Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Meestele
 
Lee 13. jaanuar 2014, kl 23.29
... mehed, kallid mehed, palun minge arsti juurde st kui asi ületab gripi või külmetuse piiri. Ma ei suuda teid rohkem matta, ma ei suuda elada pidevas hirmus.
Lähtudes sellest, et mu elust on lahkunud just need parimad, korralikumad (tava mõistes), olen ma lugenud ja siin link... vastuolus peitub ehk tõde, ma ei tea, aga ma kardan teie pärast ja enda pärast, kes peaks jätkama üksi ... südamest ja siiralt....

Vhttp://www.jootargalt.ee/vein ...
Viimasel ajal on alkoholi ja tervise suhteid käsitlevates artiklites levinud ka väide, et kuni 35. eluaastani ei peaks terve inimene üldse alkoholi tarvitama, sest see ei anna tema tervisele midagi juurde. Alates 35. eluaastast peaks alkoholi aga pruukima tõusvas tempos, 80aastane mees võiks päris tublisti võtta. Tean mõnd vanahärrat, kes pole eluaeg alkoholi vastu suuremat huvi tundnud, aga on eluõhtul arstide pealekäimisel veini jooma hakanud. Nii olemegi ringiga alguses – tänased arstid soovitavad sedasama, mida Platon soovitas 2300 aastat tagasi ilma põhjapanevatele uuringutele toetumata.
 
n2 13. jaanuar 2014, kl 23.59
Lisan Lee kirjutisele soovituse lugeda raamatut "Aitab naljast! Legend Dan Põldroosist".
Läks meie seast 37 aastasena, jättes leinama naise, paarikuuse tütre ja ema, kellele ta oli ainus laps. Liiga kiirelt ja intensiivselt oli vaja elu põletada.
 
mr.big 14. jaanuar 2014, kl 06.06
tänud Lee, et meie pärast muretsed. mõõdukus on märksõna. ei kipu enam ammu maratone jooksma. ega ennast kella vaatamata tööle unustama. kõik, mis enda ja järeletuleva põlve jaoks tarvis, on juba tehtud ja väljateenitud. hea konjak heade sõprade seltsis ära lahendada on lisaväärtus.
 
ON ÕIGE KÜLL(( TUBLI oled Lee! 14. jaanuar 2014, kl 18.06
Vaadake nüüd inimesed ! KÕIK polegi
nii halb eestimaal-- kui keegi on
meeste eest ka välja astumas!
EGA POLEGI MEHED ENAM OODATA,,
KOHE ARSTI UKSE TAHA!
 
Krooks 14. jaanuar 2014, kl 18.12
Mis ma seal ukse taga tegema peaks?
 
prääks 14. jaanuar 2014, kl 18.58
krooks, tee seda, mida hästi oskad. tantsi näiteks tibutantsu.
 
Gea 14. jaanuar 2014, kl 19.13
Kuule prääks, kas ise ei leia, et oled selle tibutantsuga tüütuks muutunud.
 
prääks 14. jaanuar 2014, kl 19.25
meenus, et krooksul veel teisigi oskusi. mölapidamatus nimelt. kui seda ja tibutantsu ühildada, peaks seal ukse taga päris lõbus olema.
 
norijale 14. jaanuar 2014, kl 19.28
tehku krooks seal arsti kabineti ukse taga või konnatantsu, küll sealt ukse tagant perearst ta ette võtab.
hea üleskutse
 
DDD 14. jaanuar 2014, kl 19.45
Einojah, krooksuv tibutants arsti ukse taga! Nii saab veel väljaspool järjekorda sisse.
 
mammi 14. jaanuar 2014, kl 21.53
õnneks on tänapäeval mehed teadlikud tervislikust toitumisest ja spordivad meelsasti. lubavad endale ja perele soojamaa reise, et rohkem päikest näha. talvel kannavad ka kenasti pakse salle. vanasti vist mehed häbenesid salle kanda, kui mingi tirakas ka oli, siis see tolknes hooletult krae peal. ei teagi, kas ei tahtnud salliga lipsu varjata või arvasid, et nii näevad naiste silmis uljamad välja.
 
ants 14. jaanuar 2014, kl 22.08
Olen tubli, kannan salli, müts ka alati peas ja võtan kolesterooli alandavaid tablette. Peale üheksat ei söö, töö tõttu liigun palju. Kas on veel tublisid?
 
parteitu 14. jaanuar 2014, kl 23.27
no sa, ants, oled ikka tõeline eeskuju. kui siin kunagi aasta inimese valimised tulevad, siis valin sinu.
ülejäänud tublid istuvad vist nagu kuldid rukkis. elavad tervislikult küll, aga üles ei taha tunnistada.
 
sinuga 14. jaanuar 2014, kl 23.40
Ei ole mõtet jamada kui mehed matad ,tuleb suure kaarega mööda käia ,oled vist vana nõid.
 
püha õde 15. jaanuar 2014, kl 00.58
to sinuga: hakka siis tuleriida jaoks usinasti hagu korjama. päris palju küttematerjali läheb tarvis, et kõik siinsed nõiad kenasti ära küpsetada.
 
no hoidku 15. jaanuar 2014, kl 11.21
küll, püha õde hakkab tuleriidal nõidu küpsetama, kohe kloostrisse tagasi.
sinu asi on paluda ja palvetada, sul puha sassis miks sa pühaks said?

Aga teema on väga tõsine, sest mehed ei hooli endast. Ja need kes teavad, kuidas tervislikult elada, võivad seda rahus teha.

ja korra aastas, kui inimene haige ei ole, külastab ta perearsti et profülaktiliselt analüüse teha.

Ärge keerake teemat naljaks, pole siin nalja natukestki. Kui hiljem midagi parandamatut ja kaugeleulatuvat avastatakse, siis on perearst süüdi. neid süüdistajaid kogu meedia täis.

Tervis on iga ühe enda isiklik asi, jätke see meelde.
 
mees 15. jaanuar 2014, kl 12.10
Tervis on iga ühe enda isiklik asi, jätke see meelde.
-----------
siis jätke ta igaühe isiklikuks asjaks.
 
naine 15. jaanuar 2014, kl 12.35
Aga et kus siis tulevad need, kes pärast arste süüdistavad?
Jätke see ka meelde, et ise oma tervise eest tuleb vastutada.
 
Krooks 15. jaanuar 2014, kl 17.47
To DDD: Ei niimoodi sisse saa, iseasi kui mina puhuksin pasunat ja taoks trummi, Prääks laseks laialt masajala marulist valssi minu muusika saatel.
To naine: Ma vastutangi oma tervise eest, kes siis veel peaks.
rästu 15. jaanuar 2014, kl 18.12
näete...mees...täiesti elus ja terve...:DD



Toimetatud 1 kord(a). Viimati rästu 04.06.2015 22.06.
 
aff 15. jaanuar 2014, kl 18.24
Ma mõtlen, et vbl mehed ei olegi huvitatud elama 100 aastaseks, vbl meeldibki neile lühem kuid seeeest täie mõnuga elatud elu rohkem.
 
Krooks 15. jaanuar 2014, kl 18.32
To aff: Nii see ongi. Minu kunagine naaber suitsetas, pani tina ja kui arst ära keelas lasi edasi samas vaimus, kui naine tänitama kukkus, siis vastas, et selline elu nagunii enam elu pole.
rästu 15. jaanuar 2014, kl 18.33
aff, mõnus mõte...
ma pole küll mees, aga mida aasta edasi, seda enam unistan 102st...täiega elatud ...:D
vaevalt, et me naised nii erinevad meessooga oleme...:O
 
kraaks 15. jaanuar 2014, kl 18.48
ma võin eksida...ja annaks jumal, et see oleks nii. aga mu kõhutunne ütleb...Lee postituse taga on midagi valusamat...kui paljas palve meestele.
 
vaaaal 15. jaanuar 2014, kl 18.50
kraaks, mu kõht ka, aga ei julgenud piuksatada...
 
kraaks 15. jaanuar 2014, kl 18.57
vaaal

hoiame pöialt...vahel kõhutunne valetab.
 
??? 15. jaanuar 2014, kl 20.07
Kas ikka sel juhul tahetaks avalikku tähelepanu?
 
mina 15. jaanuar 2014, kl 21.42
kui naine, ei arva, et see oleks täisväärtuslik elu suitsetada juua ja süüa mida iganes, peaasi et oleks saast. See elu on maha raisatud.
Minu jaoks on täisväärtuslik elu teistsugune.
 
viimasele 15. jaanuar 2014, kl 23.10
palun kirjelda siis missugune?
 
luuletaja 15. jaanuar 2014, kl 23.36
sooviks õnnitleda Leed - tõsise teema puhul -arukas nagu ikka see Lee isegi . Ehk me ei saagi teada mis tegelik põhjus võiski olla .
prääksule tahaks öelda et Krooks peaks hoopis kõhutantsu tegema ukse taga - siis kohe kaa sisse kutsutaks -
kus sa sellist ilmaimet ikka mujal näed .
ise tegelen seinast seina tervisega - ujulas , raskjõustkiuruumides , jooksumasinatel - vabal ajal
"tõstan kaa üle rinnagi " ..seda kangematki ...
suitsus vaid moodsamaks muutusin - e sigareti peale üle läksin (soovitan sooojalt) .

ise jan "rasket sissetulekut taga " - juba üle 400 päevas viimastel päevadel (klikke) -ikka keskmin eüla 300 päevaski veel .

aga Lee teemat juba algusest vaatan - arukas nagu ikka

kõigile teistelgi - kaunist "vananemist" !
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!