Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Meditatsioon
 
Huviline 11. detsember 2013, kl 22.17
Huvitav teema, soov teemast rohkem teada saada,
ka praktilisi kogemusi, selleks otsin huvilisi.
Teema vastu aktiivsemalt huvi tundnud üle 10aasta, käinud erinevatel loengutel, kursustel.
Ei ole fanaatik, ei usu üleloomulikesse jõududesse. Tallinnas

http://teadus.err.ee/komment?id=10742&cat=26&pgk=1#sisend

Ja kui oskate soovitada keskkonda, kust oleks sobilik otsida antud teemast huvitatuid.
 
?? 12. detsember 2013, kl 08.51
Mida Sa mõtled meditatsiooni all, kas endas sisemise-rahu loomist või mingit grupi "hookust-pookust", piltide visualiseerimist jms. ?
 
gigong 12. detsember 2013, kl 09.28
Kutsun sind ühinema, kui huvitab. Täpsem info meilile: Immobilare1@gmail.com
 
n63 12. detsember 2013, kl 13.02
Mul tütar joogaõpetaja. Ka joogatundides mediteeritakse ja on eraldi pikemad mediteerimise tunnid. Meditatsiooni plaadi kuulamine on samuti meditatsioon. Kuulan tihti lõdvestusplaati ja puhkan ning lõdvestun. Hingamisharjtused ka. Mõnus:)
 
tibu 13. detsember 2013, kl 16.34
Paksud mutid ei paindu kuskile poole enam ammugi.Minge kepikõndi tegema parem ja ärge keppe kõveraks väänake.
 
tibule 13. detsember 2013, kl 16.48
tark sa oled, aga Joga -st pole sul aimugi, sina võid oma kondid katki kõverdada, kui ei pandu, aga Joga on midagi muud.
 
H 13. detsember 2013, kl 17.32
Mida Sa mõtled meditatsiooni all:
Pakutust ei seda ega teist.
Teatatud määral lõdvestust, pingete maandamist.
Aga rohkem huvitab keha mõjutamine, nii enda kui ...
 
heltsik 14. detsember 2013, kl 00.28
kas keegi on kunagi mediteerinud nii, et läinud oma minevikku või tulevikku? näinud seal näiteks oma tuleviku mina?
 
oletus 14. detsember 2013, kl 00.53
heltsik
selline küsimus vist müstikanurka sobivam. eeldan millegipärast, et 50+ tegeleb tunduvalt argisemate nähtustega kui mentaalne ajaränne. aga see kõigest minu arvamus. eks hommikul siin lugeda ole, millega üllatatakse.
 
heltsik 14. detsember 2013, kl 01.09
oletus
seda arvan minagi.
aga mõtlesin, et teen väikese eksperimendi ja vapustan natuke seda nurgakest siin:)
 
oletus 14. detsember 2013, kl 01.42
jälle ainult minu arvamus, aga elutargemad suhtuvad ka eksperimenteerivatesse küsimustesse stoilise rahuga, suudavad igal pool kaasa rääkida või teema üle nalja visata. nõrgema närviga võtavad kaitsepositsiooni. nii igaks juhul, kunagi ei tea ju tundmatu teema puhul, kas sind sellega mitte rünnata ei tahetud.
 
heltsik 14. detsember 2013, kl 11.43
oletus
nägu näed, vapustasingi nii, et kõik on tummaks ehmatatud:))
 
katlakütja 14. detsember 2013, kl 11.47
alati võib ju hagu juurde lisada.
 
H 14. detsember 2013, kl 18.34
Sellest – tulevikku – minevikku – ajas rändamisest räägitakse palju, ka jooga ja mediteerijate ringis.
Minu arvamus on, et see sõltub persooni kujutlusvõimest, mingit tegeliku rännet?, ei suuda uskuda.

Ja miks, kui see oleks võimalik ka reaalselt, siis ei oleks see müstika, siis suudetaks seda ka seletada, nagu suudetakse seletada gravitatsiooni ja muid nähtamatuid asjandusi.

Lambaid üle aia hüppamas suudavad väga paljud endale silme ette manada, et uni rutem tuleks.

Üks meditatsiooni suund on nn visualiseeritud meditatsioon, suunatud meditatsioon
See on nagu muusikaga, mõni suudab kujutluses muusikat tajuda, nautida, endale esitada,
paljud ei suuda.
Mind see suund ei huvita, vähemalt täna.
 
von Freen 14. detsember 2013, kl 19.33
kuule, kui sa ikka kõik oma tsakrad ilusasti laiali ajad ja ja ja siis mandalat mööda yantraid taga ajad kenasti ja ja tantrad ka ilusasti kõik ette loed ja siis lõpetuseks ummmmm teed õigel sagedusel, siis võid minna kuhu tahad tead

ja ja hingama peab ka
kusjuures õigesti

ma käin ikka vahel vaatamas, et misvärki ma ülejärgmises elus ajan (järgmises käimine on juba igavaks muutunud) ja mul on seal vähemalt juuksed pias et sa teaksid! ja igatahes ma pole kärbsena või kalmumardikana sinna ära sündinud, mis on piamine ja mina olen rahul
 
rästu 14. detsember 2013, kl 19.44
hakkame pihta...ma leidsin relaxi mediteerimiseks...kuigi see sulin võib tekidada ...teisitundmusi...:/
 
von Freen 14. detsember 2013, kl 19.49
mis relaksi sa seal leidsidsiis maisaaaru? vedela või?
 
vanem eit 14. detsember 2013, kl 19.51
kuulge, kas olid need indiaanlased või mingid muud pärismaalased, kes mingit imerohtu või seeni sisse sõid ja siis rändama läksid, niimoodi mmmmm õigel sagedusel ümisedes. või oli see ajas rändamise privileeg vaid shamaanidel? igastahes midagi müstilist seal toimus kuna ükski lind ega loom ei söönud hiljem shamaani, kui too ära suri ja tema laip dzhunglisse kanti. teised koolnud pisteti loomade poolt nahka. sellist saadet juhtusin nägema.
 
rästu 14. detsember 2013, kl 19.57
jah...:/
teised pole mulle siiani mõjunud...:D
 
von Freen 14. detsember 2013, kl 20.05
no vahet pole kas olid indiaanlased või muud pärismaalased või kodanikudidavirust või jne

õigeid seeni süües lähevad kõik rändama ära

ja see ummmmmmmm on kõiksekõvem mantra etsateaksid!

sa proovi ilma seenteta poolteist tundi järjest omaette vaikses toas kõikseaeg järjest seda ummmmmmmmi teha ja sa akkad nägema, kuhu kõik kopsikust äkitselt ära ei või minna

noja ega loom siis loll ei ole, et läheb kanepisuitsust ja seentest läbiimbunud käntsakat tahtma. neil (loomadel siis) erinevalt meist on ka natukene mõistust antud








kassa rästu räägidsid minuga või?
kui jah, siis maisaaaru ikkagi, kassa pole never tahket reläksi proovinud või??
 
rästu 14. detsember 2013, kl 20.11
oota...me räägime ikka mõlemad muusikast...?
 
rästu 14. detsember 2013, kl 20.12
vihmast...veevulinast...:DDD
 
rästu 14. detsember 2013, kl 20.13
vahet pole...minu rõõmulaks käes...:DDD
 
von Freen 14. detsember 2013, kl 20.14
mis muusikast?
mis vihmasest veesulinast??

meie räägime RELÄKSIST ! #%&&#£"@?@@ !!!
 
pilvik 14. detsember 2013, kl 20.24
vanem eit
need olid vennad Urbid, kes terve indiaanlaste selle sajandi seenevaru nahka pistsid ja siiamaani neil kuppel rändab kusagil seal... . oskavad tulnukparasiitidega kenasti suhelda ja puha.
 
von Freen sending: auu rästu 14. detsember 2013, kl 20.40
auuu!?

pidime tahkest reläksist rääkima juuu!
 
von Freen 14. detsember 2013, kl 20.42
hiaküll siis :(

ei sust asja saanud täna

ma lähen nüüd ummmmmmm tegema
 
rästu 14. detsember 2013, kl 20.50
:/
eitea, mis ta tegema läks...:DDD
 
om padme hum 14. detsember 2013, kl 20.57
mediteerima (kakale vist)
 
heltsik 14. detsember 2013, kl 21.15
von Freen
oled rännanud?
kas hirmus ei ole? mina ei julgeks küll proovida. äkki ei saagi sealt minevikust või tulevikust enam tagasi?
või kohtad näiteks oma tuleviku mina sellisena, kes mind hirmutab?
üldiselt - ei julge.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!