Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
tule,lähme seenele...
 
naine 50+ 23. august 2013, kl 11.30
Minu poolt marja-seenekoht,,,Sinu poolt transport,bensiinikulud jagame!?
 
küss 23. august 2013, kl 11.34
siiani oled seenel käimata jäänud
 
seeneline 23. august 2013, kl 11.34
Teeme ära. Ütle seenekoht.
 
mari 23. august 2013, kl 11.36
kas juba on riisikaid ka ?
 
skiso 23. august 2013, kl 12.31
maisaa tulla, ma lähen seenele.

kaseriisikaid ja kuuseriisikaid pole veel kohanud, kuigi sai üleeile tatsatud nende esinemise kohas. samas männi- ja kuuseriisikaid oli natukene aga jällegi väga imelikus kohas, kus tavaliselt neid pole. ja seal kus neid tavaliselt on, polnud mitte ühtegi.

endiselt võib vikatiga võtta kukekaid ja ilma vikatita puravike sekka.

a ma tahaks oopis sirmikuid saada, kuid mitte ei leia. kui sul on hia sirmikute territoorium kusagil välja käia koos sirmikutega, siis võibolla isegi hakkaks kohe poolikut bensuraha välja arvutama siin ja siis ostaks pooliku bensu ära. ainult mitte ei mõista praega, et mismoodi ma pooliku bensuga sinna kohale jõuan?

piab mõtlema natuke
 
tallinnast 23. august 2013, kl 12.56
kaugel see koht tallinnast on, ei viitsi lõuna-eestisse seente järele sõita ju, kallivõitu kah
 
samuti naine 50 23. august 2013, kl 17.39
Läki,kus kandis asud ja kuhu kanti umbes minna soovid?
 
rattad 23. august 2013, kl 19.19
Läheks ka aga otsin värskemaid.
 
mees 50+ 25. august 2013, kl 14.36
Ja kuhu seenele läheme? Kus kandis "start" antakse?
Ega kuskile lõuna või kesk-eestisse ei ole tahtmist minna küll.
 
mh 25. august 2013, kl 14.50
kes ei viitsi, sellel ei ole vaja tõmmelda.
 
vaaaal 25. august 2013, kl 15.26
minu seened kasvavad sel sügisel poeletil, see p...suurune metsatukakene, kus ikka käisin, on karbikülast nii ära ümbritsetud ja vist nõelusse täis kah, kõigist metsaääre õuedest mõni rihm metsa tagasi aetud...nuuuuuks:)
 
Kesklinna tšikk 25. august 2013, kl 15.46
Vaaaal, rästikute pärast ära küll seeni metsa jäta. Usside vastu aitavad tõhusalt kummikud.
 
Rästik 25. august 2013, kl 17.44
Minu metsa te küll ei tule zzzzzz.
 
Kesklinna tšikk 25. august 2013, kl 18.27
Nunuh, rästik, ma olen sinusuguseid hordide kaupa oma suvilakrundilt minema deporteerinud. Rästik reha peale, ämbrisse ja autoga 4 km kaugusele, et enam tagasi tulla ei oskaks. Ehk siis: ära ähvarda, nummik, muidu viin sind teise metsa.
 
NUMMIKAS 25. august 2013, kl 19.23
Kesklinna tüdrik andis teada:
...ära ähvarda, nummik, muidu viin sind teise metsa.

Mina ei ole Sind ähvardanud! See, et ma äärelinnast või siis hoopis linnast väljas olen, ei õigusta mulle reha ribidele panemist ja ämbrisse ma ei mahu sootuks.
 
Kesklinna tšikk 25. august 2013, kl 19.34
Ära võta isiklikult, nummikas. Nummik on lihtsalt sõna nummide asjade tähistamiseks. Ja rästikud on nummid, neid on nii palju erinevaid toone!
Muide, minu metoodika kohaselt asetatakse rehapiid õrnalt rästikukeste alla, kes ennast kohe naiivselt ise sinna ümber kerivad. Siis koputatakse nemad hellalt elegantsesse helesinisesse ämbrisse (või pange, kui soovite) ja viiakse tasakesi uude kohta.
Mina ei topikski sind ämbrisse ega pange, sinu ma paneks kenasti kõrvalistmele turvavööga kinni.
 
Breemeni linna moosekant 25. august 2013, kl 20.07
Rästikute koht on sipelgapesas.
 
Järelikult 25. august 2013, kl 20.10
Moosekantide koht on Breemenis, siin on 50+.
 
NUMMIKAS 25. august 2013, kl 20.14
Olgu, olgu, ma ootan homse lehe ära. Seal peaks olema minu tulevik kirjas- kas mind ootab lähiajal ees betooni valamine ja Linnahalli juures vette laskmine või mitte. Enne ma neid turvamise vööde jutte tõepähe ei võta ja sõbralikult saba ei liputa.

* See, et ma külas elan, ei tähenda, et ma kõike usun- linnas valitseb mahvia ja kedagi ei saa kohe tõepähe võtta. "Pang" on teil ka raudselt kuuest lauast kokku löödud...
 
Kesklinna tšikk 25. august 2013, kl 20.15
Pipart sulle keelele, moosekant! Need rästikud olid seal ammu enne mind ja mul pole mingit õigust neid ära tappa, kuna soovin seal suvitamas käia.
 
Nimevaim 25. august 2013, kl 20.27
To Kesklinna tšikk: Veider nimi sul arvestades soliidset vanus, aga dates on veel huvitavam nimi keskealisel naisel, mopsik:))))
 
Kesklinna tšikk 25. august 2013, kl 20.48
A ma olen lihtsalt vales foorumis. Minuvanustele pole eraldi veel tehtud. Ja siin on nii põnev! Tuleks ainult Toivo Salumets tagasi (igatsevalt)...
Kas muidu Alma Tamm oleks sobiv nimi siia?
 
Kesklinna tšikk (alma.tamm@kesklinn.ee) 25. august 2013, kl 20.52
Nummikas, ootame jah homse ära. Ma katsun kohe kell üheksa ajalehelaua juures olla.
No ja ämbri ja pangega on lihtne: mina elan linnas ja mul on ämber. Aga ema on mul maalt, temal on kodus pang.
 
NUMMIKAS 25. august 2013, kl 21.30
Maitea, minu horoskoop juba ilmus...täna...homses lehes. Täpselt ei tea, sest jube kaua avab seda lehte. Aga noh, need ju ongi alles homsed uudised.

* Nime järgi otsustades on Sul tammepang ;)
 
Kesklinna tšikk 25. august 2013, kl 21.58
Kusjuures, Nimevaim, mul on täielik õigus siin foorumis olla. Just käisin vannitoas kaalumas. 51 kilo, nii et kvalifitseerun küll.
 
Kesklinna tšikk 25. august 2013, kl 21.59
Jaa, Nummikas, see on võimas horoskoop. Selle peale mine või lumelinna.
 
rannaliivad 26. august 2013, kl 14.41
tule,lähme seenele...

naine 50+ 23. august 2013, kl 11.30
Minu poolt marja-seenekoht,,,Sinu poolt transport,bensiinikulud jagame!?

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

kui meenutada teema algatajat - siis - kus on see võimalus kirjas - millal, kellega jaa kuhu minna saab seenele ? (muideks kuu peale mind eile korra saadeti juba - seenele mitte ..) )

maksaks kaa kogu bensu kinni kui - seened selle eest kaa saakski . Tavaliselt on seened kui loosipilet....
juhus kui kõik kotid täis -
juhus kui ..pika ninaga jäid.

lgp teema algataja !

kui Sinu poolt on hea koht - saab "odavalt" kohale !
meie aadress :
reinvald068@gmail.com

teata meile - saame kokku .
 
sirtsu soo 28. august 2013, kl 23.54
noh, sõitsite siis rannaliivadega seenele?
kuidas saak oli ka?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!