Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Laulame neid laule jälle:)
 
Krooks 24. juuni 2011, kl 19.26
Vaaaal ei mahtunud jaanitule juurde ja pidi minema rasvaimusse.
 
rästu 24. juuni 2011, kl 19.33
tänan krooks info eest...saladuskatte all ütlen, et ma olen ka alias...:)
 
Krooks 24. juuni 2011, kl 19.38
Valetad, sa pole nii loll!
 
rästu 24. juuni 2011, kl 19.49
mis see siis nüüd oli...:)
 
Ma tean 24. juuni 2011, kl 20.06
Armastusavaldus oli.
 
vaaaal 24. juuni 2011, kl 20.11
:)))))))))rästu, sul on veel arenguruumi:) Ja keda see Krooks siis mõnitaks kui ma ka rasvapõlguriks hakkan? Ei lähe läbi, unista edasi:)))
 
rästu 24. juuni 2011, kl 20.25
ennemalt olla poisid neid plikasid patsist kiskund, kes neile meeldisid... krooksul see omamaoodi tähelepanuavaldus sulle...:)
kuda su jaanilaupäev läks? ma juba kartsin, et mõni nopib su ää ja siis ma siin päris üksi...:)))
 
vaaaal 24. juuni 2011, kl 20.40
:))) nopib ää, no otsi lolli, kes suure rohu seest otsida viitsib, ikka võetakse see kergemini-lihtsamini kättesaadav...ja ma vingerdasin eest ära kui asi keeruliseks kiskuma kippus:)))
 
rästu 25. juuni 2011, kl 09.19
Hommik...:)))
vaaaal, mul keeled kadunud, aga kui keelt ei oska, siis tuleb käte abil asi selgeks teha...:D
vaata, et sa ei laiskle, täna pole enam mingi püha...:DDD
 
vaaal 25. juuni 2011, kl 11.09
rästu
kebi maasikasse ja et alla liitri koju ei too metsast...:P
 
kae 25. juuni 2011, kl 12.07
kui popid mutid, kõlbavad kloonimiseks ka, no esimene vasikas läheb ikka aiataha, harjutamine pidavat meistriks tegema...
 
rästu 25. juuni 2011, kl 16.04
kae...ja mis sina siin kaed...aga ka see pole kelatud...:)
 
rästule 25. juuni 2011, kl 17.09
tegeled kõrvaliste asjadega - kus maasikad:P?
 
vaaaal 25. juuni 2011, kl 18.49
rästu torkab iga maasika ühekaupa nõela otsa ja kõrvetab tulest läbi, et pahasi batsille küljes poleks:), see võtab hulga aega ju:)))
 
rästu 25. juuni 2011, kl 20.09
siiani otsisin puuduolevat e-d...:D aga maasikate jaoks tõepoolest aega vähe...kõrvalised asjad segavad...:(
peaasi, et siia jõuan....:)))
 
laul 25. juuni 2011, kl 23.16
lal-la-la-lalla-laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
rästu 27. juuni 2011, kl 18.17
kui lapsena lustilla luhal,
ma mängisin mätaste peal,
siis oli mu süda nii puhas...
edasi on tühimik...:D
pahasid patsille pole olemas...on ainult kategooria inimesi, kes neid vajavad...:D
 
kraaks 27. juuni 2011, kl 19.23
ennustused: )))



kui vares hommikul laulab ühe sõna... siis tuleb paha ilm; kui laulab kolm sõna... siis on head ilma oodata: )))

vares kraaksub hommikul sadu... õhtul kuiva ilma: )))

kui vares maandub laevamasti otsa...siis on oodata selle laeva hukku: )))
 
vaaaal 27. juuni 2011, kl 19.31
:) praegu vist rohkem õhtu...krt. hakka jälle varsti kastekannu ja voolikutega ringi jooksma:), ega see hommikune kraaksumine ka parem pole, malts kasvab rinnuni:))) Või läheb see teema pikalt...
 
kraaks 27. juuni 2011, kl 19.42
pähh...kastekann, kastekann: )))
no nii vanal inimeselapsel peaks kraaksumine sulaselge olema. eks ise siis säti...millal see õige aeg on maltsa kasvatada...või kuidas: )))
 
vaaaal 27. juuni 2011, kl 19.48
:) eks ma umbes ette kujutan, vaat siinkandis on õpetajaid väheks jäänud, siutsumine juba edeneb:) iga päev harjutan:)
 
kraaks 27. juuni 2011, kl 19.55
nähh...seda ma vaatasin jah...te siin nii nüriks jäänud...ilma õpetusteta...ja puha: )))
tulingi...et natukene teie hinge eest hoolt kanda. miks ma seda teistele ei peaks annetama...mis endal puudu: )))
 
rästu 27. juuni 2011, kl 20.09
kassanäe...täna hommikul kraaksus minu maja ees, ma isegi ei sajatanud, teadsin, mis ta mulle kraaksub...:)))
 
kraaks 27. juuni 2011, kl 20.21
ma tegelikult vihane kui auruvedur...suguvennad-sulelised...teevad mu maasikatega puhta töö. õhtul...kui töölt tulen...likvideerin nende lagastamise jälgi...maasikatest näen öösel und: )))
ei raatsi neid...põrgulisi... võrguga võrgutada. korra olen proovinud...õhtu läbi päästsin neid võrkudest välja...ja palusin oma seatembu eest andeks: )))
 
Krooks 27. juuni 2011, kl 20.30
Tee oma pitsilistet alukatest telk ja pane maasikatele peale.
 
rästu 27. juuni 2011, kl 20.35
kraaks
kui sul pole muud unes näha, siis muidugi maasikaid...:D ja see ahnus on ikka õudne...maasikas kasvab ise ja las ta siis kaob sealt peenralt ka iseenesest...:)))

vaaaal muidugist lahmib kahe käega oma metsamaasikaid suhu...vaata, et sa mõnda tigu ära ei söö...:)
 
kraaks 27. juuni 2011, kl 20.43
hea mõte...aga, ei tea...kas naabrirahvas on nõu osa minu telgist kasutama: )))
nagu sa KINDLALT tead...delfis istuvad ainult paksud naised...ja nendest alukatest...mida meie kanname piisab vähemalt kahe hektarilise aia katmiseks: )))
hoia pöialt...et naaber oma ja sõna annaks: )))
 
vaaaal 27. juuni 2011, kl 20.58
kraaks, ma sind õpetan:) tõmba maasikarea kohale nöör ja riputa cd-plaate paeltega meetriste vahedega tilbendama, sätendavad jõulukarrad ajavad ka asja ära:) Naljakas on aga... mul ikka kuskil tilpneb neid, kirsipuu on nagu juudi jõulupuu kui marjad otsas:)
 
vaaaal 28. juuni 2011, kl 08.45
Randa, randa nüüd ja lõpp on lool! :)))))
 
rästu 29. juuni 2011, kl 20.43
ära kamanda...:)))
kui ühel lool lõpp, siis uus lugu hakkab peale...
viska leili,
leil on see mis tervekd teeb...:::)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!