Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Tea M Skiso
 
von Freen 04. september 2013, kl 10.26
pidi miskit kiiresti ette võtma enne, kui kõik ääled siin ära lähevad kõikidel

mõjutav avaldus: mina armastan teid kõiki !

nu tavai, kellel hääl veel ära pole, andke aga oma alles jäänud hääled mulle nüüd ruttu!

*riigikokku pääsemiseks on vaja saada umbestäpselt 3000-4000 häält. kui mina sinna sisse ära saan, siis kõikidele hääletajatele tarelka tasuta hernesuppi!
 
tibu 04. september 2013, kl 10.31
Eks ikka vanemad naised hääleta su eest aga kust sa siin 3000-4000 vanema naise häält võtad, mustlane pähh!:))))
 
Lee 04. september 2013, kl 10.32
Ei saa sa miskit!
Litsid mehed need Vargamäe omad!
Mina ei ole nõus armastust kõikidega jagama. Mu omandiiha ja vangivalvuriloomus ei luba ja punkt!
:)
 
jahe tuul 04. september 2013, kl 10.57
Kui von Freen oma tiimiga siia jõudis, oli Lee hääle juba proua Petermanile andnud.
Vaid tükikese õunapiruka eest!

Ma võiksin ta meele ju teise suunda puhuda, kuid kas sel on mõtet? Ei, selliseid pole Skisol vist vaja...

Õppetund kogu eluks: ei maksa hommikul kaua magada!
 
mustlane 04. september 2013, kl 11.00
mina annan küll oma hääle lahkelt freenile, isegi seda tarelkat hernesuppi ei soovi vastutasuks. valetan parem tibule, et tema valisin, too olla lubanud kolmekilose käntsaka ungari pekki kui keegi tema poolt hääletab.
 
jahe tuul 04. september 2013, kl 11.04
Tibu ei kandideeri enam, juba andis loobumisvõidu!:DDDDD
 
jahe tuul 04. september 2013, kl 11.07
Sorry, hingitseb ikka veel, aga kusagil nii sügaval, et ma ei kerinud üldse sinna allagi.
 
von Freen 04. september 2013, kl 11.10
nii

üks olemas! ainult 3999 veel puudu
jahe tuul nüüd meie valimisteliidu "Jagame omadele ohtralt pappi majanduse elavdamiseks!" nimekirjas nüüd teine nimi kohe pärast esimest nime

a ülejäänud on kõik reeturid !
nende nimekiri avaldatakse hiljem
 
u 04. september 2013, kl 11.11
võin ka oma vanamehe eest hääletada, ta läks kottu ära. aga kas siis saab ikka kaks portsu suppi? hernesupi asemel võiks olla muidugi midagi peenemat. ja kringel, kuhu see jäi? ei ole näind ühtki valimisüritust, kus see puuduks.
 
skiso 04. september 2013, kl 11.17
ohhoo!
piisas mul oma valimisliiduga siia hellalt sisse astuda, kui kohe kellegi karvane ja kreemitatud käsi vahele tuli!

mul kulus juba P klahv ära vahepial, armas telhvi !

http://www.upload.ee/image/3560297/delfierror2...

_______________________________________
võttis aasta, nüüd on asi selge:
ei saa sapakale panna bemmi velge!
 
skiso 04. september 2013, kl 11.20
vapandame aga väga eksitumiste eest!

teine nimi on mustlane! ja kolmas nimi on u-vanamees.

jahe tuul ajas mul niisama praega lihtsalt pea sassi siin ilma ääleta
 
kübaramoor 04. september 2013, kl 11.23
Ma tulin ütlema, et minu häälega ei saa arvestada.
Minu põhjusmõtted ei luba sassis pääga inimeste eest hääletada, hernesuppi ma ei söö ja taldrikuid on mul endalgi.
 
jahe tuul 04. september 2013, kl 12.13
skiso Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vapandame aga väga eksitumiste eest!


Seda ma vaatasin ja imestasin, et pole iial ilma peenikest kirja lugemata allkirja andnud, ega kusagil isegi kätt tõstnud, häälest rääkimata, aga juba tiimi arvatud.

Õnneks ei hakatud keerutama ega musta valgeks rääkima, vaid vabandati kenasti, et see oli eksitus. Ikka juhtub!
Sellise tiimiga võiks isegi liituda, kui ma ei peaks töökohustustest tulenevalt neutraalseks jääma.
 
vaim pudelist 04. september 2013, kl 12.16
Põhimõtteliselt lubavad minu olematud põhimõtted teha ilma vähimagi kahetsuseta igasuguseid asju, nt. anda oma hääl skisole.
 
jahe tuul 04. september 2013, kl 12.17
PS.
See pea sassi ajamine oli ka eksitus. Vabandan kõigi potentsiaalsete hääletajate ees!
 
von Freen 04. september 2013, kl 13.46
nii.
kolm olemas, 3997 puudu.

misasja te keerutate ja kekutate tühja ilma äälteta?
Tibu?
kübaramoor?
jahtunudtuul?

astuge aga julgelt ligidale oma äälega.

kusjuures vägedegaaustatud kübaramoor, meie pead ei ole juba ammu sassis alates sassooni lahkumisest üksaasta. nagu isegi autoportreefotolt ära vaadata ja näha võite, siis meil praega kaks vägagi sirget karva on.
 
Trips 04. september 2013, kl 14.13
Ma alles vaatan õunte pealt, kellele ja kuhu. Aga arvestage, et mul ea kõva ja hele heal. Võib-olla aitab sellest kahelegi.
 
anonüümne 04. september 2013, kl 14.49
Selline teema oli siin naistekas juba väga ammu tehtud. Jutt ka enam-vähem sama teema kommijate poolt, mingi hernesupp ja muu säärane pläma. Kas naised tõesti on nii rumalad, et ei suuda midagi muud väljamõelda või olete lihtsalt paadunud sulid kelle oskused ainult petmises seisnevad?
Häbi peaks teil olema.
 
Trips 04. september 2013, kl 14.56
Anonüümne, kas võiksid palun teinekord oma kommentaarile niisked salvrätid juurde panna?
 
jahe tuul 04. september 2013, kl 15.52
... ja natuke naljasoont ning ivake huumorimeelt võiks neis salvrättides ka peidus olla!
Kellel endal napib, siis sealt on hea võtta.:)))
 
anonüümne 04. september 2013, kl 16.22
Oli aatom inimkehas. Siis pommitati seda aatomit nii, et sellest lendasid välja elektronid. Ka aatomi tuuma on võimalik nii sodiks pommitada.
Kuhu see elektron rändas? Kas see elektron rändas vastu sellele suunale kust suunast pommitamine toimus? Mida see tähendab aeg-ruumi mõistes? Ma olen 100% kindel, et sinna maani teie super arenenud tehnoloogilised ajud veel jõudnud ei ole kuna teadus mis sealt välja kujuneb on nii arenenud, et teie ajukesed ei suuda asja mõttele ja ehitusele näppu taha panna, te ainult teate, et teie ise surra ei taha, aga teised.. .
Nii. Kuhu see elektron siis rändas? Vastus: Teistesse aatomittesse milledesse see elektronide rändamine lõpuks hajus. Mis oli siis nende elektronide eesmärk? Hm!
Vaadake, siin peitubki elu mida ka teie elate ja kui te sellest aru ei saa siis on teil suured probleemid. Aju ehitus ei ole loodud sellisteks mängudeks. Millisteks mängudeks? Te ju ei ole normaalsed inimesed kahjuks. Jah kahjuks. Mul on väga kurb seda tõdeda.
Edasi! Kes ehitas selle kahuri ja millisel eesmärgil? Kahtlemata!
 
anonüümne 04. september 2013, kl 16.39
Ja veel. Suuremasse satume omale iseloomulikke joontega olevusteks. Väiksemas leiame õpetust mida rakendame parema elu saavutamiseks. Väiksemas kahetsete ka :). Siin AGA LULLAKE NAGU MANIAKKID!
 
anonüümne 04. september 2013, kl 17.04
Natuke veel väiksemast. Nimelt oleme meie siin planeedil kõik üks. Meie tunded ja ehitus on väga sarnased. Kuidas selline asi siis võimalik on? Muud võimalust lihtsalt ei ole elu kestma jäämise jaoks.
Mis juhtub Teiega kui väiksemasse lähete ja ma garanteerin, et lähete. Mis siis küll juhtub? Täpselt see mis siingi enam-vähem, ainult siis teete teie seda jälle ainult endaga nagu siingi. Jama? Mida siis teiesugustega teha? Pakkuge välja lahendus.

Nüüd tekib küsimus kelle oma suurem on? Suurem aga ei ole veel tekkinudki. Suurem tekib suure ajaga, väiksem ime väikese ajaga.

Pole vist rakse selle peale ise tulla mis?
 
von Freen 04. september 2013, kl 17.17
lugudegapeetud anonüümne

kohe hia on lugeda tarkade inimeste juttu.
lõpetuseks ometigi saabus keegi pädev kah.

nii. võtame kohe algusest siis eksole.

- oli aatom inimkehas.
küsiks kohe ruttu vahele, enne kui me jätkame, et miks OLI? vata tema on seal ikka edasi kõikseaeg. täpselt nii kaua, kui keha ka olemas on eksole.

- siis pommitati seda aatomit nii, et sellest lendasid välja elektronid.
kesse pommitas ja kuskohas? viimane siuke pommitamine, mis aatomid inimkehast väljarändama pani, oli 1944 Narva all ja Sinimägedes. praega ei mäleta, et vahepial oleks veel olnud. nu aga kui Teie lugudegapeetud anonüümne tahtsite teoretiseerida, siis mükka broo. vatake kuna aatom on väikseim mateeria osakene, mis säilitab suvalise elemendi keemilised omadused, siis pärast selle laiali lendamist pole tema enam aatom ja kuna tema pole enam aatom, kuigi võiks ju arvata, et tema tahab ikka edasi ka aatom olla, siis pole ka enam seda keha, milles tema oli eksole. iisi värk. kui aga lihtsalt muudeti elementaarosakestega pommitades aatomi ehitust ilma seda aatomit ribadeks laiali laotamata, mis teadagi iseäranis kõva käraka esile kutsub, siis juhtuski see, et aatomi ehitus muutus eksole.

-Nii. Kuhu see elektron siis rändas? Vastus: Teistesse aatomittesse milledesse see elektronide rändamine lõpuks hajus.

ahhaa! see oli nipiga küsimus eksole. teadsid vastust küll, aga tahtsid teisi haneks tõmmata!
küsimus on hoopes selles, et kas nemad muutusid neutroniteks, positronideks, prootoniteks, müüoniteks, piioniteks, neutriinodeks või mingiteks muudeks osadeks.

-Mis oli siis nende elektronide eesmärk? Hm!
Vaadake, siin peitubki elu mida ka teie elate....

vata sellest ei saanud nüüd mina mõhkugi aru jah praega. et misasi see oligi kuskohas peitubki elu? elektronide eesmärgis või? mina arvan tagasioidlikult, et elu peitub oopes neljas interaktsioonis ja kaheteistkümnes fermionis. jah. ehk siis leptonites ja kvargides ja oleneb spinnidest.

-Edasi!

hiameelega!

-Kes ehitas selle kahuri ja millisel eesmärgil?

eeeee...
... millise kahuri? kas Teie mõtsite kiirendit oopes äkki või? hadronite põrgatajat? cerni? suurt osakeste põrgutit nii ütelda maakeeli? ah?

-Kahtlemata!

vat see oli küll hästi üteldud!



nii. kas nüüd siit tuleb lõpuks mulle üks ääl juurde ka või ei tule ma tahaks oopis teada kahtlemata!
 
von Freen 04. september 2013, kl 17.28
ahsaissand.
juba tulistati puusalt edasi sellest kahurist minu aatomeid ma vaatan.

-Ja veel. Suuremasse satume omale iseloomulikke joontega olevusteks. Väiksemas leiame õpetust mida rakendame parema elu saavutamiseks. Väiksemas kahetsete ka

misasjad need suuremad ja väiksemad on Teil seal?
ajad või aiad? ajud?
vata igatahes selge tema on, et aju suurus ei olene kere suurusest ja aatomite arvust selles. ära tõestatud.

-Nüüd tekib küsimus kelle oma suurem on? Suurem aga ei ole veel tekkinudki. Suurem tekib suure ajaga, väiksem ime väikese ajaga.

ahah. aga miks tekib selline küsimus? millised on eeldused, et tekiks selline küsimus, et "kelle oma suurem on?". vat seda oleks uvitav kuulata küll.

-Pole vist rakse selle peale ise tulla mis?

ei ole jah.
alati on kasuks üheskoos rohkem kehasid koos rohkemate aatomitega, et kui juhtub siuke ilmelik asi, et ise selle või tolle peale ei tule, siis teised tulevad ikka eksole.
 
sooh? 04. september 2013, kl 17.32
Sihukese supertarga jutu peale hakkavad eemale hoidma, mitte kuhugi/millegi alla või peale tulema.
 
jahe tuul 04. september 2013, kl 17.39
Skisokliinikumid GmbH Oburjes peavad kiiremas korras pädeva inimese palkama, kes asjast huvitatud patsientidele tuumafüüsikaloenguid pidama hakkavad.
Seda eelkõige kiire paranemise huvides.

Naljasoonest ja huumorimeelest üksi ei piisa!
 
Trips 04. september 2013, kl 17.51
Pidasin ennast siiaajani nii enam-vähem huumori-meeletuks, aga tuleb välja, et sidekriips on liiast. Niisiis huumorimeeletu. Noh, pigem siis see kui haige sonimine.
 
von Freen 04. september 2013, kl 17.59
meie kliinikumis on kusjuures täitsa olemas pädevad mentorid, kes igasuguseid ja igasuguste probleemidega aitavad. nii statsionaarselt kui ambulatoorselt.

lisapersonali hetkel ei ole kahjuks plaanis juurde hankida.




aga need hääled siis?
 
jahe tuul 04. september 2013, kl 18.21
Trips,
ega sinul ometi niiskeid taskurätte vaja lähe?
Pidasin sind ikka huumorimeelega inimeseks, mitte mõneks nutunaiseks ....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!