Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Liblikad
 
sa sade 20. oktoober 2015, kl 21.31
einoh, siin võib kujutlusvõimele voli anda küll. tuleb peni ukse taha keegi keskealine mamsel, tordid, pirukad ja poolik võrgus. värava taha jõudes rebib hoogsa liigutusega jalast heegeldatud sooja pesu, mida ta millegipärast stringideks nimetab. neid pea kohal keerutades ja rinnaga tuppa trügides viskab võrgud nurka ja esitab midagi kükktantsu ja kaerajaani vahepealset. peale mida hüppab aknast välja, ise eeldades, et kõige muu kõrval keegi seda saltot tähele ei pane. penil on oht üheaegselt nii kõnevõimest kui silmanägemisest ilma jääda.
 
Koeravillane 20. oktoober 2015, kl 21.53
Tegelikult on targem siiski heegeldada koeravillased tunked. Siis ei pääse peni mitte midagi kontrollima ja naabritel on ka rahulikum olla - mingi penilaadne villane karvar on tulnud penile külla (ilmselgelt karvane kole napsumaias onkel). Siis saab kenasti välja uurida, mis mees see peni on, kuidas elab,millised elukombed tal on, jutt jms. Karvatunkede alla tuleb igaks juhuks midagi ilusat selga panna. Võib-olla peni ongi väga kobe meesterahvas? Ilus ja voodis andekas? Seda ei või iial teada... Stringe ma jalga ei paneks, need on ebamugavad, parem juba päris ilma olla, niimoodi vabalt.
 
HaukuvPeni 20. oktoober 2015, kl 21.53
sa sade Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> einoh, siin võib kujutlusvõimele voli anda küll. heegeldatud sooja > pesu, mida ta millegipärast stringideks nimetab.

Kooli ajast meelde jäänud selline moment. Pesunööril kuivamas naiste roosad uhutud aluspüksid. Midagi nii suurt ja võimast, et me poistega arutasime, et kas siis kui me viiekesi sinna siise poeme, jääb ka palju ruumi veel üle... Vaat see on tõelise daami tagumik....

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
ha-haa-haa 20. oktoober 2015, kl 22.12
tunked on hea variant. aga kui näiteks see peni juurde luurekäigu ettevõtnu ei taha enda nägu mingil põhjusel koheselt paljastada, siis sobib keevitaja mask koos presendist kehavorme varjavava türbiga. kui väravale tulnud peni meeldima hakkab, võib maski ja türbi elegantse liigutusega sirelipõõsasse lennutada ja hüüdega sjurprais! otserünnakule minna. a kui peni ikka kohe üldse ei meeldi, saab maski varjust poriseda, et vabandust, tegelikult tulin naabrite torusid keevitama.
 
rahvakultuuriprogramm penile 20. oktoober 2015, kl 22.32
Et oleks julgem, tuleb minna mitmekesi koos penile külla. See maski mõte on väga hea. Siis peni ei näe naiste nägusid. ...Ja me võime kokku panna kohe väga huvitava programmi penile! Kaasa võtame ka lihtsalt lõbusaid naisi, keda meheotsing/armukeseotsing ei huvitagi, vaid huvitab enda erootiline välja elamine, lõbus meeleolu jms.
Tantsud, pantomiim, näitlemine...Lõbusad laulud ja peni õrritamine. Nii saab selgeks, kellele peni sobib ja meeldib. See naine heidab lõpuks maski ja muu... Teised lahkuvad anonüümselt koeravillastes kostüümides, keevitaja aksessuaaridega.
 
et 20. oktoober 2015, kl 22.41
siis selline autentne külasimman rahvalaulude ainetel aastast 1890? kaheldavaks jääb see lõbusate naiste kaasamine. tolleaegses külaolustikus olid nad pigem harvaesinev nähtus. tänapäeval pole vast probleemi, aga kes nende tööaja kinni maksab? sina või peni?
 
tasuta 20. oktoober 2015, kl 22.51
Kohale tulevad vabatahtlikud lõbusad ja meheotsijad. Peni katab laua, hoolitseb söögi-joogi eest. Üritus toimub nt laupäeval. Muidugi jahh, loomingulisi natuure on vähe ja lihtsalt lõbusaid ka...
Tea, kas sest asjast reaalis midagi välja tuleb. See eest mõttetasandil väga hea idee...
 
... 20. oktoober 2015, kl 22.55
...Ja kindlasti mitte külasimman vaid hoopis privaatpidu.
 
kutsakene 20. oktoober 2015, kl 23.02
seal privaatpeaol tõmmatakse sinu karvad ka läbi üksipulki.
 
tordikarpidega mutid 20. oktoober 2015, kl 23.08
mis meil neist peni karvadest. me otsime ikka köögikapid läbi, vaja ju kookide juurde kohvet keeta, koore ja suhkruga. mingeid karvu kohve sisse küll ei taha.
 
Modigliani 20. oktoober 2015, kl 23.13
to tasuta
Ja mitu meheotsijat sa siin kokku lugenud oled?
 
Meheotsijad 20. oktoober 2015, kl 23.21
Ma ei tunne siit peaaegu kedagi, võib-olla mõni otsija leidub siiski, sekka vanaemadele, prouadele, igihaljastele tädidele, kaunitaridest õrnadele ja habrastele noorikutele, karvastele ja sulelistele... Mine sa tea ;)
 
Modigliani 20. oktoober 2015, kl 23.33
Kuidas siis ei tunne kui oled juba ära tuvastanud vanaemad, prouad, igihaljad tädid, kaunitaridest õrnad ja haprad noorikud ja muud karvased ja sulelised?
Väike vasturääkivus vist.
 
mis siin tuvastada? 20. oktoober 2015, kl 23.44
No prouad on sellised soliidse jutuga, vanaemad räägivad lastelastest, igihaljad tädid räägivad tädijutte, noorikud on vist need printsessid, siis on veel konnad ja maod, hiired ja siilid ning muud loomad, nt peni, kährik jne
 
HaukuvPeni 21. oktoober 2015, kl 15.24
No tere talv! Mina oma suures naiivsuses uskusin, et mulle tulevad siit Delfi kaudu külla printsessid modelliagentuurist, aga mida ma pean lugema! Kes tahab oma keha varjamiseks tunkesi. Kes jälle näo varjamiseks keevitusmaski, jne. Kodus nigabi ega burkat ei ole ja tulla ei saa. Teeme siis nii, et ma panen värava taha portsu vanu kartulikotte. Saate ilusti pähe tõmmata. Jätan mõned kartulid ka sisse. Õigele kohale kinnitatuna võib isegi naiselikke kehavorme imiteerida. :-p

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Siilike Ne 21. oktoober 2015, kl 18.10
Rahune, peni! Ma sain niimoodi aru, et tunked ja maskid on vaid printsesside esialgne maskeering. Noh, et naabrid aru ei saaks ja peni esialgu liiga palju miskit ei kontrolliks. Pärast pidavat asjad lõbusamaks minema, aga see sõltuvat ka peni enda meeldivusest.
 
peni 21. oktoober 2015, kl 18.19
tahab kusttissi. ei tea, kas tal endal ka ehk kunstvemps.
 
Siilike Ne 21. oktoober 2015, kl 18.35
Mes se kustiss on? Ma arvan, et peni asjandused on kõik ehtsad. Nii et printsessidel on mida võtta ja vaadata :)
Karvakasukas on tal ka võimas.
 
kahtleja 21. oktoober 2015, kl 19.13
no ma ei tea, äkki see kasukas ikka polegi nii ehtne midagi. mõned vanamehed riibuvad ju ka kiilaspea varjamiseks kõrva tagant karvu ja kleebivad need miskise õli abil keset kolpa.
 
HaukuvPeni 21. oktoober 2015, kl 19.41
kahtleja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no ma ei tea, äkki see kasukas ikka polegi nii eht
> ne midagi. mõned vanamehed riibuvad ju ka kiilasp
> ea varjamiseks kõrva tagant karvu ja kleebivad nee
> d miskise õli abil keset kolpa.

https://www.youtube.com/watch?v=HvKRXt165tA...

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
ja 21. oktoober 2015, kl 19.49
koiliblikate parv tiirleb ka pidevalt kasuka ümber. veidi tugevam tuuleiil ja kasukas karvadest puhas.
 
ikkagi Liblikas 21. oktoober 2015, kl 21.19
Oioioioi, HaukuvPenil läheb raskeks. Ärge siis nüüd rünnake niimoodi. Ikka rahulikult ja ükshaaval, või noh kahekesi ehk.
 
Kniks Marihen 21. oktoober 2015, kl 21.22
Naine lebab armukesega voodis. Järsku kõlab telefoni helin. Naine haarab toru, kuulab ära ja paneb toru hargile.
Seejärel lausub mõtlevalt: "Mees helistas. Ütles, et ta on koos sinuga kalal ja niipea ei tule."
 
tikka masala 21. oktoober 2015, kl 21.32
siilike ne
kustiss on kaasaegne lühend kuskussist tšillikastmega. ilmselt keegi tahtis seda penile pakkuda, kotlettidele vahelduseks või nii.
 
HaukuvPeni 25. oktoober 2015, kl 09.47
Ma ootan ja ootan. Printsessid arutavad vaid omavahel mida kaasa võtta või mida mitte võtta. Kas tulla üksi või grupiga. Kas tuua küünlaid või jätta küünlad koju omale. Kas kreemitort enne külla tulemist ise ära süüa või siiski kaasa võtta. See ongi see kuulus naiste "kaks minutit ja siis jooksen." Mina olen selleks ajaks ammu surnud kui siinsed otsusele jõuavad. Mehed Eesti Vabariigis pinsini enamasti ei elagi. Naiste nõudmised on elu jooksul olnud nii suured, et mehe tervisest pole isegi riismeid järgi.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kaunitar 25. oktoober 2015, kl 10.55
Ei tea ju, kuhu tulla.
 
Kniks Marihen 25. oktoober 2015, kl 11.01
HaukuvPeni, kas meelest läinud - kes kannatab, see kaua elab?!
 
HaukuvPeni 25. oktoober 2015, kl 11.33
Kniks Marihen Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> HaukuvPeni, kas meelest läinud - kes kannatab, see
> kaua elab?!

Mis on väärt selline elu! Parem juba minna valmis auku ja muld ise endale peale kraapida.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
peni 25. oktoober 2015, kl 12.02
on nii kärsitu, ei läbe nüüd seda kahte naiste minutit oodata.
eks seepärast veel oledki nii üksi ja ilma hakkliha koogita seal omas onnis käpakesi trampides.
 
Kniks Marihen 25. oktoober 2015, kl 12.06
Et parem on olla siis ....... kannatamad(t)u ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!