober 2015, kl 20.45
Neil vajuvad tiaarad peas longu...
 
bikiin 20. oktoober 2015, kl 20.47
Ma imbun vaikselt sisse. Koeravillased bikiinid topin taskusse. Ütlen ukse peal, et olen koide poolt paljaks söödud. Läbin kontrolli edukalt... Siis panen salaja kempsus bikiinid jalga (ma heegeldan nad kodus veel karvasemaks ja kohevamaks). Kui asjad lõbusamaks lähevad, siis hakkan korraga kankaani tantsima. Peni saab närvivapustuse ušankat nähes ja ma lasen jalga, saan teada mis nägu see peni on ja kus ta elab :P See ongi prouade põhiline huvi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!