Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
mure kassiga
 
Valve 05. veebruar 2013, kl 15.21
Kas on tõesti kevad tulekul?Mul vana kass juba teeb jubedat häält ja kipub õue.Naabri Leida ütleb,et pane kass kotti ja mine temaga vetravilasse seal noored naised pidavat tal karjumise ja kisamise isu kiiresti ära võtma.
Ons see nüüd ka õige jutt või minu narrimine?
 
:-D 05. veebruar 2013, kl 15.28
Naabri-Leida soovitas lihtsalt kass kastreerida või steriliseerida ... :-D
 
d 05. veebruar 2013, kl 15.35
no kassil võib jooksuaeg olla aastaringselt...
 
l 05. veebruar 2013, kl 15.41
Üldiselt hakkab see jant peale märtsis, kui minu steriliseeritud kiisu ainult õues elakski ... nii et neid instinkte ei muuda ka operatsioon.
 
kiisu 05. veebruar 2013, kl 18.30
see pole mure vaid puhas rõõõõõõõõõm!
 
noo 05. veebruar 2013, kl 19.03
kui naised ka niiviisi kevadeti kisaksid:D
 
kiisu 05. veebruar 2013, kl 20.07
mul on küll juba kevad südames! päevad on pikemad ja linnud säutsuvad...
 
no 05. veebruar 2013, kl 21.34
tere Valve, ammu pole sa oma kasteerimise teemasid siia teinud, kus sa nii kaua olnud oled.
aga mitte Leida ei lollita sind vaid sa oledki loll
 
tibu 05. veebruar 2013, kl 21.49
Vana kassi ära enam narrima hakka, kui ta siiani kõik oma kevaded on läbi näugunud, näugub ka selle kevade ja sina kannata ära. Ega see kiisu igavesti vanaks jää ja siis on su südametunnistus puhas, kass jäi narrimata.
 
imestaja 06. veebruar 2013, kl 08.33
KOrteris pidada kastreerimata kassi? Milleks?
 
muinasjutt 06. veebruar 2013, kl 11.10
Vana naine(Tuhkatriinu) istub kortermaja rõdul kiigub kiiktoolis ja Hea Haldjas lendab ta juurde, lubab täita tema kolm soovi. Tuhkatriinu õhinaga, 1. soovin tagasi oma kuningriiki, mille prints kasiinos omal ajal maha mängis. Saad ja juba ongi Tuhkatriinu oma lossis. 2. soovin nooreks ja ilusaks ja juba vaatab ta oma enne kortsus olnud käsi ja siis peeglisse, võimas. 3. soov, tee minu vanast kõutsist noor ja ilus prints ja juba sirgubki, enne ta jalgade ees konutanud paksust, vanast, kassivolaskist ilus prints, kes kummardab ta kohale ja sosistab kõrva: noh, kas sa nüüd kahetsed ka et mu omal ajal ära kastreerisid?
 
kiisu 06. veebruar 2013, kl 15.55
i like it!
 
Kassi omanik 06. veebruar 2013, kl 16.41
Kassiga pole sul mingit muret.Kui kodukorda ei armasta munad maha ja asi nudi.Siin ja seal lubavad naised isegi mehi hakata tempude pärast kastreerima.Kumb sulle nüüd vastuvõetavam on ,as mees või kass?
 
muinasjutu järg:) 06. veebruar 2013, kl 19.09
Tuhkatriinu vastas: Ei kahetse, sest lapsi pole ma kunagi tahtnud.
 
auh 06. veebruar 2013, kl 19.15
tema tahab lapsi aga mune pole.
 
tibu 07. veebruar 2013, kl 10.45
to Kassi omanik

Ma sain aru, et tegemist on emase kiisuga.
 
rannaliivad 07. veebruar 2013, kl 11.11
Kiisu omanikud !

mul tuttaval kaks kassi – üks isane teine emane –
mõlemad operatsionil käind jaa rahulikud aasta läbi.
kui ainult raha jätkuks – siis rahu on parem kui mingi
kräunumise kuulamine.ta kirjeldas kuidas varem mõlemad kui “segased olid”- nüüd mõlemad kui
rahu ise !igale ühele jäägu oma valik !(kaa see –
kräunumine on kassi piinamine ) !
 
Kullerkupp 07. veebruar 2013, kl 16.17
Loomi armastav inimene pakub loomale seda mida too vajab.
 
TERE VALVE JA naabri LEIDA, 08. veebruar 2013, kl 09.17
KASSID ALUSTAVAD LOOMA LOOMU SUNNIL( OTSIB KAASLAST,,ERITI EMANE!)) NO NOOREMAD JUBA VEEBRURI KUUS ALUSTAVAD POEGADE TEGEMIST KINDLASTI??
AGA!! KAS VALVEL JA NAABRI LEIDAL ON KA OMA OTSIMISE
AEG OLEMAS TÄNA SELGEKS TEHTUD,,VOT SEE HUVITAB ROHKEM ÜHTE VANEMAT ISAST??
 
tibu 08. veebruar 2013, kl 10.43
Kui su kass oskaks seda kammajaad siin lugeda, saaks ta raivarit ja süda hakkaks lööke vahele jätma, pole ilus võõrast soliidses eas kassi enam taga rääkida, ma arvan:)
 
kuule tibu 08. veebruar 2013, kl 13.27
ega sinagi kõige targem ka pole......
 
Tangid 08. veebruar 2013, kl 13.50




jumaldan kauneid loodusehääli....
kassid ja varesed...


....mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm


juurutasime naisega (oleme looduselapsed) selle puhtal kujul oma ökosuhtlemisse

mina: mmmJÄÄÄuuuuuuuuuuuuu!
naine: kraaks.
mina: mmmmmmJÄÄÄÄÄuuuuuuuuuuuu!!!!
naine: karrrr!
mina: hhhõmmmmjÄUÄUÄUÄUmmmmmmmmm......
naine: karr-karr??
mina: ....mmmmmmmmmÄUUUUUUUgrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!
naine: kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaks!!!!
mina: nurr
naine: siuts

täisökomaatika ma ütlen

___________________
võidlen õigekirja eest !
 
Loreida Lochrensbärck 08. veebruar 2013, kl 14.21
Kaks isast kassi - noor ja vana, istuvad aia otsas. Äkki hakkab hoovis üks emane kass kräunuma. Noor siis küsima, et miks ta seal kräunub. Keppi tahab, ütlab vana isane elutargalt, hüppab aia otsast maha ja läheb emase juurde.
Järgmine õhtu - samad kassid istuvad jällegi aia otsas, kui hoovis hakkab jälle üks emane kass kräunuma. Keppi tahab, ütleb noor kass elutargalt ja hüppab aia otsast maha. Vana isane jääb ootama. Kräunumine hoovis aga muutub järjest hullemaks ja hullemaks. Lõpuks saabub vaikus. Noor kass ronib aia otsa tagasi. Vana kass siis pärima, et mis juhtus.
"Ah, ma ei leidnud seda keppi üles", ütleb noor kass, "Andsin talle raisale siis aiateibaga."
 
Alu 10. veebruar 2013, kl 06.39
Ära võta endale lemmiklooma kui temast jagu ei saa.
 
tibu 10. veebruar 2013, kl 13.08
Alu, sinagi siin!? No, ma mõtlesin, et üks koht on,kus sind pole...Ja pealegi ei ole vaja koduloomaga võidelda, et jagu peaks saama, teda on vaja hoida, hooldada ja armastada kui pereliiget.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!