Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Meest soovin leida.
 
Kesklinna tšikk 09. august 2013, kl 19.08
Ma siin vahepeal tegin rubriigis taustauuringut ja no kuule, teie vist olete Freeniga vanad sõbrad ja konkurendid? Igatahes luban, et olen ettevaatlik. Teie mõlemaga.

Ma tegelikult olen mõelnud personaliosakonnast küsida, kas nad saaks mind firma koolituskulude eelarvest saata loova kirjutamise kursustele (creative writing). Ma ise loodan, et seal tehakse need D-d ja :))))-d mulle kenasti selgeks. Samas, siin rubriigis on palju lõbusam kui näiteks tervisemure ja feministide omas ja hakkama saab ka hieroglüüfideta.
 
skiso 09. august 2013, kl 19.09
kallihinnaline Tšikk kesklinnast.

mina ei hakkagi soengut muutma, sest isegi kui mina vägagi tahaksin seda muuta, siis mina ei saaks seda praega teha, sest minul puudub soeng mida muuta.

ses suhtes jällegi on puhtalt ja tühjalt platsil alati lihtsam ja tulemuslikum edasi minna kui vastupidi.

lambist teiste teemasse sisse lendamine on minu tugev nõrkus. ma küll enamasti astun, mitte ei lenda sisse a see pole nii suur erinevus eksole, et põdema praega hakata siin. ma küsiks siis niiviisi, et kassa nii võimukas kah võiksid minu ilusate siniste silmade eest olla, et lendaksid ruotsipanga telleri uksest sisse ja nõuaksid sellelt mahvialt sial, et nemad lõpetaksid kohe, tingimusteta ja tagasiulatuvalt minu kiusamise??
 
Tšikk kesklinnast 09. august 2013, kl 19.14
Skiso, mina aitan hea meelega. Kas meie räägime siinkohal Swed- või Handelsbankenist (talar vi om Swedbanken eller Handelsbanken här?), siis minul poleks nii palju otsimist ja uste kulutamist. Mis nemad muidu teevad sinuga? Käsivad kolmanda samba võtta või? Uskumatu alatus!
 
Tšikk kesklinnast 09. august 2013, kl 19.20
Andeks, Skiso. Milline ebaprofessionaalsus minu poolt, ma unustasin loetellu lisada SEB (förlåt, jag har glömt Skandinaviska Enskilda Banken). Nii et antagu oma eelistustest teada, ma pigistan neid kohe õrnalt,
 
Toivo Salumets 09. august 2013, kl 19.22
No missesiis olgu LGP(mittegaas)Freen, niimoodu tüdrukule kohe käratada, nõuda.
Las tema ka räägib ja ei pruugi tema mitte teada teie rahamuredest, või mis seal oligi.
 
skiso 09. august 2013, kl 19.28
nu oleks sambastes asi sis mai teeskleks surnut praega.
sambasid nemad ei saa mulle pähe määrida, sest mina olen juba kaks korda nii vana kui noor võib olla viimane sambaline.

nemad tahavad kõikseaeg üüratumaid summasid minult niisama saada, kui mina teen ühest ruotsibankast teise ruotsibanka heameele liigutusi, kuigi seal kõrgemal pool kusagil on nemad mõlemad üks ja seesama ruotsibank ja kuigi see pole üldtsegi minu mure, et ühel asjapulkaral on konto ühes aga teisel teises kohas eksole.

nu ja siis kui mina näituseks tahan oma juurosid suuremal hulgal sialt ära võtta, et viia nemad ise tipa-tapa teise ruotsibanka, nuh et ma olen nigu kaval või nii ja ei taha neile liigutamise eest niisama neid üüratumaid juurosummasid ära anda, siis nemad tahavad jälle minult palju raha selle eest saada, et mina tahan oma raha saada eksole.
 
skiso 09. august 2013, kl 19.31
kusjuures kohe tulevad siia tõsised vanad inimesed ja tõmbavad meile kolmele kohe ka vee piale nigu naksti.

ses suhtes säiltage palun külma närvi vahepial eksole.
 
Tšikk kesklinnast 09. august 2013, kl 19.35
Minu närvid on täna nagu uued. Värskelt puhanud. Viimasest närvivapustusest (ma säästan teid detailidest) on möödas pea kolm nädalat.
 
Tšikk kesklinnast 09. august 2013, kl 19.39
Aga skiso, kad sina niimoodi ei saaks, et 1) tõstad oma sularahalimiidi maksimumini; 2) iga päev lõunapausi ajal võtad sellejagu välja; 3) nädala lõpus võtad oma spordikoti rahaga ja sõidad SAS-iga kuhu vaja?
 
Toivo Salumets 09. august 2013, kl 19.43
Tahtsin nagu süüvida sinu ruotsipanga probleemi, aga ah ei viitsinud.
Aga see kesklinna TšK paneb hästi.
Tubli, kuigi tundub, et me kokku ei saa niipea.
Võibolla kui Itikese järgi...
 
Lee 09. august 2013, kl 19.43
Tõsine vanainimene soovib jõudu jätku VTK normide täitmisel. Meil siin radikuliit ja muud puuded, me ei sega miskit!
 
Tšikk kesklinnast 09. august 2013, kl 19.51
Toivo, miks ei saa kohtuda? Kas sul on järgmisel nädalal puusaoperatsioon või?

Ja kes on Itike? Ah?
 
skiso 09. august 2013, kl 19.57
ei vata Tšikk, saisaa aru eksole.
asi on põhjamõttes.
ja mina olen põhjamõtteline inimene.
minule põhjamõtteliselt ei meeldi ruotsibank.
minule ei meeldi üldse ükski bank.
mulle meeldib läbi rääkida a nendega ei ole võimalik milleski läbi rääkida. saab ainult ülerääkida.
mina saadaksin nemad homne päev kõik kukele a nad on ennast peaaparaadis ilusasti sisse möllinud ja mulle on nigu kohustuslikuks tehtud üleüldse igasugustes bankades kontode omamine. nemad ütlevad, et saisaa elada ilma selleta. ma saaks küll, kui peaaparaat ei sunniks takka.

sellepärast ma lasin ükspäev kirjaliku avalduse alusel kogu oma raha Bankast automaati üle kanda ja nüüd ma lähen võtan selle sealt üleüldse ära.
 
skiso 09. august 2013, kl 19.58
to she with am: Lee

misteräägite?
kustkohast Teie need muud puud ja radikuliidid saite?
 
Toivo Salumets 09. august 2013, kl 20.02
Alati valmis kuulama teie muresid. Kas miskit VTK normi täitmisega või?
Saun ja masaas, soovtavalt libestiga.
 
Tšikk kesklinnast 09. august 2013, kl 20.03
Automaadist raha ära võtta oli muidugi tark tegu. Aga sul on veel kaks varianti: viia oma raha näiteks Läti panka (Citadele) või siis proovida rootslastega nende omas keeles läbi rääkida. Äkki te lihtsalt ei saa teineteisest aru?

A võibolla ma ei saa ise aru, kuna mul endal rahaprobleeme ei ole- ma oskan selle kenasti ära kulutada.
 
skiso 09. august 2013, kl 20.10
nonehh!

las see ruotsibank praega ollab. mul varsti läheb tuleb viimane trollibuss pealinna kesklinna a pilet on ikke veel ostmata.
kas akkan kohe tulema?
 
Tšikk kesklinnast 09. august 2013, kl 20.13
Ära veel hakka tulema. Mul on täna 'bad ear day' ja teipi ei ole käepärast.
 
skiso 09. august 2013, kl 20.21
eisest miskit.
mul viimased kümme aastat juba bääd vision.
 
Tšikk kesklinnast 09. august 2013, kl 20.26
Hea teada, et sa nii leplik oled. Aga vaata vastust kuumarabanduse teemast.
 
skiso 09. august 2013, kl 20.28
kule, seal ei ole ühtegi vastust.



Armastus esimesest silmapilgust

Said kord kokku üks kukk ja kanaarilind
kukel mure - puudub armsamal kanarind
lind Kanaaridelt ütles, et võta mind
mul on vähemalt tegijam turuhind

_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
 
skiso 09. august 2013, kl 20.44
thshikk kesklinnast AUUUU!!!!
kukkuu tuttilutti !!

kussa küll ära kadusid, mitte ei mõista praega??

Suur lahkuminek keset telhvit

kalender näitas seinal üheksas august
ja kellakägu kukkus kaheksa pool,
ma siiani ei toibu sellest paugust
mis lagipähe lajatas kui tool.
alt kadus pind, ei saanud välja laugust,
ei aita mind sealt välja elukool,
sest kaardiatlasest näen seda kaugust,
kus asuvad mu kallim ja ta hool.

elektrilöök mu kaunist keha täidlast
kui läbind oleks, süda jättis töö.
head arstitädid regionaalsest haiglast
mu külge panid juhtmed, et see lööks.
tõid uue neeru sügavkülmahoidlast,
nii üle elatud sai järgnev öö.
peaarst nüüd nädal vaatamas käib poeglast,
kes armuvalus midagi ei söö.

mu poole tõttad üleni Sa valges,
kui olen koomas, näen Sind unenäos.
see pole kittel, loodan, pisar palges
ja püüan oma tundeid hoida vaos.
mis saab kui taastavad mu jõu nad aga jalges?
kui pole koomat, und, jääb järgi kaos!
siis selles unenägudeta elus karges,
ma justkui kärbes talvel kinni seinapraos...

:P

_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
 
Tšikk kesklinnast 09. august 2013, kl 20.50
Ma'i ole kadunud, mul said selle suure klõbistamisega siin telefoni aku ja kõht üheaegselt tühjaks. Pidin mõlemat laadima.

Mis lahkuminek?

Üleüldse, kas selline möll käib siin muidu iga uustulnukaga või on tegemist lihtsalt tavapärase reedeõhtuse verbaalse eelmänguga?
 
:D 09. august 2013, kl 20.52
See on *võõrad omavahel*
 
skiso 09. august 2013, kl 20.57
maitea kuda teised kaaskannatajad, a nu ma vahel põen permanentset mölapidamatust. eriti, kui mul äraütlemata lõbus on.

õnneks toimub sellises mastaabis pühade teemade rüvetamist minu poolt aastas korra või kaks.
järgmine aasta siis jälle vbl.

tsutsufrei
 
:D 09. august 2013, kl 21.04
Möla ei tohi liiga palju keresse pidama jätta, paksuks ajab:)
 
Lee 09. august 2013, kl 21.07
Vein kah, aga jätkake poisid...teid on mõnus vahepeal lugeda:)
 
?? 09. august 2013, kl 21.49
tervest pealinnast vähe?
 
Toivo Salumets 09. august 2013, kl 23.44
Vot nii ongi. Sõber freen väsis ära. Eks teeme
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!