Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Süümekad halvavad elu
rästu 16. jaanuar 2014, kl 21.35
 
tui-ku-ping 16. jaanuar 2014, kl 21.47
rästu
mis see siis on nüüd?
algul vaatasin, et konnaks oled hakanud, aga nüüd näen, et rästik.
ma ikka pidasin sind linnukeseks kogu aeg:))
rästu 16. jaanuar 2014, kl 22.15
selgus, et minus on rohkem roomajat..kui lindu...:DDD
 
vaaaal 16. jaanuar 2014, kl 22.31
naised ammusest ajast juba tissidega ussid olnud:)
rästu 16. jaanuar 2014, kl 22.39
...linnukesed ikka ka ju...või kuidas...:DDD
-
käib teema alla veel küll.
 
vaaaal 16. jaanuar 2014, kl 22.45
mul on praegu süümekad:), vaatan eurosport-2 pealt iluuiskamist ja ei süvene eriti, esinemiste vahel toksisin:)
rästu 16. jaanuar 2014, kl 22.51
millesse siin nii väga süveneda...:D
 
no 16. jaanuar 2014, kl 23.00
kurat jälle läbustajad platsis, igasse teemasse kohe peta tulema
kas te ei või omale skypi teha? ei oska või?
kõik peavad teie läbu lugema
 
vaaaal 16. jaanuar 2014, kl 23.00
et sõnad lõpust pihta ei hakkaks:), nüüd sai otsa ka, itaallastele pandi kuldrahad kaela...
 
tui-ku-ping 16. jaanuar 2014, kl 23.04
no
:))))))
 
vaaaal 16. jaanuar 2014, kl 23.09
no - me rästuga pidasime aru, kas osta see 50+ ära või mitte ja kellele ta siis edasi parseldada, sina ära sega ärile vahele:D
 
tui-ku-ping 16. jaanuar 2014, kl 23.27
lugesin siin veel Patuse heietusi.
äkki on tal igav? istub kodus ja keerab end üles. peaks mingit tegevust leidma. lugema algatuseks kasvõi mingit lõbusat raamatut, vaatama naljakat filmi...
 
Patune 17. jaanuar 2014, kl 09.19
Hetkel tahtsin lihtsalt teada kas mul on depressioon äkki hoopis, et ma seda asja nüüd nii põdema olen hakanud. Varem sain ise ka aru, et asi tuleb minevikku jätta ja unustasin juba selle. Miks see just nüüd vaevab ? Kas depressioonist võivad ka pinnale ujuda sellised süümekad ? Ega ma rohkem vast ei heieta siin ka, pöördun arstile aga sinna järjekorrad :(.
 
aga 17. jaanuar 2014, kl 09.47
mis on saanud su kaaskannatajast, kas tema ei põe või pole temal see meeles enam?
kui tema on su unustanud, siis mis sul viga on, igav???
 
tui-ku-ping 17. jaanuar 2014, kl 13.13
Patune
no depressioon on hoopis tõsine haigus. depressioon on sootuks kole asi. vaja tablette. muidu jagu ei saa. loe depressiooni kohta inetrnetist.
aga sul lõi asi nüüd asja eest teist taga millegipärast pähe ja muudkui keerad end üles. on sul praegu igav, sündmustevaene elu?
istud ehk lapsega kodus, muud teha pole, kui heietad mõtteid ja keerad end üles? mängid draamakuningannat? naudid kannataja rolli?:))

arvesta oma mehe ja lastega. kas tahad nende elu tühja asja pärast ära rikkuda?
ära ole isekas. arvesta teistega.
 
tibu 17. jaanuar 2014, kl 13.25
Teemategijale,
Mine perearstile ja küsi tema käest nõu ja abi, las suunab ,kuhu vaja... Peaga probleemid, kus mõistusega enam ei sõbrusta, siis psühhiaatrile kui hingehädad ja muud raskused suhtlemise juures, siis psühholoogile. Muud tervisehädada, teistele eriarstidele.
 
jah 17. jaanuar 2014, kl 13.52
ikka peeratsile tuleb minna......
 
teemaalgatajale 17. jaanuar 2014, kl 15.03
mida sa põed?Kui kõik inimesed kes petnud on põdema hakkaksid ja arsti vastvõtule tahaksid,siis lähema 10 aasta jooksul see küll ei õnnestuks.
 
u 17. jaanuar 2014, kl 15.18
"kui kõik patused enne jõule piparkoogid ja päkapikud suures kahetsushoos aknast välja loobiks, siis sajaks terves maailmas nädal aega päkapikke ja piparkooke, mitte vihma ja lund", ütles budist 11.12.2013. super!
tegelt oli üks(?) selleteemaline anekdoot ka. taeva väravas küsib Peetrus naistelt, kas nad on oma meest petnud. järjest tunnistavad mitmed - mõni häbist punetades ja teine jälle uhkustades,et on seda teinud. leidub aga üks, kes siiralt vastab "ei". Peetrus kinnitab talle kohe sealsamas selga tiivad. "Kas ma olen nüüd ingel?" küsib naine. "Ei, kana!!!"
 
võimalik 17. jaanuar 2014, kl 15.31
Miski su alateadvuses avastas, et (su ümber) on uuesti teemaks petmine. Seekord ei ole see sina, aga kuna teema on olnud, siis kuskile on salvestunud sellises olukorras tekkivad aistingud.
 
veel petjatest 17. jaanuar 2014, kl 15.44
Peetruse juures naised rivis, Peetrus küsib, kes oma meest on petnud astuge samm ette, kõik astuvad üks vaikselt seisab tagareas. Peetrus käratab, kõik lähevad põrgusse ja see kurt ka tagareast.
 
petja Katja 17. jaanuar 2014, kl 16.01
Oi-aiai-trillallaa, mehed, teid ei jäta ma,
kui lähen ükskord põrgusse,
tulete mul järele:DDD
 
Nojh 18. jaanuar 2014, kl 20.41
Kummaline, miks süümepiinad nii palju hiljem tekivad
 
naisepeake 18. jaanuar 2014, kl 21.30
miks pead seda meenutama ja enesele piitsutades kinnitama, et see oli petmine. Võta nyyd täiskavanud inimene, kel mõistus ja aru peas ja mõtle natukene teistpidi. Sa ei petnud tollele ajal ja tolles hetkes ei kedagi ega midagi. Sest sinul oli tolles ajas ja tolles hetkes tarvis enese ylekeevatele hormoonidele väljundit. Hea sex tegi sind oma mehele taas kytkestavaks naiseks, kellega ta on elanud siiani edukalt. Arvata on, et kui sina poleks tol ajal seda eneseväljundid saanud selles kondensis ja kujul poleks seda hetkel teil väga hästi toimivat abielu hoopiski enam olemas olnud.. Nii, et petmist ei toimunud. Vaid toimus just enesepettuse ära hoidmine.
 
Nojh 20. jaanuar 2014, kl 17.18
Äkki psühholoog aitab mõtted selgeks mõelda !
 
piilu 26. jaanuar 2014, kl 21.32
Kujuta ette - tunnistad mehele need 2-3x üles ja seepeale tunnistab ka mees, et tal pikka aega kõrvalsuhe (kordi ei ole lugenud)...
Mehed, muide, ei põe OMA kõrvalsuhete pärast.
 
või 26. jaanuar 2014, kl 21.35
tunnistab mees, et tegelikult armastab ta hoopis Peetrit kolmandast paraadnast.
 
Nojh 27. jaanuar 2014, kl 09.13
Mina arvan, et see oleneb inimese psüühhikast.
 
See 28. jaanuar 2014, kl 17.25
Olen kuskilt lugenud, et need kes tunnistavad ülesse, et siis süümepiinad ikka on ja kahetsus ka, et ülesse tunnistasid ja sellega teisele haiget teevad. Kui enam ei kordu, siis pole ju vaja. Süümepiinad ka taanduvad .
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!