Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Liblikad
 
väike vahelepõige 29. oktoober 2015, kl 23.04
kuna peni siin samuti mutti ei otsi, siis võib ta mutte muttideks nimetada küll.
 
oioi 29. oktoober 2015, kl 23.36
Väike vahelepõige, selgeltnägija oled või? Haukuv Peni ise?
Tead nii täpselt, mida peni siin ei tee.
 
HaukuvPeni 30. oktoober 2015, kl 05.32
Mina püüan mutte nii:
https://www.youtube.com/watch?v=obseuvmswgI

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
HaukuvPeni 30. oktoober 2015, kl 18.59
Kas siis minu kallitele printsessidele ei meeldi sõna "mutid?" Mul vanaema ikka tavatses öelda, "et nii peened provvad, et õlekõrs ei mahu ka pe..se." Eks ma püüan siis teid edaspidi hellitavalt nõiaelladeks kutsuda. ;-)

p.s. Vanaema oli aus inimene ja need sõnad mis siin trükimusta ei kannata, temal väljaütlemist talusid ilusti.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Klähviv Nässu 30. oktoober 2015, kl 19.23
 
mutt 30. oktoober 2015, kl 19.36
Mutt on mutt. Naljaga pooleks olen ka oma nooremat õde koeramutiks hüüdnud, mind ennast armastas isa lapsena eidekeseks või mooriks kutsuda... Krt, keegi ei solvunud. Solvub enamasti tüütu ja kamandada armastav mammi, ikka see tõeline mutt. :) Murutari-mutt on oma nime ausalt välja teeninud oma arvukate seiklustega, no mida sa vanainime kekutad, sa heldene aeg küll. See ei ole halvustav, vaid veidi pilkav toon.
 
donna Anna 30. oktoober 2015, kl 19.49
Solvuvad ikka need tõeliselt mutistunud mutid. Kes eluterve ja huumorimeelega, see ennast mutiga ei samasta, seega pole põhjust ka solvumiseks.
 
HaukuvPeni 30. oktoober 2015, kl 19.57
Mehed tihti omavahel naistest rääkides ütlevad, et "see on täitsa pandav eit." See kellest jutt peaks suurest õnnest lausa punastama. Iga naine kohe kindlasti nii positiivset hinnangut oma välimuse kohta ei saa.
Selle kõigega tahan öelda, et otsige jutust või lausest mõtet, mitte sõnu. Kõne ja kirjakeel on veidike erinevad ja kui sa elust ainult õpikutest ja romaanidest loed, jääb palju mõistmatuks.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Klähviv Nässu 30. oktoober 2015, kl 20.22
Ongi nii.Kõnekeeles - keri peesse, kirjakeeles - oo, te jõuate kaugele...
 
HaukuvPeni 30. oktoober 2015, kl 20.45
Hea äri jääb venelastega tihtilugu ajamata keelebarjääri tõttu, mille taha meie noored äriinimesed takerduvad. Siin mõned tähtsamad fraasid, mille võiks selgeks õppida, et venekeelses ärimaailmas orienteeruda ja vastastikku end arusaadavaks teha ning luua meeldiv ja tulemuslik üksteisemõistmise õhkkond.

1. “Какого хуйя тебе надо?” – “Mis Teid täpsemalt huvitab?”.

2. “Всякая поебень” – “Lai toodete assortiment”.

3. “Бля буду!” – “Firma annab garantii”.

4. “Где тока таких мудаков берут?” – “Jätke oma firma koordinaadid”.

5. “Засунь себе в…” – “Vajab väheke viimistlemist”.

6. “Отвечаю напидора!” – “Isiklikult kontrollin täitmist”.

7. “Я тебя в рот ебал!” – “Praegusel hetkel Teie pakkumine meile huvi ei paku”.

8. “Че за нах?” – “Siinkohal on tehtud väike viga”.

9. “Вот же ж блядь какая!” – “Kuidas saaksin Teile kasulik olla?”.

10. “Хуй тебе в жопу!” – “Allahindlust pole veel arvestatud”.

11. “Пидар штопаный” – “Võtmeklient”.

12. “Хуйло очкастое” – “Perspektiivikas klient”.

13. “Заебал уже” – “Mis Teile veel huvi pakuks?”.

14. “там такое..хуй прассышь” -”Kõrgtehnoloogilised lahendused”.

15. “Пошел нахуй!” – “Pöörduge palun minu kolleegi poole”

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
vohh 30. oktoober 2015, kl 20.50
Kas su vanaema oli venelane? Oskad hästi vene keelt?
 
Aino kaardikepiga 30. oktoober 2015, kl 21.08
Peni?! Mis see tähendab, mis kombed need sellised on?

Ma pole ammu siia kiiganud ja nüüd, närvivapustus keset kaunikest õhtut :S Või prouasid muttideks ja eitedeks sõimama, sa häbematu inimeseloom selline... Ma kohe ütleks sulle midagi krõbedat, aga minu, kui peene proua, sõnavaras puuduvad nii jubedad sõnad. Jõle elukas oled!!! Küll ma su karvased vatipüksid ükskord kuumaks kütan!
 
pesumasin 30. oktoober 2015, kl 21.50
vatipüksid ei kannata kõrget kuumust, tagajärjeks on vatialuspüksid.
 
Klähviv Nässu 30. oktoober 2015, kl 21.58
Sure või surnuks naeru kätte:D:D:D
 
üks naine 31. oktoober 2015, kl 08.26
Joodiku peale, kes külapoe trepil istub ja kõiki naisterahvaid l.tsiks sõimab, ei solvu ju keegi...
Täpselt sama on siin...lihtsalt teed vaikselt omad järeldused ütleja kohta...ja maailm keerleb ikka samamoodi edasi.
mansion ghost 31. oktoober 2015, kl 08.38
"Joodiku peale, kes külapoe trepil istub ja kõiki naisterahvaid l.tsiks sõimab, ei solvu ju keegi..."

Oh seda äratundmisrõõmu, solvutakse ju ikka kui selle taga miskit on... Aga miks te tunnete end solvatuna?
 
just 31. oktoober 2015, kl 08.39
Õige, aga vahel on soov oma mõte välja öelda. Näitab see solvumist?
 
ärge üle mõelge 31. oktoober 2015, kl 08.53
Ja nii jagatakse maid ning puid. Närime, peenestame ja pulbristame kõik kirjutatu. Uurida on vaja, kas selle taga on vihakõne, solvangud vms. :)
 
hee 31. oktoober 2015, kl 09.02
Tegelikult on asi palju lihtsam ilma igasuguse uurimiseta...
kui mõne meesterahva või naisterahva sõnavaras on kasutuses labased väljendid, on see inimene labane.
Ise ta ei pruugi sellest arugi saada, sest tema jaoks on need täiesti igapäevased väljendid...samuti tema perekonnas ja sõprade seas jne jne...
 
Klähviv Nässu 31. oktoober 2015, kl 09.46
Võtke rahulikult, ega siis selliseid väljendeid igas olukorras tarvitata. Kui üldse... Kui tööle läksin, enamus töökaaslastest olid venelased (-lased, mitte -lannad), siis võttis ikka kiruma küll, et seda poetagust vene keelt koolis ei õpetatud...:D, sest tööl ma nende omavahelisest jutust tuhkagi aru ei saanud, üks karvane sõna ajas teist taga.
 
huvitav ikka küll 31. oktoober 2015, kl 13.38
No mutt on ikka solvav küll. sama mis mehele öelda näss või peer.
 
Amööb 31. oktoober 2015, kl 15.17
Arvad, et ütlemata jäetakse, kui siin eest ja takka üles lööd?
 
kok 31. oktoober 2015, kl 15.51
Mõni mees siin arvab, et kui sa ei kasuta väljendeid nagu mutt ja eit ja vanamees jne samas vaimus, siis oled sa "liiga peen" selle koha jaoks siin.
 
penile 31. oktoober 2015, kl 17.53
Eks igaüks elab omas liivakastist kaasahaaratud kaasavaraga.
Minu vanaema ei lasknud enese kuuldes mittekunagi kasutaga rumalaid ja kahemõttelisi sõnu. See kasvas aastatega minule enesestmõistavaks ja see on läinud enesemõistetavaks ka minu lastele edasi.
Eriti koomiline tundub mulle naisterahava poolt selle nässu katsed keelega ületõmmates kohendada neid pilkavaid noote naisterahvaste pihta peni poolt. ...aga jah.. igal potil käib ju kaan ka kaasas.
 
HaukuvPeni 31. oktoober 2015, kl 18.35
Ma julgen arvata, et siin foorumis peaksid eriti peened ja kultuursed printsessid ikka teisi foorumikaaslasi teietama. See näitab eriti kõrget haridust ja peeni kombeid. Umbes nii nagu meestel võimsa mootoriga auto ostmine. Lisa kilovatt võimsust ja iga lisatud kroomitud detail annab riistale pikkust juurde.
Öelge palun edaspidi matsidele ikka "Teie." Siis saab ka kõige juhmim siin aru, et tegu on väärika ja kõrgeltharitud siniverelise printsessiga. Peale selle annab see nii palju juurde oma isiklikule egole, edevusele ja eneseteadvusele.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
to penile 31. oktoober 2015, kl 18.46
Potil ei käi kaan peal, too on vereimeja. Küll aga käib poti peal kaas, rumal hani.
 
HaukuvPeni 31. oktoober 2015, kl 19.04
See eesti keel on üks keeruline keel.
"Potil käib kaas peal."
"Purgi peab kaanetama," Mitte kaasitama. Mina ütleks lausa gaasitama. :-)
Sai õpitud ammu, ammu, tüüpsõnu. "Käsi" ja "pesa" on jäänud meelde. Oli siis nii: käsi, käe, kätt... Aga proovige "siga" samasse tüüpkonda panna... ja "viga".....
Oh kooliaeg, oh kooliaeg...


Printsessidel jälle kont hambu (kui hambad veel alles):-p

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
pioneeriaktivist, kuum ja seksikas 31. oktoober 2015, kl 19.24
Olen aru saanud, et kui läheb peoks Peni juures, siis peaks enne uudis- ja unarussõnad üle kiikama ja paha ei teeks, kui tuletaks astme- ja vältevahelduse meelde
 
Kniks Marihen 31. oktoober 2015, kl 20.11
Teie, kõik lugupeetud ja lugupidamatud prouad ja härrad!
Tänan, et halvustate HaukuvPeni, muidu ta ehk ei postitaks taolisi ütlusi nagu tal kombeks on.

Ma sain omale lõbusa õhtu.
Aitäh!
 
tuulepesa 01. november 2015, kl 07.55
Kas peoõhtul võib süüa noa ja kahvliga, või on see liiga peen? Ja kuidas on lood lauas vestlemisega...ka suu võib olla tühi rääkimise ajal?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!