Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Tutvus vanema naisega!
 
A/S fekaal 06. oktoober 2010, kl 00.55
Pervert on populaarne vanade daamide seas.
 
sexy 06. oktoober 2010, kl 01.04
kas nendest kibestunud tädikestest kes sulle kirjutasid juba nalja palju?IKKAGI SIIS EKSPERIMENT!!!!
 
Sannu 06. oktoober 2010, kl 03.27
Minusse on olnud armunud 15 aastat noorem, kes lõpuks sooritas enesetapu. Nii et ei tea, kas kõikide inimelude jaoks on vanem naine kõnts. Olen ju näinud siirast kiindumist iseendagi elus.
 
mis 06. oktoober 2010, kl 09.02
to A/S fekaal : mis siis veel saab kui selgub, et pervert ise ka kleiti ja kõpskingi kannab?
 
50+ 06. oktoober 2010, kl 12.59
Mis teil naised viga on? Olete liiga kaua kuival olnud. Minu kogemus on see, et seksida saan ainultnoorematega , kuna vabu omaealisi on vähe. Sellele mehele ma ei sobi, kuna ma pole sale aga paljudele sobin ja naudin seda väga. Kahjuks jääb vaimsest poolest puudu, mis käib kaasas omaealisega suheldes ja "väljas käia" ka ei saa, aga vähemalt ma pole rahuldamatta ja tige.
 
heldus 06. oktoober 2010, kl 15.21
Noormees36
mis sa sellega oelda tahtsid, et akki on noormees meie mees, poeg v6i peretuttav?
jah, ma tunnen kyll yhte sinusugust. mis siis?

aga igal juhul oleme valmis su naljajutte lugema.
ootame huviga:))))
 
Noormees36 06. oktoober 2010, kl 18.07
Eelkõnelejatele!
Iga mõistlik ja arukas saab aru,kui tobenaljakad need kirjutised siin on,loe ja naera:)) Õnneks on ka mõned mõistlikud kirjutised,kellele endast nooremad korda lähevad! Mõelge siis,et ka Härra Viisitamm peaks pervert olema,kui abiellus endast tunduvalt vanema naisega:) Õnneks on mulle kirjutanud ka paljud vanemad naised,kellele see on vastuvõetav ja ei muretse üldse. Kes tahab tõsiselt tutvuda,kirjutagu mulle.
Aga loen teie kirjutisi hea meelega:))) Jõudu ja päikest!
 
to : noormees 06. oktoober 2010, kl 19.47
tahaks sinuga kohtuda ja tutvuda
 
heldus 06. oktoober 2010, kl 20.40
Noormees
jah, mul on tõesti sinusugune peretuttav. ja mis siis?
ta ongi kiiksuvend.

aga naljajutud on alati teretulnud. jääme huviga ootama!
anna aga tuld, Noormees!:)))
 
heldus 06. oktoober 2010, kl 20.49
oi, vabandust kullake. arvuti jupsis, nii et panin sama kommi kaks korda.

viisitamm leidis kindlasti oma naise juhuslikult, mitte ei otsinud EKSTRA omale vanamutti. nii et siin on suur vahe.
aga pervert sa muidugi pole. see on ilmne liialdus.
inglise telekas oli muide dok.film sinusugustest. väga huvitav inimestele, kes on huvitatud on psühholoogiast.
päikest, Noormees!:)))
 
Noormees36 06. oktoober 2010, kl 21.29
To-heldus: Tore,et sa vähemalt aktiivselt teemast osa võtad:)) arendab silmaringi ja võitleb lampjalgsuse vastu:D
Aga kui rääkida psüholoogiast,siis annaks igale inimeselt selles vallas diagnoosi panna,mis iganes talle meeldib või teeb.
Eks meil ole kõigil omad kiiksud,kes viskab sokid nurka,kes sööb külmkapi tyhjaks igal ühtul või kes piilub naabrinaist igal õhtul vastas majast:)) jne.
Eks see vanema naisega tutvumine on eelkõige vaimne väärtus,kõik muu tuleb siis kui peab tulema.
Tervitused lugejatele!
 
Noormees36 06. oktoober 2010, kl 21.33
Aga kirjuta mulle klikates autorile!
 
emme 07. oktoober 2010, kl 00.54
kulla noormees 36, tule nüüd ära kottu!
aitab küll tola mängimisest. igatsen. Sinu emme..
maksan su laenud ja võlad, nisiis tule ikka kodu.
 
Mimmu 40+ 07. oktoober 2010, kl 20.37
Olen 40+ naine ning mulle meeldivad endast nooremd mehed. 30-40-50, siin pole vanus määrav, vaid tarkus, intelligents ja sarnane maailmavaade nind naljasoon. Nooremad mehed näevad head välja, pole elust tüdinud jne.
Teemaalgataja jutt on meeldiv ja viisakalt kirjutatud.
Mulle Sa meeldid.
 
Noormees36 07. oktoober 2010, kl 22.27
To-mimmu 40+
Ma tänan toetavate sõnade eest! Väga armas sinust:)
Seega,kallid eelkõnelejad,mõned inimesed oskavad ikkagi ka endast kaugemale vaadata ja pole nii lühinägelikud!!!
Et kui vibu kätte antakse,siis mõni oskab märklauale pihta lasta,aga mõni laseb kohe endale jalga:))
Jõudu kõigile kirjutajatele!
Teie rõõmus Noormees36:)
 
noored naised 08. oktoober 2010, kl 00.18
aga miks sind noored naised ei taha, sul midagi viga vä? m 36?
 
muta 08. oktoober 2010, kl 06.48
No niiii, noormees vabanes vanglast. Lahked naised kohe abi pakkumas. Vanad naised .....ärge ometi uskuge kõike, mis silmad näevad ja kõrvad kuulevad.
 
noormees36 08. oktoober 2010, kl 11.12
No nii...vanemad naised,ärge uskuge MUTTAT,sest tema alles läheb vanglasse ja on kade minu peale:)))
 
milla 58 08. oktoober 2010, kl 11.51
olen sex naine kas mind ka tahad..
 
kui vana on siis vana? 08. oktoober 2010, kl 22.03
et konkursil osaleda? 58 ja teine daam siis pakkumisel.
 
lihtsalt mina 09. oktoober 2010, kl 12.28
autor on jalga lasknud. Ju tal ikka tegemist naistega nüüd palju. Küsikski naistelt siis, kui paljud teist on noormehele kirjutanud?? Andke teada, siis saate ise ka teada, palju teid järjekorras on!
 
ohameivõi 09. oktoober 2010, kl 12.43
nuurmiis, kas paksukesed võivad kandideerida või on sul silma ainult peenikestele prouadele?
 
heldus 09. oktoober 2010, kl 13.01
Noormehe sugused mehed võivad olla: esiteks mingi vaimse puudega, kes ei ole võimelised suhet arendama endale sobivas vanuses naisega. sobiva vanuse all mõtlen seda, et paar tahab luua peret ja saada lapsi. üle 50nene mutt on sünnitamiseast väljas.
oletame, et noormehel juba on lapsed, nüüd tahab vaid vanainimesega seksida. aga midagi pole teha - ikkagi on veider, et inimest erutab endast tunduvalt vanem isik. üle 15aastane vanusevahe on siiski mõtlemapanev.
teiseks on tõesti võimalus, et mees on vangist väljumas või just vanglast tulnud, otsib elupaika.
kolmandaks võib olla veel tegemist lihtsalt varandusekütiga. arvab, et mutti on kergem ümber sõrme keerata.

lahe, kuidas mõni tädike siin juba Noormehe "viisaka" kõnepruugi õnge on läinud.
 
samuti olen helde 09. oktoober 2010, kl 13.22
ja tahan ka seksida.
jah!
 
vähe piinlik 09. oktoober 2010, kl 13.23
Sannu pani selle kirja.
 
minu autogramm 09. oktoober 2010, kl 13.25
 
------------------ kurb 09. oktoober 2010, kl 13.40
ma ei tea, kuidas öelda kellelegi, et ma teda armastan
:((((((((

:S
 
Noormees36 09. oktoober 2010, kl 20.46
Eelkõnelejatele!
Mul on äärmiselt hea meel teie üle,kes te siia kirjutate! Kui arukad ja mõttetargad te olete:))
Kui vaid oskaksite seda vaimukust,arukust ja andekust õigel kohal oma elus ära kasutada,oleksite tublid Eestlased:))
Aga,et oma talenti siin raisata,on väga kurb....
Kes soovib kirjutada või tutvuda minuga,see klikib minu autorile!
Päikest teile!:)
 
Noormees36 09. oktoober 2010, kl 20.52
To- Milla58
Pane kiri teele!
 
et 09. oktoober 2010, kl 21.14
lollakad eided, lähevad leili sellise teksti peale!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!