Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
algus
 
mina(ke) 25. jaanuar 2014, kl 14.26
pole ammu saanud kui viidata ühele teemale naistekas, seda ühelt poolt, ja teiselt poolt olen teinud kõik selleks, et seda mingil juhul ei juhtukski ja nii pikki aastaid.
niietsiis ise süüdi? kuidas nüüd võtta. kui võtta objektiivselt, siis on üksikud eriliselt ühiskonna alalise (hukkamõistu)luubi all, tekitades nn moraalseid takistusi. kui võtta subjektiivselt, siis kui teised inimesed/teine inimene ikka üldse korda ei lähe, pole ka mingeid taksitusi.
vat, aga kui läheb?
mitte ühiskond, mitte lähedased, vaid tunne, mis pikkade aastate vältel on dikteerinud käitumist seal, kus see ei tohiks mingil juhul dikteerida. raske juhus, teadvustan seda täiesti. pealegi ma
tahaks seda muuta. tahtmine pidavat olema küll taevariik:)
 
mina 25. jaanuar 2014, kl 17.25
Jah,mida vanem ollakse,seda raskem on enda käitumismustrit muuta.Nii et pole see sugugi raske juhus nagu kirjutad vaid isegi tavapärane...siis vastavale isikule.
Samas on meie ümber ka inimesi,kes ei võta elu sugugi surmtõsiselt(et mis küll teised arvavad jne).Ja palju on selliseid vabu hingi loomeinimeste hulgas,kes suhtuvadki kõigesse loovalt.Neid ei kammitse üleliia alateadvusesse kogunenud eelarvamused,kompleksid jms.
Ega ma nüüd selle kirjajupiga eriti ei lohutanud,aga võibolla niipalju,et...ehk pole siiski tahtmine taevariik nagu oma kirja lõpetasid:)
 
juku 25. jaanuar 2014, kl 17.50
Kui ikka tahtmine muutusteks on olemas, saab öelda, et algus on juba tehtud..
 
mäh? 25. jaanuar 2014, kl 17.51
ahah, ahah.., et nii siis.
 
mina(ke) 25. jaanuar 2014, kl 19.41
tänan, mina ja juku, et sõnaga õla alla panite, leevendab väheke ähmi pärast sõnavõttu avalikus ilmaruumis, ma oskan ikka ennastki üllatada:)
 
naisepeake 25. jaanuar 2014, kl 20.07
arvata on, et kui kuskil keegi käib kepita ilmas ringi ja laseb mööda põski voolata krokodillipisaratel, ise tagudes vastu rinda..moraal ja teiste kurjad pilgud on need, mis panevad jalad risti käima ja pead raputama iga pakkumise peale. siis see on lihtsalt enese upitamine mingile helesinisele pilvekesele, näitamaks maailmale siin maakeeli ja otse öelduna... nõmedust...sest elu on elamiseks, mitte halamiseks.
rästu 25. jaanuar 2014, kl 20.16
siin pole ammu enam muinasjutte kirjutatud sellisel tasemal...:D
 
mina(ke) 25. jaanuar 2014, kl 20.39
algusega on nii nagu ta on, vahel keeruline, vahel ülilihtne, mul on olnud mõlemat moodi, lihtsalt see oli hirmkaua aega tagasi. nüüd mõlgutan uuesti selliseid mõtteid....ja tean, et olen rooste läinud:)
aa südikus on üks mu nimedest aegadest-aega, seda olen viimasel ajal küll ainult ametit pidades kasutanud.
 
mina(ke) 25. jaanuar 2014, kl 21.57
ei märganudki ennist rohelist elukat ja tema lahket komplimenti, tänan rästu, mullegi meeldivad muinasjutud:)
 
mina 26. jaanuar 2014, kl 08.30
On aeg alustada:)
 
aegade algus 26. jaanuar 2014, kl 08.38
let's rock
 
mina(ke) 26. jaanuar 2014, kl 11.34
aga seda ma juba tegingi, kobades küll, aga ikkagi:)

rokkimiseni võib küll veel aega minna, aga oma hääle olen juba kuuldavaks teinud, minu puhul asi seegi.
 
tibu 30. jaanuar 2014, kl 10.42
Siin polegi teemat alustatudki-kus on meesteotsingud, konnasilmad, ülekaal ja toidupangast makaronide nuiamine? Mitte midagi pole!Mis teema see selline on? Täid teil vähemalt on?
 
mina(ke) 30. jaanuar 2014, kl 11.07
:))
isegi täisid pole, olen tükk aega naernud, väike kõhuvalu on, tnx lõbusa hommiku eest:)
 
põis ja õlekõrs (viisud kulusid läbi) 30. jaanuar 2014, kl 12.05
Mida kõike siin pole!
 
tibule 30. jaanuar 2014, kl 12.15
tibu, aga sa saada enda omasid - kindlasti on nad sul kenad ja saledad ja sportlikud
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!