Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Mehed tutvumisportaalis?
 
nnnnnn 28. juuli 2013, kl 07.53
Huvitav, miks küll tutvumisportaalides peab naist otsima? Äkki on hoopis suhtlemisoskuseta jobu, kes portaalist naisi peab otsima, sest reaalses elus ju naised saavad aru, kellega tegu?
 
Kr. 28. juuli 2013, kl 08.03
Mitte alati, mina olen näiteks igas eluaspektis edasijõudnud, olemas on ka naine, ning noor tüdruksõber, kuid ikka hoian siin silma peal, et lisa leida.
 
mehed? 28. juuli 2013, kl 08.12
jobude paraad
 
aga miks 28. juuli 2013, kl 08.17
Aga miks naised siis on tutvusportaalides, kui seal ainult jobud on? Tehke silmad lahti reaalelus.
 
m52 28. juuli 2013, kl 08.25
Tegelt seal ongi tutvujaid mehi vähe, üks-kaks paanitsejat korraga, needki kaovad varsti. Enamus nagu minagi, vahatevahel vaatavad ja kommivad. Elu toimubki reaalis mitte seal:)
 
Wanameez 28. juuli 2013, kl 08.51
Armas loo autor ehk seletab, miks just jobud?
 
ka üks isane 28. juuli 2013, kl 08.52
ka NAISTE TUTVUMIS LEHED ON KUULUTUSI TÄIS + SUURED VALETAMISED,, ENDA ELU KOHTA?? ,,
 
naine50pluss 28. juuli 2013, kl 09.02
Minu meelest on virtuaalne tutvumine ainuvõimalus meie eas. Ja need, kes tõsiselt tutvuda soovivad, ei valeta enda elu kohta, kui nad just valelikeks loodud pole.
 
küsimus 28. juuli 2013, kl 09.31
aga kellega on tegu naiste puhul, kes tutvumisfoorumites jobusid otsivad?
 
naine50pluss 28. juuli 2013, kl 09.42
Poole sajandi jooksul toimunud evolutsiooni käigus kodukanaks muutunud isenditega?
 
+/- 28. juuli 2013, kl 10.07
küüniline mees arvab, et netis tutvuvad vaid litsid või koledad ja paksud naised, küüniline naine arvab, et netis tutvuvad vaid jobud mehed:)
 
tutvunud netis 28. juuli 2013, kl 10.30
Kas klubis, poes või tänaval on kõik sellised, kellega tahaks tutvuda? Ilmselt mitte.
Netis tutvuvad samuti igasugused inimesed, sh täiesti normaalsed, kes ei püüagi kedagi ära kasutada või kellelegi ennast kaela riputada.
Esimese kontakti saamiseks täiesti normaalne koht, aga natuke tuleb aega kulutada, et mõista, kas on tegu ausa inimesega või kellegagi, kes otsib vaheldust oma mõtetusse suguellu. Märksõnad nagu rutiin, naine ei anna, elame koos, aga lahku minemas jmt häma peaks iga tutvuja valvsaks tegema. Samas reaalis see ka kohe välja ei tule, mis eesmärgil inimene tutvust otsib, teatud üllatumise võimalus jääb alati.
Võta lihtsalt aega selleks, et inimesega suhelda pikema aja jooksul, tema eesmärkide ja olukorra mõistmiseks, otsustamiseks, kas sulle ülepea sobib selline kaaslane, kas oled valmis elukohta vahetama jmt asjad, kiiresti saad ainult juhusuhteid.
 
m51 28. juuli 2013, kl 11.46
Tere

Ja millises portaalis peaks siis üritama tutvuda, mul seni kogemusi pole?
 
tibu 28. juuli 2013, kl 11.53
Vahet pole kas reaalis tutvud või internetis, tähtis on milline oled ja kellega tutvud. Mõlemal võimalusel on omad head ja vead.
 
to m51 28. juuli 2013, kl 12.07
siinsamas oleks ju normaalne.
 
tibu 28. juuli 2013, kl 12.28
m51

See, et sa küsid, kus tutvuda? Seal,kus kõik tutvuvad, reaalses elus ennekõike ja tagavara variandina ka internetis. Ei saa ju naise,(kellel on oma nägemus , millist meest ta oma ellu soovib, keda kohata, mida on mehel pakkuda ja mida on tal endal pakkuda just enda soovide järgi mehele) niisama ainuüksi , et 51-e ette on kirjutatud m, enanst sinule sobivaks pidada või sind endale. Kui oled aus ja tead täpselt mida soovid, keda soovid oma eraelus näha ja millistela lustel, siis pole ju vahet kus tutvud,sest tähtis on ju sobivus oma soovide tasandil kahelt poolt. Toon näite, kus ei tule mingit sobivust: mees otsib 30+ naist aga teavitab sellest 50+ foorumis. 50+ vanus ei ole 30+ vanus ja solvata 50+ naisi sellise otsimisega on maotu, taktitundetu.Samas võid ka ise osutuda petetuks, sest sulle võib kirjutada hoopiski sulle avstuvõetamatu 60+ naine aga 30+ ja 60+ on ju terve põlvkond vahet.Siis kui avastada selle vanusevahe, oled üllatunud ja tige .Küsid ,kus saab tutvuda ja selle põhjal on mulle küll tunda, et mees ei tahagi tutvuda, lihtsalt mainis moka otsast, et näha reaktsiooni, "kõik naised teda tahavad":)
 
m51 28. juuli 2013, kl 19.25
Ma olen keeletu.
Milline lahe vastuvõtt, millised kenad õpetussõnad!
Küll mina edasi toimetan, aga huvitav,kes sellises keskkonnas üldse suhtlevad??????
 
Karvaste varvastega nabaväänaja 28. juuli 2013, kl 19.30
Küll tibu õpetab.
 
väike mukk 28. juuli 2013, kl 20.25
Mina tutvuks ka, vahet pole kas mehe või naisega. Kui on mõnna, siis limpsiks koos jäätist, suitsutaks ahvenat, sööks angerjasuppi ja räägiks, mis oli meil kui olime pioneerid.Krt. elu oli nii kena, nüüd ainult üks viu ja viu. Pole mehed õiged, pole naised õiged. Ühed poisid äkki muutunud jobudeks, ja teised paksudeks lehmadeks. Raffas! Mis teil viga on?
 
... 28. juuli 2013, kl 20.29
üks Raffa nimeline tegelane vingub tõesti igas delfi uudiste teemas
 
aus naine 29. juuli 2013, kl 10.40
parim nali- üks mees oli nimetanud ennast kasutajanimega -aus mees.
Tegelikult vähemalt 5 krim-karistust, igale pangale võlad, eraisikutele võlad, elatise võlad, abielu lahutamata, pettused firmadest. töötu, pooliku haridusega. Ema töötas Soomes ja maksis poja eluasemekulud ja muid võlgu.
Tegelikult oli tutvumise eesmärk- naistelt raha väljapetmine.
 
tibu 29. juuli 2013, kl 17.50
aus naine

Ega naised ju paremad ei ole, täpselt sama seltskond, isegi jõhram ja veel kavalam, ahnem teisi( mehi ja kui juhtub ette mõni lollim naine ,ka see kasuatatkse nn sõbrannaks sokutamise teel ära) ära kasutama. Taolistest naistest oskavad jälle mehed rääkida, kes sisse kukkunud ja kes paljaks tehtud ja kellele koju kogu lastelaager üles seatud (naise enda lapsed muidugi) Ja kellel lapsed puht pätid jne...Mis kõik meestele kaela sajab.Inimesi on igasugused, puhta südametunnistusega on tänapäeval suht vähe, eriti kohas ,kus saab jääda anonüümseks( nagu Interneti tutvusportaalid) oma tegelikke kavatsusi varjates ja head nägu tehes.Pole vaja usalda nii kergekäeliselt, kui midagi tundub vale, siis kohe asi ära lõpetada . Aga valikud teeb igaüks ise ja siin polegi kedagi teist süüdistada kui ise märke lugeda ei osanud ja pärast kahetsema pidid.
 
mutt 29. juuli 2013, kl 19.31
Mõtlen, et seks pole minu jaoks tähtis, aga vot impotendiga ei tahaks ka tutvust sobitada.
 
to mutt 29. juuli 2013, kl 19.46
sinusugusega ei taha isegi impotent tutvuda.
 
kolmas silm 29. juuli 2013, kl 23.37
selgeltnägijate kokkutulek siin jälle olnud. isegi see teada, kellega impotendid tutvuda tahavad.
 
sohh 30. juuli 2013, kl 12.40
jah ja on tutvunud siin impoga...
 
naine50pluss 30. juuli 2013, kl 21.26
Ei usu, et 50+ eas uut suhet seksile rajama peaks, eelkõige ikka sõprusele ja austusele. Kes garanteerib, et mehel, kellel siiani kõik hästi oli, ühel heal päeval lihtsalt ei funktsioneeri enam kõik nagu varem? Ühega juhtub see pisut varem, teisega natuke hiljem.
 
Venelane 30. juuli 2013, kl 23.27
Impotendiga tutvumine on minu arust sama hea kui tutvumine frigiidse naisega, kes sekspommina esineb,aga mitte sellest ei tahtnud ma kirjutada, hoopis tutvumisportaalide ohtudest.
Minul on hea naaber ja sõber Taavi, kellega ehitasime koos majad ja mis seal salata vene ajal varastasime ka saekaatrist laudu, kus Taavi meistriks oli.
Taavi tuli eile kell 11 õhtul minu ukse taha, paremas jalas suss, vasak paljas ja paar padjasulge veel allesolevates juustes. Kutsusin ta ruttu oma tuppa ja panin ukse kinni ja teibi ka lukuaugule ette, kuna minu baabad olid intrigeeritud aga õnneks mitte veel sõjakad, vaatamata uudishimule.
Taavi lugu siis selline. Tutvus naisega, haritud naisega, oli 3 kuud vaimustuses, uuris Wikipeediat, et naisega samal tasemel olla, isegi ENE, EE, Enekest tudeeris ja saigi naise omaga kohtuma meelitada Troikas-kohale ilmus tema armas ämm, sellele järgnes verine pühapäev. Taavi sai minema, sest ema ja tütar hakkasid omavahel arveid klaarima.
 
lobos 31. juuli 2013, kl 00.23
ja kisma käis mis teemal? kas ämm pretendeeris samuti taavile, või oli ehk taavi maja ämma silmis armetu mutimullahunnik, kuhu oma tütart isegi halvas unenäos elama ei paigutaks? või milles asi?
 
tibu 31. juuli 2013, kl 10.52
Venelane

Sul näikse neid baabasid ka mitu olevat!:))

Kui su naaber Taavi tutvus interneti kaudu, siis on see ju täiesti võimalik, et tutvus nii ema kui ka tütrega, pole ime, et ka vanaemaga. Paljud mehed panevad ju kirja , et soovib tutvuda naisega 18-90.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!