Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
sokid ei mahu jalga
 
kompleks(i)ravi krooksule 30. jaanuar 2014, kl 21.00
haige inimene ei eputa ka oma rumalusega nagu sina. või pole sa haige, vaid lihtsalt lollakas?
 
Lee 30. jaanuar 2014, kl 21.09
Teema võibolla liba, aga teema võibolla tõsine. Mõnel juhul on inimesel naerdes kergem probleemi esitada. Naerdes enda üle, naerdes probleemi üle. Me iial ei tea.
to krooks
 
öko 30. jaanuar 2014, kl 22.00
krooks, pole vaja supermarketitesse trügida. seal on suured kärud ja paksud ostjad, sõidavad ühest konnast oma kraami täis käruga üle nagu mullusest lepalehest. käi ökopoes ja tarbi mahetoitu.
 
Unetu 31. jaanuar 2014, kl 00.51
To Lee: Fakt on see, et haiguse tõttu on pakse kuskil 0,5 protsenti, enamik paksudest on ikka ennast paksusks õginud.
 
+- 31. jaanuar 2014, kl 01.26
Lee postitustest lugesin välja ühe mõtte - osatada ja solvata pole kedagi vaja.
 
mis 31. jaanuar 2014, kl 11.24
värk selle paksusega tegelikult on? nendega ei ole rahul kõhnad, isegi kui paksud ei ole poes kunagi käruga otsa sõitunud, ikka ollakse nende peale tigedad ja igal võimalikul juhul võetakse sõna.
Olge te kõhnad ettevaatlikud. tean päris mitut meest, kes on terve elu pakse vihanud ja sõna võtnud ja nüüd on nad ise aamid, südamehaiged ja veelgi tigedamad paksude peale. see tähendab nüüd juba ka iseenda peale
 
vaene joorik 31. jaanuar 2014, kl 17.09
Vaene krooks-moonik, kas annad endale aru, et kui paksud ilmast kaoksid, kaoksid ka sina, sest tühise elu ainuke sisu ja eesmärk on otsa saanud?
 
Teematajale 31. jaanuar 2014, kl 17.17
Mis sa neid sokke jala sisse topid, pane jalg soki sisse.
 
Priske ja karske naine 31. jaanuar 2014, kl 18.11
Tobe teema sünnitab tobedaid kommentaare. Mina saan mingil määral krooksust aru, olen ise ka paksuke ja mul pole kunagi probleeme olnud. Probleeme tekitab osade paksude käitumine eriti poes. Riiulite vahed on kitsad ja seal ta seisab su ees ei sinna ega tänna liigu, kassasabas seisab ja puhib just seljataga ja lisaks mugib veel midagi.
 
Priske ja karske naine 31. jaanuar 2014, kl 18.15
To Joorik: Kust sa tead kui tühine krooksu elu on ja miks seal lause lõpus küsimärk on?
 
vaene joorik 31. jaanuar 2014, kl 18.22
Priskele karsklasele. Küsimuse lõppu käib ikka küsimärk. Et krooksmooniku elu tühi ja tühine on, näitab see, et kui käia siin kord mõne kuu tagant lugemas, ingub ja iriseb see tühisus ikka samal teemal. Järelikult ei ole tal mingeid muid rõõme ega muresid. Järelikult on elu tühi ja tühine.
On sul äkki veel küsimusi? (see oli ka küsimus, muide!)
 
noni 31. jaanuar 2014, kl 18.30
oskamatus käituda ei tulene küll kehakaalust. näiteks täna "unustasid" kaks saledat end kaubakärudega riiulite vahele jutustama. olid väga pahased, kui neist mööda tahtsin minna ja vestlust segasin. kes on loll ja mats, on seda igas kaalukategoorias
 
Priske ja karske naine 31. jaanuar 2014, kl 18.33
Ma soovitan minna kooli, veel pole hilja ja võta ka etiketi ja käitumiskursus peale eesti keele grammatika.
 
eeee 31. jaanuar 2014, kl 18.35
vaene joorik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Priskele karsklasele. Küsimuse lõppu käib ikka küs
> imärk. Et krooksmooniku elu tühi ja tühine on, näi
> tab see, et kui käia siin kord mõne kuu tagant lug
> emas, ingub ja iriseb see tühisus ikka samal teema
> l. Järelikult ei ole tal mingeid muid rõõme ega mu
> resid. Järelikult on elu tühi ja tühine.
> On sul
> äkki veel küsimusi? (see oli ka küsimus, muide!)
----------------------------------------------------
valel on lühikesed jalad.
 
vaene joorik 31. jaanuar 2014, kl 18.41
Kui argumendid otsas, hakkame eesti keelt õpetama? Väike koolitus ei teeks sullegi paha.
 
Aga 31. jaanuar 2014, kl 19.04
kus need argumendid olid, mis otsa said?
 
Roheline vihmavari 31. jaanuar 2014, kl 22.41
Vaene joorik kirjutab, et krooks on tühine tegelane, mina nii ei arva, olen lugenud varem tema kommentaare, tundub, et haritud inimene,teadlik paljudest asjadest. Paksud on jah tema kiiks, aga eks neid kiikse ole siin teistelgi, kellel sukkpüksid, kellel isasloomade munad, kellel juudivaimulik, erinevalt sinust ei keskendu krooks ainult paksude teemale, sina oled keskendunud omaenda kehakaalule millega sa ilmselt rahul ei ole aga midagi ei viitsi ka ette võtta, et paarist kilost vabaneda. Tean, ise olen ka paksupoolne ja ka ei viitsi midagi kaalukaotuseks teha.
 
päeva nali 31. jaanuar 2014, kl 23.08
krooks haritud inimene!!!
 
Lee 31. jaanuar 2014, kl 23.48
Krooks kasvatab lilli ja minule see määrav:))
 
vanem eit 01. veebruar 2014, kl 11.34
kunagi küsis üks vana naine joodikust naabrinaiselt, et kas tõesti on joomist nii raske maha jätta ja too joodikust naine küsis vastu: aga milleks?

seda minagi. elage ise ja laske teistel elada.

keegi ei taha paks olla ja kui keegi on ennast ka paksuks on õginud, ka siis on tegemist ikkagi mingi kas siis ainevahetushäirega, mis sööma ajab või siis on midagi psüühikaga viga.
olge kõhnad tolerantsemad ja jätke juba ükskord see paksude kallal õiendamine.
 
küsiks ka 01. veebruar 2014, kl 13.44
Kust võtab keegi endale õiguse teistele halvasti öelda? Keegi teine on sinu arvates loll? Ole rahulik, sinust on alati targemaid. Keegi on kole? Sa ei ole ise kindlasti mitte iluideaal. Keegi on paks? Vastus konkreetselt krooksule - näiteks Somaalia näljahädaliste silmis oled sa kindlasti üks täissöönud valge pekinägu.
rästu 01. veebruar 2014, kl 13.53
ma küsiks ka...:D
viimasel ajal krooks siin nii harv külaline olnud...et siis osa siin kriiskab igatsusest tema järele...:DDD
 
vaaaal 01. veebruar 2014, kl 13.54
Krooks ja tema kompanii teab, millist oksa sellel hea ja kurja tundmise puul raputada ei tohi - see on 'naiste välimuse ja gabariitide oks':))), niikui natuke pihta müksad, kohe kõrvulukustav kädin lahti, kõik otsivad meetripaelu ja kaalusid:D
ja ta nügib mõnuga seda oksa:DDD
 
küsiks ka 01. veebruar 2014, kl 13.57
rästu, mil moel siin kriisatakse? Kas sa kasutad seda sõna iseenda kommentaaride põhjal?
rästu 01. veebruar 2014, kl 14.03
vabandust...küsiks ka
ikka minu moel...:DDD
 
küsiks ka 01. veebruar 2014, kl 14.10
Kas hääl ära ei lähe?
rästu 01. veebruar 2014, kl 14.13
ei...ei lähe...:D
 
küsiks ka 01. veebruar 2014, kl 14.23
Kriiska siis terviseks... kuni teised seda kuulma ei pea.
rästu 01. veebruar 2014, kl 15.00
:O
me olime privaatselt, küsiks ka...:O
 
ninatargake 01. veebruar 2014, kl 15.29
huvitav, et mind küll kunagi pole, ei siin virtuaalis ega reaalmaailmas miskitmoodi solvatud. krooks tundub ka normaalne härra olevat, kel on omamoodi huumor ja maailma nägemus. aga ega ma pole kunagi kedagi enesesuguseks tahtnud treida ka vaid ikka maailma mitmekesisust ise rohkem meeldib neelata endasse:P
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!