Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Ida-Virumaa oli jube
 
rändurmees 05. august 2013, kl 12.42
Juhtusin sel nädalavahetusel Ida-Virumaalt läbi sõitma, Narval polnud veel vigagi, peale selle, et ma ennast seal Eestimaal küll ei tundnud, kuid Jõhvi ja Kohtla-Järve jätsid väga võika mulje. Jõhvist on tehtud mingi teede ristumiskoht, isegi kui teed korda saavad ja see sigade songermaa seal korda tehakse, pole seal muud kui teed ja K-Järve bussijaam oli nagu peldik.
 
olen 05. august 2013, kl 12.49
ka sealkandis sõitnud, ei leia midagi jubedat. sa vist teede kõrvale ei vaata ja jälgid vaid teeaukusi, mis pole ka paha. aga hinnangu andmiseks on sellest vähe.
ära sinna enam mine.
alissandra 05. august 2013, kl 12.50
Tore jutt küll, nagu Ida-virumaa koosnekski vaid Narvast, Jõhvi ristmikust ja K-J bussijaamast.

PS! Muideks tahaks öelda, et te rändurid, kes sõidate Ida-Virumaal mööda Tln-Narva mnt-d ja oma prügi kõik teekaldast alla pillute, ärge tulge krt rääkima, kui kole seal on.
 
see 05. august 2013, kl 12.54
pole rändur, kes autoga sõidab, vaid lihtne liikleja.
alissandra 05. august 2013, kl 12.58
Me ei ela keskaajas, et rännatakse jalgsi :P Kui mainiti bussijaama, siis ta liikles ju ikkagi ka millegagi.
 
tibu 05. august 2013, kl 13.01
Rännumehest on asi ikka väga kaugel. Olgu see siis Ida- või Lääne-Virumaa või üldse mingi maa. Mitte kunagi ei saa, ükski tõeline rändur või reisihuviline öelda, et see maa on jube, kus temal parajasti ebamugav oli.
Autoaknast välja vahides sõita, pole mingi rändamine.
 
... 05. august 2013, kl 13.18
Ma ka vahel sõidan sama marsruuti liinibussiga ja siis jääb küll sellest kandist petlikult masendav mulje (Kohtla-järve bussijaam ja auklikud tänavad, kustkaudu buss sõidab, Jõhvi bussijaam, kus kolavad jotad jms).
Kui aga autoga käin, siis võin julgelt öelda, et Ida-Virumaa on looduse poolest eesti ilusaim piirkond. Vähemalt minu aruast, kellele mulle meeldib kõrge pankrannik. Alles paari aasta eest käisin nö Ida-Viru tuuril ja sain vaid positiivseid või omapäraseid elamusi, ei midagi negatiivset. Isegi Sillamäe on tegelikult arhitektuuri poolest väga ilus, kui sealt promenaadi poolt vaadata. Toilast rääkimata.
 
mulle ka 05. august 2013, kl 13.24
mulle ka meeldib igal aastal käia ida-virumaal ja teha peatusi siin ja seal ja igale poole sisse põigata. rääkimata, et imeilus on kalvis ja aa rannas ja veel mitmes kohas.
 
ka käinud näinud 05. august 2013, kl 13.34
Need linnad ongi koledad. Koledad plekist angaarid ehitati keset linna, nagu see tsentraal ja bussijaam, tule ansip appi. Plekist supermarketid on teistes linnades linna serval.
Ilus on pankrannik ja ilusad on külakesed.
 
riik riigis 05. august 2013, kl 13.41
Käisin Sillamäe teenindusmajas. Kujutage ette, tänapäeval on seal vetsuks auk ja 2 jalajälge.
Mul oli vaja vanale inimesele passipilte, neid seal ei tehtud, tehti passipilte ainult vene passidele.
 
näkk 05. august 2013, kl 13.43
nii hea, et meil ikka Tallinn olemas on, kus õrn kaunishing leiaks hingele ja silmale parimat paika ;)
 
Mann 05. august 2013, kl 13.51
näkk
Miks Tallinn? Mina ei leia Tallinnas mitte midagi vaadata, ma isegi aru ei saa, mida need turistid vanalinnas leiavad, see nii imetilluke, mujal maades on vanalinnad palju võimsamad ja suuremad.
Mulle meeldivad eesti väikelinnad, need on küll imearmsad.
Kui Ida-Virumaa on kole, kas ma pean tingimata ta ilusaks mõtlema või?
 
Ester-Moidela 05. august 2013, kl 13.52
Peipsi põhjarannik, Toila, Aa, Iisaku kant, Mäetaguse jpt on väga kenad paigad. Ka Kohtla-Nõmme kaevandusmuuseum on väärt kaemist. Vältida tasuks K-Järve teatavaid linnaosi (Ahtme eelkõige) ja Kiviõli, need on tõesti "augud".
 
Ohhoia! 05. august 2013, kl 14.08
rändurmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Juhtusin sel nädalavahetusel Ida-Virumaalt läbi sõ
> itma, Narval polnud veel vigagi, peale selle, et m
> a ennast seal Eestimaal küll ei tundnud, kuid Jõhv
> i ja Kohtla-Järve jätsid väga võika mulje. Jõhvist
> on tehtud mingi teede ristumiskoht, isegi kui tee
> d korda saavad ja see sigade songermaa seal korda
> tehakse, pole seal muud kui teed ja K-Järve bussij
> aam oli nagu peldik.

*

Jõhvi teed ning K-Järve bussijaam - piisav, et Eesti looduse poolest kaunist piirkonda jubedaks nimetada!!!

Pannud siis vähemalt teine pealkiri oma arvamusele.
 
hm 05. august 2013, kl 14.38
ja Tallinnas on lausa suurepärase teed?
 
ida blokist 05. august 2013, kl 17.06
Ahtmes venelaste baaris (urkas) löödi paar nädalat tagasi maha 2 eesti poissi.
 
oot-oot 05. august 2013, kl 17.16
Kalvi on ära ostetud, sinna saab helikopteriga omaniku loal. Uusrikkad Venemaaalt käivad seal pidu panemas.
 
katjake 05. august 2013, kl 19.46
Kiviõli on tõesti vaikne, aga inimestel on seal kodud- see on nende kodu. kui turistid tulevad tuhamäele, hakkab ehk elu rohkem liikuma ja väikelinnas pole suurt melu ka tarvis. aga see idablokk pole hullem, kui mõni muu kant.
 
tibu 06. august 2013, kl 10.32
Mööda pankrannikut matkata, näeb väga kaunist loodust ja pole see kant midagi kole ja vilets. Lihtsalt tuleb otsida endale need paigad valmis,kustkaudu matkata ja mida külastada, siis näeb ka rohkem, millest vaimustuda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!