Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Tänu
 
nelli 10. oktoober 2010, kl 08.57
Head lõikustänupüha kõigile! Täname Jumalat ilusa suve ja rikkaliku saagi eest, mida oleme salvedesse pannud. Südant täidab eriline tunne, kui sellele mõtled, kui targasti on maailm loodud. Maa annab saagi, mis selle asukaid ülal peab ja kui kaunis on iga aastaaeg. See imeline tasakaal, mis valitseb!
 
fakt 10. oktoober 2010, kl 09.04
ometi üks normaalne inimene siin foorumis...
 
õnnelik 10. oktoober 2010, kl 09.07
Ma imestan vahel, kuidas väga õelad ja läbini halvad inimesed ei sure. See on küll imelik minu arvates, mis Jumalasse puutub.
 
tänulik 10. oktoober 2010, kl 10.47
inimene on loomupoolest
loodud hääks...
nod pahad siis justkui
rohelised hapud viljad
mis peavad arenema ja
küpsema mõistmaks
mida tegelikult tähendab
olla Inimene jne.
 
50+foorum 10. oktoober 2010, kl 11.08
on muutumas kristlikuks foorumiks. PALVETAGEM!
 
õunasüda 10. oktoober 2010, kl 11.15
Oh issandjumal avita, tsimmai-ruudi-ralla...Leffa, leffa:)
 
uskumatu 10. oktoober 2010, kl 11.55
algas teemake ilusti ja siis tuli Fakt oma ininaga ning Õnnelik hakkas inimestele lausa surma soovima:))))
kuulge eided, mis TEIL OMETI VIGA ON?
 
sirel 10. oktoober 2010, kl 13.17
Ma millegipärast ei julge Jumala nime suhu võtta, see ei tundu aus, kasutan küll sõnakõlksuna: "Oh issandjumal, mis nüüd", aga see ainult sidesõnana. Mulle tundub see Jumala nime kasutamine tõsisena vale, kui ma pole tõsiusklik. Oma südames ma usun millessegi või kellessegi, aga ma ei laiuta seda avalikult.
 
tänulik 10. oktoober 2010, kl 16.02
tänupühal tänulik võiks olla iga moor
ateist või suisa nunn
vana või siis jällenoor
eputada sellega
oleks mingi poos
lihtsalt hetkeks mõtiskle
täna käeksed koos
kogu moos
 
nelli 10. oktoober 2010, kl 16.11
Aitäh kaasamõtlejatele! Pean lugu "sirel" sinu väärtushinnangutest! Aga ise ma just nii mõtlen nagu kirjutasin. Hommik oli nii ilus, tahtsin seda teistega jagada:))
 
õnnis tunne sul seal 10. oktoober 2010, kl 17.43
sittuv Kristina suguti otsas
milline rõõm!!!......

:)
 
mida sinust ausalt arvan 10. oktoober 2010, kl 17.45
Õnneks oled sa väga kole värdjas ja aher "lehm". Joodiku ja litsi ristrsugutis nagu oled.
 
+ 10. oktoober 2010, kl 17.47
..Ja sittuja, nagu sa oleks ainult üks perse. Et sellised ka eri sure oma sitta.
 
olen kindel :) 10. oktoober 2010, kl 17.55
Kui sul palutaks endast foto saata, saadaksid ilmselt ainult pu tsi. ....Ja su sittuv pe rse

Kole kõõmast sittuv siidikäpast lehm. Kuidas sa nii värd oled?

Sest sa oledki sit aauk ja häbiplekk igale inimesele, kes sinuga kokku puutub.
 
nüüdsest, et inimesed ei peaks sinusugust raibet kannatama 10. oktoober 2010, kl 17.57
mine oma sit aauku luhvtitama.
 
kolekõõmast sit aloopijale 10. oktoober 2010, kl 18.02
Süda läheb pahaks, kui su paska peab lugema. Minu arvates sa rüvetad maailma, kui Jumala nime suhugi võtad, sit tuv värd.
 
skiso 10. oktoober 2010, kl 18.40
teate, austet vanainimesed. vanaemad ja vanaisad.
hirm tuleb peale, kui näen, mis minuga 50+ kõik juhtuda võib.

usuhullud ja s1ttuvad siidikäpast lehmad. üks parem kui teine.

ma loodan, et mul on veel pikk tee sinna minna :)))

_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
 
nimetu 10. oktoober 2010, kl 18.55
kas keegi oskab selle teema ja postitused kustutada.ilmselt keegi vajab kiirabi.
 
a 10. oktoober 2010, kl 19.00
üleval ju modele teatamise koht olemas
 
mõtleja 10. oktoober 2010, kl 19.32
Mis peab selle inimese mõistuses toimuma, kes selliseid nõmedusi siia kirjutab?

Ei ole need 50+ vanuses väärikad inimesed, vaid haiged inimesed, vanus ei ole tähtis


Moderaatorid ja administraatorid. Palun kustutage need sõnavõtud ometi ära.
 
Nunn 10. oktoober 2010, kl 19.40
Ma arvan, et see kirjutaja on keegi kellel see jumalakummardajate propaganda on üle visanud. Endal ka kõrini sest palvetamisest, mingu kirikusse ja peksku pead vastu altarit.
 
to Nunn 10. oktoober 2010, kl 20.04
Kas keegi sunnib sind neid usklike lugusid lugema ja sinna kirjutama.
Tee ise üks meeldiv teema, võib-olla ma ka kirjutan ja räägin kaasa.
 
nelli 10. oktoober 2010, kl 20.36
Igal inimesel on oma viis väljendada oma ilutunnet ja rõõmu või ka hingevalu ja kurbust.
 
Ilus ja hea 10. oktoober 2010, kl 22.15
Mõni kasutab selleks sõrme, mille ta oma per ses kokku teeb ja seinale tõmbab. Teise seinale.
 
miks ma vihkan sitaloopijaid 10. oktoober 2010, kl 22.23
Mina hakkan vihkama, kui keegi on minu sitaga kokku määritud. Siis ma hakkan jälestama iseennast selle inimese ees.

Mul endal on ju ka näiteid, aga ma väga kiivalt hoian neid. Mille nimel siis?
 
Midda 10. oktoober 2010, kl 22.50
Ma arvan, et keegi siin vajab hullukuube.
 
Alina 10. oktoober 2010, kl 23.29
Mulle meeldib sügis, see paneb krooni suvele. Lehed langevad ja isegi vihmamärjalt on nad nii ilusad ja värvilised, kuigi vahel pean libistama ennast, et mitte maha kukkuda, männid ka puistavad oma okkaid, kui tuul ja vihm tuleb. Ma kuidagi ei taha veel suvilast linna minna, kuigi pean elektrirongiga 40 minutit sõitma, et tõõle jõuda. Siin on nii hea, õhk on karge ja peale vihma männid lõhnavad , nii, et pea ajab segi. Meil on uus kamin, vana kamina mehed lõhkusid ja tegid vanade kivide kildudest kõnnitee. Praegu istun kohvitassiga kamina ees, väljas ulub tuul ja vihm ka peksab vastu akent. Homme ma ei pea kuskile minema, on hea olla. Loengud Akadeemias on 4X nädalas. Minuga on seal juba harjutud, kuulajad on noored mehed aga mulle tundub, et nad peavad minust lugu, nad vähemalt kuulavad ja vahel kirjutavad ka midagi, eks eksamil näeme. Mina tervitan Vantsikut, Kraaksu, Tydrukut, õunasüdant, Rozzat ja teisi, kel veel ma meeles olen. Madu ka.
 
mii 11. oktoober 2010, kl 08.49
Tere Alina.
Kuidas lapselapsed elavad.nad on juba imelised, vanaema rõõmupallid.
Minul on suur rõõm, et Sa ei ole seda foorumit unustanud.
Ehk toob see sügis vanad ja uued sõbrad taas siia 50+ kokku.
Nii hea on lugeda midagi positiivset:Terve meedia on täis vaid halbu uudiseid, siis üks südantkosutav kirjutis paneb päikese taevasse särama.
Minule on sügis maadligi pilved. Valmis iga hetk maa vihmaga üle ujutama. Siis poeb nukrus hinge, Nagu ootaks midagi või kedagi, ise ka ei tea, mida.
Ei suuda ka värvikirev mets mind lohutada. Ikka tuleb sügismasendus. See kõdunemise ja suremise lõhn. Pimedus, mis iga päevaga aina rohkem maad võtab.
Aga igal aastal ma võitlen sellega, nii ka tänavu. Otsin võimalusi, et seda masendust vähendada. Ja heade inimestega suhtlemine on üks võimalus.
Eks neid ole veelgi.
 
Haidi 11. oktoober 2010, kl 09.01
Pahast tuldvõtvad ja sellele samaga vastajad ainult võimendavad ja suurendavad paha. Teen seda praegu isegi. Aga ehk kulub ära meeldetuletus, et sellistel puhkudel on parim ignoreerida.
Tõesti kahju, kui toredate teemade keskel isiklikuks õiendamiseks ja ärapanemiseks läheb. Vahel tundub, et mõni lausa karjuvalt vajab tähelepanu, olgu või negatiivset. Saades tigedaid vastuseid, on ta eesmärk täidetud. Miks peaksime tigedikele seda rahuldust pakkuma?
 
õunasüda 11. oktoober 2010, kl 09.16
Tubli oled, Haidi, jälle algab kõik, algab uuesti? Ehk jõuad lugeda enne kui teema kaob.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!