Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Kaevuritest
 
Donbassi stahhaanovlane 11. jaanuar 2014, kl 20.05
Miks kaevatakse aegajalt vanu teemasid üles? Kas selleks, et kellegi vanu patte uuemale publikule demonstreerida või on praegune teemade valik kesine?
 
Tiudur 11. jaanuar 2014, kl 20.11
Arvan, et seda tehakse igavusest.
 
uuriv 11. jaanuar 2014, kl 20.14
Võimalikud variandid.
Esmalt jääb siis mulje, et midagi toimub ja keegi liigub.
Teiseks ehk seetõttu, et need, kes olid, on lännu ja uutele on see kõik huvitav.
Kolmandaks on võimalik, et kellegi ärritamiseks.
Neljandaks, et täiesti niisama :)
 
triibik 11. jaanuar 2014, kl 20.30
mina leidsin siit ühe vana, eelmise aasta lõpu teema, sest see oli minu jaoks huvitav.
kas poleks tohtinud või?
 
Daam koerakeseta 11. jaanuar 2014, kl 20.32
Siis tuleks teemadele silt peale kleepida: parim enne möödunud :) Kustmaalt saab teema vanaks?
 
Daam koerakeseta 11. jaanuar 2014, kl 20.35
Laulusalmgi ütleb, et ühe mehe vana on teise mehe uus. Naistega võib ju samamoodi olla? :)
 
Donbassi stahhaanovlane 11. jaanuar 2014, kl 20.43
To triibik: Tohtis, tohtis, kus sa keelusilti nägid?
To daam kui teema pole uus, siis on ta vana, mina pidasin silmas aastatetaguseid teemasid.
 
Daam koerakeseta 11. jaanuar 2014, kl 20.46
Mitte et ma kaevama kavatseksin hakata, aga täpsustamiseks tahan ikkagi teada, mis aastakihist allapoole laskuda pole lubatud.
 
Donbassi stahhaanovlane 11. jaanuar 2014, kl 21.03
Daamile: Sulle meeldib vist teravmeelne olla, ole siis pealegi aga sulle sama jutt, mis triibikule, et keelusilte pole kuskil ja kui ei oska ilma keeludeta ja lubadeta elada, siis mina ka ei saa aidata.
 
Daam koerakeseta 11. jaanuar 2014, kl 21.26
Ära nüüd palun ärritu tühja asja pärast. Kui teema tegid, siis sa seda tegevust ju ometi taunisid? Olgu, ma rohkem ei torgi, ei kaeva, ei küsi.
 
Uusvanur 11. jaanuar 2014, kl 21.28
Olen siin kõigest kuu aega käinud ja minu jaoks on vanemad teemad huvitav lugemine. Mingi pildi loob siinsest elust.
 
Taevane arm 11. jaanuar 2014, kl 21.46
Kuule daam koerakesega, kas sul puutub loetust arusaamine, teema autor ei tauninud vanade teemade kaevamist, ta tundis huvi miks kaevatakse ja midagi ei keelanud ega lubanud ka, sa oled nagu algaja autojuht , kes ilma teeviitadeta sõita ei osta kuigi koht tuttav.
 
Taevane arm 11. jaanuar 2014, kl 21.47
Parandus: Oska, mitte osta.
 
Daam koerakeseta 11. jaanuar 2014, kl 21.57
Taevane arm, keegi teeb midagi sellist mis sulle meeldib, teine aga midagi seesugust, mis sulle ei meeldi. Kummal juhul sa küsid: miks sa nii teed? Ma ei ole küll juhtunud kuulma, et keegi meeldiva teo peale sellist küsimust esitaks. Aga võib-olla ma lihtsalt kuulen halvasti? :)
Olgu, pakun vaherahu! :) Kuigi nüüd tuleb ilmtingimata keegi mõne muu nimega ja copyb siia minu lubaduse rohkem mitte küsida. Säästan teid vaevast:

Daam koerakeseta
11. jaanuar 2014, kl 21.26


Ära nüüd palun ärritu tühja asja pärast. Kui teema tegid, siis sa seda tegevust ju ometi taunisid? Olgu, ma rohkem ei torgi, ei kaeva, ei küsi.
 
Lugeja 11. jaanuar 2014, kl 22.08
Mina loen vanu teemasid aga ma ei tiri neid siia, valik oli vanasti mitmekesisem ja harivam-Valulla, Nostalg, Aff, Tydruk, Seenevana ja paljud teised, oli juttu kirjandusest, luulest, muusikast, praegu seda enam ei ole. Praegu loen rohkem Vaala teemat, seal on mõnusad inimesed.
To Daam koerakeseta: Mis sa tühja targutad.
 
aga 11. jaanuar 2014, kl 22.09
miks üldse peab küsima, miks tehti? igale mõtlevale inimesele tulevad ju pähe täpselt needsamad vastused, mis 'uuriv' 20.14 siia kirja pani.
või lootis teemaalgataja, et kõik need vanade teemade lisajad tulevad siia ühekaupa ütlema, milline variant tol hetkel just konkreetselt seda vana teemat tõstma ajendas?
samas muidugi on uudishimu inimkonda edasiarendav jõud ja ehk keegi isegi vastab.
 
ants 11. jaanuar 2014, kl 22.28
Kui vana teema on uuesti akuutne, miks siis mitte seda jällekord üles tõsta, asjad tahavad ju arutamist ning selgeksrääkimist.
 
vaaaal 11. jaanuar 2014, kl 22.54
ah, pole siin midagi vaja selgeks rääkida, keegi tahab kedagi õrritada ja kogu lugu. 'kodukauniks' foorumis küll tõstetakse vanu teemasid üles ja põhjusega, et nt. mingi konkreetse lille kohta käivad küsimused-vastused ja arutelud oleks ühes jorus..., arusaadav.
siin aga piisaks ainult mõnest teemast - kas saab või ei saa ja kui ei saa, siis miks ei saa ja kui saab, siis millal ja kui palju..., no mõni ehk veel:DDD
 
triibik 11. jaanuar 2014, kl 23.43
aga
nõus.

stahhaanovlane - no sa ka nagu laps, kohe sõnsabast kinni?
anna andeks, et kasutasin sõna "tohtis". oled ehk märganud, et tihti kasutatakse sõnu ja väljendeid, kuid neil on mõnikord mitu tähendust või mõtet. ja tihti ei tähendagi sõnad seda, mida nad tähendavad.
saad aru, mis ma mõtlen?
 
Lee 12. jaanuar 2014, kl 00.23
to lugeja
Mina olen jõudnud selleni, et ei ole aegu paremaid ... on ajad siis-nüüd ja pärast meid... samad... Ja selle jōudsin vanu teemasid lugedes siin:))
Algselt tundus, vanade kommentaarid, et ajad ennem mind olid kuidagi teisemad, targemad, vähem idiootsed.... Shittagi olid:))))
 
tsaar saltaan 12. jaanuar 2014, kl 00.40
ohh kus olid ikka ajad
siis kui minul olid majad
nüüd on ka vist mingid ajad
ainult varisend mu majad
 
kraaks 12. jaanuar 2014, kl 15.52
küllap on kellegi jaoks mõni vana teema sama hea...nagu vana hea raamat. muudkui lehitseks ja lehitseks uuesti :)))
las lehitsevad...ruumi siin on, kedagi ei sunnita ei uusi ega vanu teemasi väevõimuga lugema. kui ükskord lugemine ja kirjutamine sunniviisiliseks muutub...tuleb välja kuulutada erakorraline olukord ja näljastreik. kui see ka ei aita...siis tuleb streiki kaasata strippar Marco ja striptiisitarid :DDD
rästu 12. jaanuar 2014, kl 16.00
ja mõnikord see on vajalik näitamaks...kõik on enamvähem sama...vaatamata ajalennule...:DDD
ja kohe...
 
kraaks 12. jaanuar 2014, kl 16.12
nii ongi...inimesed on erinevad. erinev on seegi mis kedagi huvitab, ei huvita, millest rõõmu tunneb, vihastab. hea ja halb on alati kõrvuti pesitsenud. kui see nii ei oleks...ei oleks võimalik head halvast eristada ja vastupidi. oleks ainult suur keskpärasus...või kuidas seda nimetada, ei teagi :)))
rästu 12. jaanuar 2014, kl 16.16
 
Krokodill 12. jaanuar 2014, kl 18.10
Kes otsib see leiab, Lee otsib idiootsusi nii siit kui sealt.
 
potsataja 12. jaanuar 2014, kl 18.22
mina leidsin siit krokodilli
 
Krokodill 12. jaanuar 2014, kl 18.33
To potsataja: Ampsti.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!