Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Mehed tutvumisportaalis?
 
see 31. juuli 2013, kl 12.11
see venelase lugu oli Saladustes ka. Ainult, et seal kutsusid naised Taavi oma koju, mitte restorani. Nii kaua kui naised omavahel kaklesid, põgenes Taavi akna kaudu minema.
Kaklus hakkas sellest pihta, et majas oli vaja igasugu meesterahva tööd ära teha. Kraan tilkus ja katus lasi läbi. Ema meelsest pidi Taavi sellega kohe pihta hakkama, mis oli ka arusaadav, ema ikkagi vana ja aega polnud enam raisata, tõtre meelsest võis sellega oodata, tema tahtis võibolla taavi enne voodis ära proovida.
Kuid seal oleks Taavi olnud väga vähemasti hästi toidetud, naised vaaritasid ja küpsetasid üksteise võidu ja tassisid vaagnaid lauale. Ei tea, mis see Taavile ei meeldinud , ei viitsinud vist tööd teha.
 
veel 31. juuli 2013, kl 12.19
Mul tuli meelde just eile näitas kanal 12st kahte ja poolt meest, seal tutvus üks vendadest igavesti küpsetava ja mooriva naisega, keda ta koguaeg tahtis maha jätta, kui iga kord mõtles, et teeb seda peale õhtusööki, siis et peale lõunasööki ja eks tänases seerias näeb, pealt millist sööki ta selle kokamuti maha jätab.
 
seis aastal 2023 05. august 2023, kl 13.27
igasugused date 24-d, amored jne on täis keskealisi 40-55 naisi kes on hetkel kui lapsed kaela kandma hakkasid oma nn "halva" abielu lahutanud. mehelt pool vara välja küsinud ja nüüd elavad OMA ELU. otsivad seda armastust. reaalsuses kepivad, valetavad, kepivad. iga eelnev kepitav on hr õige. samas ollakse nn avatud ja portaalides tutvutakse edasi. nagu sobivam meesisend ette jääb nii kohe keppi tehakse. sest yemake ju elab, kogemusi juurde ja ehk see on õige. ja nii see nõiaratas tiirleb. eriti palju on selliseid tallinnas ja tartus. väiksemates kohtades kuidagi ausamad.
teine variant on siis tädikesi kes muudkui tahavad suhelda, suhelda jne. siis jalutada, jalutada jne. aastake möödas ja ei mingit suguelu veel, sest tema pole ju mingi selline.
tegelikult on naiste järelturg nagu autode romula ja suhtlusportaalid meeste jaoks nagu laibakuurid.
ja veel. kui tädike kipub väga tihti sõbrannadega nn mulli jooma siis jookske. tema jaoks on tähtis nn sõbrantsid. prioriteedid on sellistel täiesti paigast. mitte, et sõbrannasid ei tohiks olla. aga kui need on samasugused portaalides istuvad kramplikult isast otsivad on asi vale.
ja nendest nõudmistest mida üks vananeva keha, ripptissidega tädike kellel on 100 a tagasi saadud mõni diplom esitavad on ulme.
 
kiks56 09. august 2023, kl 10.48
Ajab naerma : tahaks küll uskuda , et ise teistsugune aga nii suure tutvumiskogemuste pagasi vastu ikka ei saa. Kas tõesti pole ühtki normaalset naist või on endal ka latt kõrge? Ja miks ise üksi jäänud? Tean tutvusringkonnas mõnda naist ja meest kes on ka nö saastamagnetid...
 
V.P. 10. august 2023, kl 19.40
no mina olen puhtalt seksi peal väljas ja no ei leia normaalset naist samade soovidega
 
Voldemar 03. september 2023, kl 09.40
Olen see netis tutvuv jobu ja otsin üht mõnusat visiitsuhet, aga mitte ainult voodis hullamiseks...
 
Voldemar 29. oktoober 2023, kl 15.43
Paistab, et naised on ainult seksi peale väljas ja ühist teatrikqülastust ei sqoovi
 
sa oled nii loll võibolla ka autist 29. oktoober 2023, kl 17.30
no mina olen puhtalt seksi peal väljas ja no ei leia normaalset naist samade soovidega

sa ei ole normaalne sa oled tühi anum. seks seks ja seks muud su jaoke ei eksisteeri sa ei ole normaalne ja naine keda sa otsid ka pole
 
voldemar sa oled autist 29. oktoober 2023, kl 17.31
reaalselt arvasid ,et leiad normaalse naise siit foorumist. sa mingi loll ve.tinderi i taha minna ve. sealt ehk leiat oma teatri moori. pagana autist. mine vaata oma autisti isto protsenti .
 
jätke jonn ja jätke viha 30. oktoober 2023, kl 12.35
Sa oled ainus mu aare,
oled kõik, mis mul on.

Tunnen samme. Kergejalgseid samme, iga päev
nad minu aknast mööduvad.
Kui vaid teaksid sa, et juba ammu,
oma mõttes, sinu kõrval kõnnin ma.

Sa oled unelmaks mulle,
õnne, kes tuua mul võiks.
Sa oled ainus mu aare,
oled kõik mis mul on.

Tean ma tuhat kaunimat sõna,
 
need spämmerid ei tüüta kedagi 31. oktoober 2023, kl 06.04
need 1 teema ponid ka mitte need anaalitajad ka mitte vaid see üks inimene kes räägib tõde ja fakte ja kummutab valesi tüüütab inimkonda. kas pooltel või suurem osa inimestel siin foorumis on autism.
 
jätke jonn ja jätke viha 31. oktoober 2023, kl 12.17
Sa oled ainus mu aare,
oled kõik, mis mul on.
 
kle 01. november 2023, kl 03.31
idioot diagnoosiga, kes oled ühtlasi jalutu sant, impotent ja emme ülalpidamisel , siis mida lällad siin üldse?

sa ei jaga ju muhvigi inimsuhetest, poliitikast, ega millestki muust. sa oled tühi koht ja võid siin iseendaga edasi lõhverdada,. inimesed siit suhtlevad juba mujal.
 
jölle mõtled asju välja tõesta oma väiteid 01. november 2023, kl 16.07
idioot diagnoosiga, kes oled ühtlasi jalutu sant, impotent ja emme ülalpidamisel , siis mida lällad siin üldse?

tõesta pma väiteid või tunnista üles ,et valetad ja mõtled asju välja :)


sa ei jaga ju muhvigi inimsuhetest, poliitikast, ega millestki muust. sa oled tühi koht ja võid siin iseendaga edasi lõhverdada,. inimesed siit suhtlevad juba mujal.


okei pedofiil. okei riigireetur. okei ahistaja. okei jälitaja. okei blogija laste ja pere ahistaja . okei liberaal. okei tolerast . okei liberaaal. sina oled tühikoht. sina oled pedofiil sina oled anonüümne netihiiro. LAS SUHTLEVAD MUL ON SUVA KUS NEED ARGPÜKSID SUHTLEVAD MUL KAMA KAKS.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!