Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
lumega ühelpool?
 
labidaga 13. jaanuar 2014, kl 14.18
siiani sahmerdate luudadega õues? mõnel pool vist ikka kõva sadu olnud. topin just ürtidega rikastatud kalkunikoibi ahju. kuuri all määritakse isegi suuski. nunuh.
 
vaaaal 13. jaanuar 2014, kl 15.47
ei,lumi on kahelpool, muist siin-, muist sealpool teed:)
 
u 13. jaanuar 2014, kl 15.53
ei täi teda veel puutuda, alles imetlen. aga kui "tritsutada" (tõukekelguga sõita) saaks, siis oleks juba teine minek.
 
u 13. jaanuar 2014, kl 15.55
ahjaa, seda et
tuli talv ja tulid tuisud.
trulla ostis uued uisud.
sõitis päeva, sõitis kaks,
vaatas peeglist: ikka paks!
 
vaaaal 13. jaanuar 2014, kl 15.58
muinasjutureeglite järgi peab 'tüki kolmandamat' ka sõitma, ehk siis mõjub, veel võimalik kontrollida:)
 
Lee 13. jaanuar 2014, kl 20.50
..paneb küünla, et öös lund juurde ei sajaks.... mulle just meenus, et vana lumelabidas läks kevadel lumelabidate maale:)
 
lido 13. jaanuar 2014, kl 23.09
Lauluväljaku peatuses tulid kaks lumelaudadega koolipoissi peale. mõtlesin veel, et kas tõesti andis selliste lumeriismete juures juba mäest alla sõita. lumelauad neil igatahes porised polnud, lumised olid.
 
alati pean ma parandama 14. jaanuar 2014, kl 19.24
tuli talv ja tulid tuisud.
proua ilves ostis uisud.
sõitis päeva, sõitis kaks,
vaatas peeglist: ikka paks
 
vaaaal 14. jaanuar 2014, kl 20.03
parandasid päeva või parandad kaks,
'u' poolt kirjutatu jääb paremaks.
 
u 24. jaanuar 2014, kl 09.45
siin ei oskagi enam "pooli valida". väga vähe on teist. kahtlustan, et 2/3 on Tallinna Savisaarele läinud.
 
u 26. jaanuar 2014, kl 09.39
mõni kribe on öösel sadanud.
aga nüüd kõik aialinde registreerima! meil siin Romeo, Vaska, Jürka, Sass ja Miisu on juba varavalgest peale väljas vaatluspostidel.
 
vaaaal 26. jaanuar 2014, kl 10.18
meie kandi linnud on veevalaja tähtkujust, käsu peale vahtijatele ennast ei näita:D, muidu sõeluvad küll igasugused toidumaja juures, nali naljaks aga eelmisel aastal oli samamoodi, üks häbematu vares lõhkus toidupallide võrgu ära ja kogu see lind...
 
nnn 26. jaanuar 2014, kl 10.47
Pikem prognoos lubab lumesadusid nädala pärast.
 
u 01. veebruar 2014, kl 20.09
...igal pool! sai üks nahatäis ära kühveldatud, kui hakkas uuesti sadama, aga ei ole hullu, hoopis kerge ja lõbus esialgu.
vares söögimajas ja häbematu pealegi? meil siin rähn ja teised tema suhtes häbelikud.
 
Lee 01. veebruar 2014, kl 20.44
Kühveldasin kah. Hea kerge lumi oli. Ainult eilse sauna oleks võinud täna teha. Mõnu oleks olnud täielik:)
 
kraaks 01. veebruar 2014, kl 20.45
no minu vares see küll ei ole. mul nii peen vares...teeb koerale tuule alla. siis sööb koera kausist sooja suppi ja liha. ja tee on lumest puhas ...kaob mu hoovist nagu ime väel...timurlane tegutseb :)))
rästu 01. veebruar 2014, kl 20.50
kraaks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
ja tee on lumest puhas ...kaob
mu hoovist nagu ime väel...timurlane tegutseb :)))
-------------------------------------------------------
kas see äkki on hoopis naabrimees...:D
 
kraaks 01. veebruar 2014, kl 20.59
rästu on pagana nutikas :)))
 
Lee 01. veebruar 2014, kl 21.11
Kraaks, aga figuur?:))) selle ju omastab kah naabrimees:))
rästu 01. veebruar 2014, kl 21.22
Lee, osa meist ei võitle ja võistle siin figuuri pärast ja nimel...
me mõtleme meestele...:DDD
 
kraaks 01. veebruar 2014, kl 21.25
Lee
las omastab pealegi. mu kevadel kena... üle aia...musklis naabrimeest piiluda :)))
 
Lee 01. veebruar 2014, kl 21.47
rästu, mina võistlen küll...iseendaga. Iga kord kui patustan, tõotan, et see on viimne kord. Seda enam püüan olukorda tasandada lumerookimisega. Pealegi, mis mul üle jäi. Kõik mehed tõmbasid varavalges järvele uttu...tarkadele meeste tegevustele:)))
kraaks, seda mõttekäiku ma mõistan ja allkirjastan. Silmarõõmu peab olema, annab hea ja rahuliku une:)))
rästu 01. veebruar 2014, kl 21.59
üks hea naps, jäätis, šokolaad, kook...see ka mõni patt...ja lund selle eest karistada oleks suur patt...:DDD
aga tegelikult on see lumerokimine naudingut pakkuv töö.
 
kraaks 01. veebruar 2014, kl 22.06
Lee
ma ei mõista...miks sina järvel ei ole. kalapüük on uskumatult mõnus tegevus, parem kui kalade rappimine. sa ei tea tõesti...millest ilma oled jäänud :)))
 
vaaaal 01. veebruar 2014, kl 22.16
Lee on hellahingeline
rästu 01. veebruar 2014, kl 22.20
või siis raskekaaluline...:DDD
 
kraaks 01. veebruar 2014, kl 22.23
kes kala hingega püüab...ikka õngega, talvel tirguga :)))
 
vaaaal 01. veebruar 2014, kl 22.24
no peab siis nüüd kohe nii otse põrutama, mis tegelikult:)))
 
Roheline vihmavari 01. veebruar 2014, kl 22.32
Lumerookimisele kutsuge appi Krooksu buldooserid teisest teemast.
rästu 01. veebruar 2014, kl 22.35
ah...:D
egas ometi rohelise arvuti pilti näita...me siin ka ehk buldooserid...:DDD
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!