Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Meestele
 
vanem eit 19. jaanuar 2014, kl 18.08
daam koerakesega
kuidas mitte millegi eest?
lugeda ei oska või?
ants heitis affile ette loogikavigu.
 
aff 19. jaanuar 2014, kl 18.16
Oleks ma kirjutanud, et terve oma nooruse ma viikisin pükse, ikka oleksin paha olnud. Keegi oleks leidnud, et püksid olid tagurpidi ja viigid olid põiki ja ema nuttis kõrval, et nii palju elektrit kulus jne. jne. :))
Krt, alguses ajas tigedaks, nüüd ajab naerma :))
 
Daam koerakeseta 19. jaanuar 2014, kl 18.18
Vanem eit, ma ei oska lugeda, kirjutada, ei kuule ega näe.
Ants pöördus affi poole viisakas vormis, nii oleks võinud ka vastata. Kiiresti ja pealiskaudse(ma)l lugemisel võis vabalt tekkida küsimus: hilisõhtuks jõuti Elva, järgmises lauses meri kohises.
 
vaaaal 19. jaanuar 2014, kl 18.18
ju see nii ikka oligi, alguses ei julgend tunnistada:DDDDDD
 
vaaaal 19. jaanuar 2014, kl 18.20
minu mulin affi kõrvadele mõeldud:)
 
vanem eit 19. jaanuar 2014, kl 18.23
daam koerakeseta
mis vahet seal oli. kui aff nii mäletas, las mäletas, inetu oli hakata oma umbusuga ründama. üldse ongi nii nagu roheline vihmavari ütles, kui keegi targem midagi huvitavat kirjutab, kohe kari kaarnaid , kes ise mitte midagi kirjutada ei oska, kohal kritiseerimas.
 
heltsik 19. jaanuar 2014, kl 18.23
Daam koerakesta
ära sa ütle, et viisakas vormis. ants ei kasutanud küll rumalaid sõnu, kuid oskas väga solvavalt öelda. võrdles affi rongis märatsevate pättidega, ütles, et aff on põhjustanud oma lähedastele kannatusi...
kas pole siis õel ja inetu?
intrigant missugune! kadedus ja õelus immitseb siin välja igast poorist.
aff on mehelik ja kasutab mehelikku väljendusviisi, ants on sihuke õelalt vanapiigalik, võltsmoraalitsev.
 
aff 19. jaanuar 2014, kl 18.26
Oot, ma ei saa nüüd aru, miks keegi ei protesteeri linnulaulu kohapealt?
 
Daam koerakeseta 19. jaanuar 2014, kl 18.26
heltsik, mina räägin konflikti algusest.

Aga siinse foorumi hea käitumistava ongi vaid sõimata, sõimata, sõimata. Natuke hinge tõmmata ja jälle hakata.
 
Tiudur 19. jaanuar 2014, kl 18.32
Ühesõnaga, te kõik olete süüdi selles, et olemas olete ja oma arvamust avaldate. Andke aga takka!:-)
 
vaaaal 19. jaanuar 2014, kl 18.34
12 sõna on ju:)+ veel 4
 
heltsik 19. jaanuar 2014, kl 18.37
Daam koerakeseta
pole siin mingit erilist sõimu.
loe uuesti Valulla kommi. väga hästi öeldud.
igaüks kommenteerib siin vastavalt oma arengutasemele - nii kuidas arunatuke võimaldab. ja ongi kogu lugu:))
 
Daam koerakeseta 19. jaanuar 2014, kl 18.39
... ja igaüks on kindel, et tema natuke on suurem kui teise natuke.
 
kuradike katusel 19. jaanuar 2014, kl 18.41
mäluauk.. linnulaul.. rongirattad..mer.. männid.. tuul sõim.. sõim.. ahaaa isegi jeesuslaps sündis sõime.. sõim.. sõimu.. sõime..sõimu sõime..
 
aff 19. jaanuar 2014, kl 18.45
daam ilma koerata
Kulla naine, ega ma siia koolikirjandit ei kirjutanud, et hindama tuldi, eksole.
 
ants 19. jaanuar 2014, kl 18.48
Hea heitsik!
Küsisid, et mida Ants ise nooruses tegi?

Vot mina olin selline, kes nädalavahetuseks läks suurest Tallinna linnast ära koju ja abistas vanemaid maatöödel, heinategu, loomad , peenrad, puude lõhkumine - küll maal juba tööd jagub.
Ei mõistnud ma siis ega ka nüüd neid kes esmaspäeval tulid punetavate nägudega ja pohmellist haisva suuga kooli või tööle ja praalisid oma "vägitegudega".
 
Roheline vihmavari 19. jaanuar 2014, kl 18.49
To no nii: Miks sa arvad, et ma välismaal pole elanud, olen 12 aastat, tagasitulnuna kohtasin just kadetsevat tigedust just siinsamas.
Kasutan ka elavat fantaasiat.
Olupilt restorani ukse tagant ca 30 aastat tagasi.
Suur järjekord, enamikus paarikesed uksehoidja troonib oma ametipostil ja silmitseb põlglikult ootavaid plebeisid. Tuleb aff oma tüdrukuga,sehkendab ja seletab patriitsiga ....saab sisse, esimesena seisab Ants kaaslannaga, seisab ja seisab, kratsib küünarnukki, ei julge midagi ette võtta, kratsib ja kratsib, kaaslanna lahkub.
rästu 19. jaanuar 2014, kl 18.50
aff, sind lihtsalt kantseldatakse...:D
 
Daam koerakeseta 19. jaanuar 2014, kl 18.56
aff, äkki rahuneks nüüd maha? Ma ei ole sinu mälestusi kritiseerinud, ausalt öeldes isegi meeldis lugeda (eks naistele ikka meeldi "pahad poisid"), kuigi mingit nostalgiat need minus esile ei kutsunud. Aga ma ei poolda mitte millegi eest teisele sissesõitmist.
Mulle on alati sinu kirjutisi meeldinud lugeda - nii paljukest, kui neid siin lugema juhtunud olen. Aga mu arvamus sinust on muutunud. Ma tean, et see sulle korda ei lähe, pole vaja seda ütlema hakata.
 
Roheline vihmavari 19. jaanuar 2014, kl 18.56
Tegelikult on oluline see kus jaa kes aff praegu on, ka mul oli umbes samasugune noorus ja ma ometi pole ajud maha joonud joodik, normaalne majanduslikult kindlustatud inimene olen.
 
u 20. jaanuar 2014, kl 10.49
tõesti, karmid ajad olid: hunt sõi ära oktoobrilaste võileivad, pätid panid rongist kardinad pihta ning takkapihta veel raudteemiilitsa - ja aff, tema koht oleks üldse seltsimehelikus kohtus (mis natuke siin juba toimus ka), aga kas panite tähele, see taksojuht, keda ringi väntsutati (et mitte öelda kantseldati), tänas veel mitu aastat tagantjärele toreda seikluse eest.
ei suutnud pisaraid tagasi hoida. naerupisaraid!!!
 
Daam koerakeseta 20. jaanuar 2014, kl 12.18
Kas olete märganud, et mõnel suurel süldipeol (pulmad, juubelid, firmapeod), kus palju abielupaare ja veel rohkem alkoholi, hakkavad naised mingil hetkel oma meeste eest pudeleid eemale nihutama? Mõni kuraasikam äsab laua all jalagagi, kui kallis abikaasa taas kätt sirutab, et pitsi täita. Toksab küünarnukiga ja sisistab: "Jää vait!", kui mehike oma tavapäraste purjuspäinaljadega esineda üritab.
Märgates aga, et lauanaabrinna oma mehega (kes muidu ju üsna sümpaatne sell) täpselt samamoodi käitub, ruttab tolle meest kaitsma: "Kuule, mis sa nüüd. Pidu on ju! Ja ta pole üldse nii väga purjus. Hoopis lõbus on!"
Ei ole vaja siin mingeid seoseid eespoolsega otsida. Lihtsalt tuli selline tähelepanek meelde.
 
Vahe 20. jaanuar 2014, kl 12.50
Nujah, nooorus...
Praeguste (noorte)tarbimisharjumuste ja -viiside juures (alkole lisaks narko, kõiksugu energiajookide ja tablettide kokteilid) olime meie, sh. ka meieaegsed noormehed, ju puhta karsklased. :)

JA siis see asi,et tark inime võib juua ka, ta oskab õigel ajal lõpetada ja edasi liikuda. Juhmimad tegelased ei oska ja nende puhul ei ole, vahet, kas joovad või ei, mingid jamad on ikka.
 
Emily Post 20. jaanuar 2014, kl 17.55
Huvitav milline karske noorus sellel daamil oli, et puberteet ikka veel kestab. ===== <vanem eit
19. jaanuar 2014, kl 17.04

sae pekki, kui sul midagi mõistlikku öelda ei ole.>
 
Juhannes 20. jaanuar 2014, kl 19.19
Minu noorus oli ilus, heldimusega meenutan praegu. Jookidest tarvitasin ainult piima, kefiiri ja Värska vett. Astusin karskusseltsi ja rahvamalevassse, et kaitsta rahulikke elanikke märatsevate joodikute eest ja muuseas isegi naistele ei lähenenud enne kui olin günekoloogia õpiku põhjalikult läbi uurinud, seal on ju pildid ka.
 
Krooks 20. jaanuar 2014, kl 19.58
To Juhannes: Nii, et sul oli siis joonis ja joonlaud kaasas kui esimest korda asjatama hakkaid.
 
kuum tükk 20. jaanuar 2014, kl 20.29
millest siin jutt käib? 4 lehte läbi lugeda oleks suisa piin, a juhannesse essee tekitas häbematut huvi;)
 
Juhannes 20. jaanuar 2014, kl 22.50
Sa Krooks oled vist rumal inimene, mitte ainult esimest korda ja mitte ainult joonlauaga. Iga kord on vaja ka teisi mõõdikuid: kasutamise nurk, amortisatsioon, kasutamise tihedust ka peab arvestama ja palju teisi faktoreid veel, joonlauda ma muuseas enam ei kasuta, on täiuslikumaid vahendeid.
Minu elu kreedo on olnud uurida ka pisiassju,kui nii ei oleks olnud poleks must kunagi akadeemikut saanud.
 
nostalgialainel 21. jaanuar 2014, kl 06.19
jaah, ka mulle meeldis 30 aastat tagasi hommikuti puslet kokku panna. mis sa muud ikka teed nii vara kui Kroonika polnud veel postkasti potsatanud ja ülejäänud seltskond terve garderoobi ginnist põhjalikult tühjendanud (muide tuletage meelde, kuskohas sel ajal riideid hoiti kui garderoob oli pilgeni ginni täis?). ah jaa, tuli meelde, krimpleenülikonnad olid senikaua sahvris hoiul. teksapükse ja heinekeni õltsi hoidsime tol ajal igaks juhuks sügavkülmikus.
 
vahel olen vaadanud 21. jaanuar 2014, kl 10.09
mõnel on garderoob suurem kui minu korter.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!