Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Liblikad
 
see 05. november 2015, kl 21.45
peni grammofon on aastatega ikka selesse ühte kohta nii tugeva vao sisse kraapida suutnud, et isegi vaene kutsake oma käpakesega sinna nõela ja plaadi vahele ise keerlema jäänud.
 
mamma 05. november 2015, kl 21.54
Jah õige on, mul ka 12 a noorem boyfriend, ise 57. Mingit vana ägisevat ja sõimavat nina löristavat peni- sugust taati omale koju ja kaenlasse võtta, ma peaksin puha tola olema, kui on võimalus noorema mehega läbi käia, siin ei anna vaielda ega kaubelda.
 
HaukuvPeni 05. november 2015, kl 22.04
rahu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa oled halb mees, Hulkuv peni, väga halb mees.

Ja ongi kõik milleks oled võimeline? :-o Kuhu jääb mahlakas turunaise argumenteeritud väitlus? (sõim) Printsessidele nii iseloomulik naissoo taevalikesse kõrgustesse tõstmine ja meeste põrgutule katlale puude alla loopimine, et valusamini ikka põletaks. Ma olen nii pettunud. :-(
Proovi palun uuesti. Selle eest sa rahuldavat hinnet ei saa!

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
äh 05. november 2015, kl 22.09
no kes siin nii väga ikka viitsib peni kallal võtta. nenditakse fakti, et lootusetu juhtum ja minnakse oma tegemistega edasi.
 
oijahh 05. november 2015, kl 22.27
pen, peni, mehed ei käitu nagu solvunud pubekad.
 
Lubadused 05. november 2015, kl 23.07
sarnanevad moonidele, niipea kui neid puudutad - pudenevad.

Lubatakse ära minna, see kant unustada, aga 9. lehekülg käib... lõppu pole näha ... ;)
 
mäluga tigu 06. november 2015, kl 02.49
lubadustega on penil tõesti kehvad lood. lubas siin suuresõnaliselt ainult enda nime all sõna võtta, aga mis tagajärjeks? küll etendab vinguvaid turumutte, küll santlaagritest vanamehi, küll veel mingeid poolpiduseid kraagasid ja köögasid. sellisel juhul tekib küsimus - kes neist haukuvpeni ise on? ühest normaalsest ja tasakaalus inimesest ei tule parimagi tahtmise korral välja nii palju väärastunud tegelaskujusid.
 
no aga 06. november 2015, kl 13.58
Kui algatad teema, siis iga 1000 kommenteerija pealt saad preemiat. Tasub ära!
 
mäluga tigule 06. november 2015, kl 19.04
ah-ah, või siis sedamoodi toimid sa. Kaine peaga ei teeks küll keegi midagi säherdust. Mis lusti siis pakuks, kui teistega lõõpidagi ei saa?

Aga sina lase edasi monoloogid saja nime alt - nagu näitekirjanik kohe, mmhm.
 
HaukuvPeni 17. november 2015, kl 22.16
Kus kohast siis ikka Salomon Vesipruul head ideed ja sobilikke riime saaks kui mitte Delfi naistekas paljude nimede alt kirjutades. Mõni kirjajupp ikka täkkesse läheb.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
HaukuvPeni 04. detsember 2015, kl 19.25
Kui lugesin seda, tulid mulle kohe Delfi printsessid meelde... http://meeldib.ee/2015/12/nouandeid-1955-aastast...
Kas olete kõik sellised?

Väike vaheldus halli argipäeva.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Aino kaardikepiga 04. detsember 2015, kl 20.09
Ma tahtsin feissbukis seda artiklit laikida, aga kaardikepp andis nõu, et targem on mitte laikida, ja tal oli õigus, sest kõik blondiinid, nii vanad kui noored juba ohkisid selle "jubeda" artikli peale.
Mina olen loomult väga empaatiline inimene ning oskan ennast ka mehe kingadesse asetada. Mõelda vaid, kui hirmus, tuled koju, loppis ja väsinud naine tuleb vastu, tuba sassis, söök pole valmis, tited on kasvatamatud ja lärmakad, naine neist jagu ei saa, sina aga mehena oled väsinud ja tahad puhata... ÕUDUS! ...Ja siis hakkab naine ohtralt jutustama ja vadistama. KOHUTAV! Mina mehena endale küll sellist elu ei tahaks :(
 
laiskliisu 04. detsember 2015, kl 20.14
Lugesin esimes postituse läbi, rohkem ei viitsinud, vabandan.

Tekkis küsimus, et kas siis Mees ei oota, et tunne tekiks? Mees paneb kõiki pandavateks kvalifitseeruvaid ilma igasuguse eelnenud emotsioonita?

Ja teine veel. Naine, kes ajaks endalt ürbid iga isase lähenemisel, oleks iga Mehe unistus?
 
rahutu maanooruk 05. detsember 2015, kl 15.11
Sama mulje, laiskliisu, mida kõike mu noored silmad siin näinud on....
 
Lee varbaid liigutav 05. detsember 2015, kl 16.20
Eelmiste õhutusel lugesin sissejuhatuse läbi. Ma kah ei tea mis 9 leheküljel toimus. Igatahes mulle avakõne meeldis. Misasja te juriste, jumala kätsimaiguline ju.
rästu 05. detsember 2015, kl 17.02
lugesin ka veelkord esimese postituse läbi ja ...see liblikad kõhus on ikka teiste sõnadega kerged seedehäired...aga ma ka liigutan varbaid...:DDD
 
?? 07. detsember 2015, kl 18.16
Teemaalgataja klähvis niisama ja vastajaks temast asja pole? Tundub olevat hambutu see peni...:)
 
HaukuvPeni 08. detsember 2015, kl 18.21
?? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teemaalgataja klähvis niisama ja vastajaks temast
> asja pole? Tundub olevat hambutu see peni...:)

Kas sa tahad, et haukumise asemel sulle oma hambad kannikasse löön? No siis peab küll üks korralik ja väärt tagumik olema. :-D

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
rästu 08. detsember 2015, kl 18.33
eks sa pea ju ükskord oma õigused ää kaitsma...:DDD
 
?? 08. detsember 2015, kl 19.46
Vanarahva tarkuseterad on, et
1. Haukuvad penid ei hammusta.
2. Suure suuga suure linna,käega (hammastega) kärbse mustagi.
3. Meest sõnast, härga sarvist.

* Mees kaitseb oma au, peni oma õigusi :)
 
HaukuvPeni 08. detsember 2015, kl 20.04
Selles suhtes on sul õigus, et peale ekraanitaguse haukumise ei ürita ma enam midagi. Delfi printsesse reaalsuses, kardan ma rohkem kui koer nuuti. Tegelikult on siin olemas ka täiesti toredaid ja normaalseid naisi aga üks tõeline printsess kes saja nime alt kirjutab muudab siinse seltskonna näo vägagi negatiivseks.
Klähvime edasi! :-)

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Klähviv Nässu 08. detsember 2015, kl 20.37
Klähvin, klähvin, harva küll, aga ikkagi:D
 
?? 08. detsember 2015, kl 22.58
Mitut Delfi printsessi oled reaalselt kohanud ja mis pani neid kartma?
 
??? 09. detsember 2015, kl 05.42
äkki olid need tavalised üksikud paksud naised, kannad ka veel natuke korpas, sekkarist soetatud krimpleensekik seljas, kellele krooni pähe mõtlesid ja siis ise alatult ja argpükslikult plehkat panid?
 
... 10. detsember 2015, kl 12.34
...hammastega saba jalgevahel hoides...
 
lendas üle delfipesa 10. detsember 2015, kl 22.56
/ delfi printsesse reaalsuses kardan ma rohkem kui koer nuuti /

nii et nüüd on juba niikaugel su lood. sa vaene väikene koerapoiss, mul on sust päris kahju.
aga aidata ei saa ka kuidagi, sest sind aidata polegi kellegi võimuses.
sinu saatuseks on jäädagi siin sihitult ringi tiirutama ja iga (huvi)välgatuse peale ehmunult eemale hüppama.
sellega on siis selge.
aga kuna ma tean, et iga hingeke meisterdab oma saatuse ise, omaenda kahe valge käpakesega, hoolsalt ja sihikindlalt vaeva nähes, siis on mu meel su pärast rahulik. kõik kulgeb just nii nagu sa tahad ja õigeks pead kuni üksildase külma lõpuni vaikuses ja pimeduses ning sa võid endale täie teadlikkusega kinnitada, et andsid selleks kõik endast oleneva.

... see tuletab jällegi mulle meelde, et kõige tähtsam on inimese vaba tahe ja kõik muu tuleb sellele järele ja selle järel. edu, jõudu ja meelekindlust /jätkuvat, jätkuvat ja jätkuvat/
 
Lee mitte pädev 11. detsember 2015, kl 00.22
Ok, ma firma jõulupeolt, aga ikka aru ei saa. Tegelikult ei saa ma aru teemast üleüldse. Koer(nii palju kui lugenud, jummala lahe) teie kah mõnusad, et mille üle te väitlete? Kuusse point on?
 
... 11. detsember 2015, kl 09.16
Kuusse point on? Kuus on puänt...millal ulguda, milleks ulguda, kellega ulguda...
 
Point 11. detsember 2015, kl 10.13
Mind pole olnud, ei ole ega tule ka.
 
HaukuvPeni 14. detsember 2015, kl 20.48
Point Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mind pole olnud, ei ole ega tule ka.

Ma ei saa ka pointile pihta. Kus kohast te küll võtate, et ma üle kõige igatsen mõne vinguva printsessiga koos elada. Mul nii hea ja rahulik. Visiitsuhe käib küll. Kui vahelduseks teravaid elamusi tahan, siis tulen Delfi naistekasse ja torgin siin mõnda ülimalt iseteadliku prouat. Elu kui lill! ;-)

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!