Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Laulame neid laule jälle:)
 
vaaaal 29. juuni 2011, kl 22.21
ärge arvake midagi, et ma arvan, et te ei arva:)))
 
rästu 30. juuni 2011, kl 09.06
kas jaanipäev või hoopis maasikad on viinud vaaaala mingile erilisele lainele...:)
 
vaaaal 30. juuni 2011, kl 09.53
nendest õrnadest laineloksetest tuleb nii aru saada, et ma olen täitsa olemas ja saadaval:))) ja klahvid ka töötavad:)))))
 
rästu 01. juuli 2011, kl 14.20
ma keelan sul kaduda...:)
käisin ajaviiteks kuuseoksakesi korjamas...
 
vaaaal 01. juuli 2011, kl 22.15
:))))))))))) mis meil viga on:)))))))))?
 
rästu 02. juuli 2011, kl 08.56
hommikust...:)))
ma ei tea, mis meil viga on, oma arust ühte tõeliselt tõsist teemat ma oma kildudega solkinud pole.
 
vaaaal 02. juuli 2011, kl 09.32
hommik, hommik:))) naera puruks, me nagu ühel lainel...., ära põe, kurjadel koertel on kondipuudus:)
juhm inimene olen mina vist küll:) Miks toredad foorumlased siit jalga on lasknud, sellest saan mina aru, aga miks paavianid tagasi tulevad....kunagi üks nüüdseks ka ära läinud foorumlane neid nii nimetas. Kas toiduahel kesine? Olid siin kirjandusteemad...Kuidas need lõppesid? Hakati nähvama, et valesid raamatuid loetakse, et pole soliidsed või nii...et selle ja tolle autori loomingut loevad debiilid, tuletage meelde, nähvitsad! Kes valulla välja sõi, Nell`i, Alina? Need toredad ringirändajad ja reisimuljetest kirjutajad? Krt. ärge ajage s... keema! Ja tõsistes (olulistes) teemades vaaaal on keegi muu (ja minge vihast roheliseks), tema arvamusi võetakse tõsiselt...Nii pikka kirjatükki see 50+ küll ära pole teeninud:)))
 
rästu 02. juuli 2011, kl 20.59
luban, et ei põe...:))) ja ei kao ka siit. headele tahaks öelda suured tänud, kui palju te olete mulle toeks olnud...:)))
 
vaaaal 02. juuli 2011, kl 21.46
no näädsa, mul Monacos pulmas käidud, "reisiväsimus" seljast maha uhutud ja padavai lauluväljakule, läbi teleka. Avamist vaatasin, tühja kah kui jupp kordust siin sitsin... muideks, su postituses tunnetan mingit ohu märki, ükskord varem oli ka...? Piisab kui mainid, kas mu tunded petavad või mitte...
 
rästu 02. juuli 2011, kl 22.01
ei peta...aga nüüd on kõik on juba möödas.
 
vaaaal 03. juuli 2011, kl 00.13
nüüd hakkan küll iseennast kartma......
 
rästu 03. juuli 2011, kl 08.03
ära karda, see ju hea kui suudad vihjeid mõista. aga mul käis eile tõeline madu külas, lesis trepi kõrval, vähe sellest, teine piilus elulõnga põõsasat...kas ka mingi enne...:)))
nüüd kardan iga nöörijuppi ja puupulka.
 
vaaaal 03. juuli 2011, kl 19.44
Oot oot oot oot otsa lõpi
otsa lõpi laulukene

Lühikese laste laulu
väikese meeste värsi
sõna katsi karjatselle
paari lauset neitsielle

kellel üle sii ütelgu
kellel pallu pangu pääle
kellel liialt sii lisagu

Oot oot oot oot otsa lõpi
oot oot oot oot hakkan jälle
varsi vana viisi pääle
uupis uvve moodu pääle
 
rästu 07. juuli 2011, kl 09.09
ega sa pole vihma näinud...kui juhtud kohtuma, saada siia ka. mu kastekannud juba väsinud vee vedamisest, aga taimed ja lilled muudkui nõuavad juua...:D lisaks on hakanud mul külas käima kellegi mesilased, õnneks sõbralikud...:)
 
vaaaal 07. juuli 2011, kl 09.44
narr, kui pilv tuleb ja juhtumisi sealt midagi tilgub, löön teibaga oma aia peale kinni:))) aga mesilased... vaata, kuhu lendavad, mine küsi mesi tagasi:)
 
rästu 07. juuli 2011, kl 19.38
ma pean enne lendama õppima, mets vaatab kolmest küljest vastu...:)
nostalgiahoos kirjutatu kustutasin ära, ei saa ju oma mainet rikkuda...:)
 
Krooks 07. juuli 2011, kl 19.52
Aitab aelemisest, vaalad, stringid jalga ja mehi krabama. Kasahstanist on transpordidelegatsioon siin ja Valgevenest lubatakse vangid ka saata.
 
Krooks 07. juuli 2011, kl 20.37
Ongi juba ajama pannud, pidi ikka kiire olema kui info eest isegi tänada ei olnud aega.
 
rästu 07. juuli 2011, kl 20.42
Palju aastaid mööda läinud sellest aast
kui veel olemas ei olnud meie maal
ronge, autosid, jalgrattaid,
ega tehtud pikki matkaid,
nagu tänapäeval kõikjal näha saad...
 
Krooks 07. juuli 2011, kl 20.59
Ja heeringas elas kuival maal, tea kas vaalad ka kunagi. Haigutama ajab, lähen parem õltsi jooma.
 
vaaaal 07. juuli 2011, kl 21.11
Oi Krooks, nüüd tegid oma margi täis:) Ei ole siis veel aru saanud, et isegi haigutamine vaaaala teemas on fuih:)
 
rästu 07. juuli 2011, kl 21.27
haigutades ju suu lahti, siis hea õlut sisse kallata...:D
 
vaaaal 07. juuli 2011, kl 21.40
Olen mina loll või lombakas (mõlemad:)), aga aru ma ei saa, miks need kortsutriikijad nii tigedad on, justkui herilased..., südasuvi ju:))). Midamidamida veel arutada surmtõsiselt on, söögu kapsast ja võtku kaalust alla või juurde.... Mingu pritsigu oma sapp ajalehesabadesse, iga päev uus artikkel ja teema...
 
rästu 07. juuli 2011, kl 21.49
ja veel ma ei saa aru, kõik nad sattuvad korra juhuslikult siia, aga juhuslikult just õigel ajal...:D
 
vaaaal 08. juuli 2011, kl 09.14
Kena päeva, rästu, foorumitigedikkude viha on meie peale langenud:) Mitte üks piisk! Valu kastekannudele! :D Keegi kuskil on lätlane ja 6-varbaline:D
 
rästu 08. juuli 2011, kl 10.11
kena päeva sullegi...:)))
tea, et vihased sõnad, mis on öeldud inimeste poolt, kellele me avatud pole, jäävad ainult sõnadeks...:)
aga õhtul on mul sulle ehk uudiseid...:)))
 
rästu 08. juuli 2011, kl 21.49
ma võtsin terve päeva mõtlemise aega, et su viimane lause minuni jõuaks...asjata vaev oli...:)
uudis...mind ootab ees 180 kraadine pööre, kas paneb pea pööritama või saan hakkama...:)
 
vaaaal 08. juuli 2011, kl 22.55
Mis seal nii arusaamatut on, selles minu viimases lauses? Öeldakse ju, et vanajumal on lätlane...kui miskit nihu on...ja eestlased pidavat lätlasi 6-varbalisteks tögama.
??? pööre 180 kraadi = keerad kukla sinna kus enne nägu oli?
 
rästu 08. juuli 2011, kl 23.09
ahahh...:)
kaela ma just kahekorra ei keera...:D olen nüüd vaba...
terve elu olen olnud paberisodija...nüüd vaja täiesti erinevaga tegelema hakata...:)
 
vaaaal 08. juuli 2011, kl 23.17
vanasti oli paberisodija ehk raamatupidaja, ega siis nüüd enam paberit vist sodita, kunstitegijad ehk veel...kirjanik sodib ka kõik arvutisse...?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!