Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
väsinud tööotsimisest...
 
?? 06. veebruar 2014, kl 23.37
mi see nüüd olema pidi?
 
seda et 06. veebruar 2014, kl 23.43
tegelikult on see suur probleem, et pensioni saamiseks liiga noor ja too leidmiseks liiga vana. suurem voimalus on leida tood tuttavate voi soprade kaudu, ikka parem, kui keegi soovitab. ja muidugi, vajaduse korral voiks vastu votta ka lihtsama too. soovin edu!
 
inimene 07. veebruar 2014, kl 00.04
teeb teema ja soovib oma vanuste poolt toetust või nõu,kuid mis siin toimub.Ei ole ise tööotsija olnud.kuid mul mitu klassiõde vanuses 55+ on väga hädas olnud.Tõesti kutsutakse proovipäevale ja nii on neid üle 30 inimese kes käivad näiteks kaupluses JYSK.Kas keegi tööle võetakse ei tea.Samuti teevad hotellid koristajatega.Üks tuttav kanditeeris nõudepesijaks ja sai vastuse,et ei võeta kuna töökogemust pole(ta NSVL aegset paberitega müüja)ja töötanud müüjana.Neid näiteid võiks veel tuua,sest selline ongi suhtumine vanematesse inimestesse.Kui tutvust ei ole siis tööle ei saa.
 
külli 07. veebruar 2014, kl 00.05
Küllile
vot selles võib sul isegi õigus olla.
kuskil on keegi, kes kõik meie mõtted ja loba kuhugi talletab...
selle peale olen isegi mõelnud. aga meie oleme jõeutud, lihtsad inimesed - seega ohutud.
 
naljaks 07. veebruar 2014, kl 06.01
Just eile kuulsin raadiost, et meil hakkab nappima ka lihttöötajaid ja on vaja hakata sisse tooma. Ma ei saa aru milleks on vaja sisse tuua, kui oma inimesed tööta.
 
tibu 07. veebruar 2014, kl 15.00
Sissetulnud inimene ei vingu, õpib kiiresti ära riigikeele ja lepib pakutava palgaga. Meie omad on laisaks läinud igasuguste toetustega ja abirahadega, osa ei õpigi iial ära riigikeelt ja osad tahavad ainult suuri palganumbreid saada aga tööd tegema ei hakkagi. No mingi väljapääs peab ju olema. Eks selliste tegelaste pärast ka usinamad ja rahavajajad inimesed teistest riikidest ka Soomes tööl. Meie omi ei saa rakendada,põhjusel, et nad ei taha tööle minna. Vägisi ei saa ju sundida, nad elavad abirahast, töötu rahast ja käsi pikal kerjamisestki kuidagi ära.
rästu 07. veebruar 2014, kl 15.10
tibu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Meie omad on laisaks läinud igasuguste toetustega ja abirahadega, osa ei õpigi iial ära riigikeelt ja osad tahavad ainult suuri palganumbreid saada aga tööd tegema ei hakkagi.
-------------------------------------------------------
kas riigikeel on muutunud...:DDD
 
tibu 07. veebruar 2014, kl 15.20
Vana uss,rästik!!!
Meie riigis on eesti keel riigikeeleks , sinu riigis on vaid sisin, harimatus ja pealekaebamine au sees. Ja sellepärast tulebki töölisi hakata sisse tooma, sest meie töötud ei viitsigi tööle hakata ja neid ei võeta ka tööle, kes riigikeelt-eesti keelt ei oska.
rästu 07. veebruar 2014, kl 15.40
 
tibu 07. veebruar 2014, kl 15.43
Sisise rästik sisise:)))))
 
nomidanüüd 07. veebruar 2014, kl 17.28
Probleem on ometi väga tõsine. Ma küll ei arva, et normaalne inimene eelistaks toimetulekutoetust kerjata või töötukassa- kui vastik nimi selle asutusel, miks ei võinud ta tööturuametiks jääda- vahet joosta.
Nõudepesijate ja muude nn. lihtsamate ametitega on see lugu, et meie ühiskonnas ei peeta absoluutselt lugu selliste tööde tegijaist.
Omaette lugu on sellega, et peale 50 eluaastat on paljudel juba probleeme tervisega ja selleks, et täiskoormusega tööd teha, peab lootma ravimite abile. Tööandjal on lihtsam noortega, ehkki ega neidki enam väga võtta ole, tegijamad ja kohanemisvõimelisemad juba ammu välismaal.
Tegelikult- kes peab üldse meile tööd ANDMA, tööandja pole ju ka midagi muud, kui samasugune inimene, ainuke võimalus on, mitte oodata, kui keegi midagi annab, vaid ise oma tööd pakkuda- noh, siin on muidugi järjekordne konks, et mille järgi üldse vajadust on...
 
viimasele 07. veebruar 2014, kl 19.45
just see konks ongi,et pole varsti enam kellele pakkuda ja keskklass puudub.On rikkad ja päris vaesed.
 
ja muidugi tibu 07. veebruar 2014, kl 19.49
jutt on üks suur jura nagu alati.Kas sa tibu tead kaua makstakse töötuabiraha ja kui suur on sots.toetus? UUri järgi ja siis tule sel teemal sõna võtma.
 
külli 07. veebruar 2014, kl 22.32
naljaks
selles seisnebki EL-du poliitika. rahvaste segamine, rahvusriikide hävitamine. kas sa siis pole lugenud?
sellest kirjutatakse ju igal pool ja üsna vabalt.
nii see käibki -oma rahvas maalt välja, uus mass kolmandast maailmast sisse. ja nii meie kultuur hävibki.
 
naljaks 08. veebruar 2014, kl 06.52
Just sellest ma räägingi. Meie käime Soomes ja mujal lihttõid tegemas ja mujalt jälle meile tullakse. On ikka hirmus kahju, et meil polegi varsti oma riiki. Esialgu jäävad pensionärid veel, sest need enam ümber ei koli ja siis edasi pole enam neidki.
 
oot-oot 08. veebruar 2014, kl 07.16
kes need meie seal soomes ja mujal lihttöid tegemas käivad? mina ei tea küll kedagi sellist, ainult reporterist olen neid laeva peale rühkivaid laia profiili ja kitsa silmaringiga ehitajaid näinud. ja pole siin midagi meietada. kes käskis kooli ajal õppimise asemel pidudel hängida. kui muidugi väga meeldib tellistele mörti määrida, siis ehk inimene ongi oma kutsumuse leidnud ja tuult talle tiibadesse. aga kui mõni põhiharidusega tropp ikka iriseb, et keegi talle direktori kohta vastava palgaga ei paku, siis marssigu kooli tagasi. tänapäeval elukestev õpe täiesti tervitatav nähe.
 
naljaks 08. veebruar 2014, kl 07.24
Oot oot
Ära ole nii sapine. Jutt käib siin millestki muust. Ei arvusta kedagi ja kõik tööd vajavad tegemist. Ainult,miks ei võiks inimesed seda teha omal maal, Miks pensionieelikuid siis ei võeta sellele elukestvale õppele. Ilmselt pole sa sellega kokku puutunud.
 
oot-oot 08. veebruar 2014, kl 07.37
sapine ei tahtnud olla. vabandan kui kellelegi selline mulje jäi. ja saab ka pensionieelik ümber õppida.
 
aff 08. veebruar 2014, kl 11.15
K-Järve Puru linnaosas avati uus haigla, väga vinge muideks. Arvata on, et Ida-Viru elanik ei pea varsti enam Tartusse ega Tallinnasse ravile minema, sest kohapeal on aparatuur viimase peal ja arste on tulnud ka hulgim Venemaalt ja Ukrainast, loodetavasti mitte ostetud diplomitega. ( loomulikult ei oska neist keegi eesti keelt ) Et arste idast kohale meelitada, pakutakse neile kolm korda nii palju palka, kui enda omad saavad.
Kuidas siis seda veel nimetada, kui mitte genotsiidiks? Omad meedikud plagavad Soome ja Venemaalt uued asemele. See, mida nõukogude võim ei suutnud 70 aastaga, saab euroliit tehtud palju kiiremini.
 
icccc 08. veebruar 2014, kl 11.47
delfi date jutukast...aff=aptsihh
 
Sisse tooja (prohv!) 08. veebruar 2014, kl 15.20
külli 07. veebruar 2014, kl 00.05 kirjutas:
----------------------------------------------------
>Küllile
>vot selles võib sul isegi õigus olla.
>kuskil on keegi, kes kõik meie mõtted ja loba
>kuhugi talletab...

mina talletan.
ma olen juba seitsme aasta jagu Delfit oma kõvadele ketastele ära talletanud.





naljaks 07. veebruar 2014, kl 06.01 kirjutas:
----------------------------------------------------
>Just eile kuulsin raadiost, et meil hakkab nappima
>ka lihttöötajaid ja on vaja hakata sisse tooma. Ma
>ei saa aru milleks on vaja sisse tuua, kui oma
>inimesed tööta.

oma inimesed (s.h. pensionärid) tuleb kõigepealt välja ära viia (meie ettevõte sellega tegelebki), et oleks keda ja kustkohast sisse tuua. sisse tuua ongi sellepärast vaja, et enamvähem kõik, keda ja mida välja viia vähegi kannatas, on välja viidud (meie ettevõte sellega tegelebki)

kes tahab, et teda välja viidaks, et sisse toodaks, jätab siia ilusasti oma meili ja lühikirjelduse oma rahalisest seisust.

aitäh.
 
külli 08. veebruar 2014, kl 16.06
aff
jah, nii see ongi.
omal kogemus doktoriga puru ilusas superhaiglas. no mina küll aru ei saanud, mida tema rääkis. kusjuures ta üritas öelda eesti keelseid sõnu.
aga selge on see, et tegemist on EU poolt läbiviidava genotsiidiga.
rahvuste hävitamine. sama toimub poolas, ungaris, leedus, lätis.
läbi viivad seda EL-u käsul meie nukuvalitsus ja president.
 
mnjah 11. veebruar 2014, kl 00.26
"Siioni tarkade protokollid".
riigikogusse saavad vaid lehma-lelled. Neid promotakse eest ja tagant ning tõstetakse kõrvust ja karvust.
 
leida peipsi äärest 11. veebruar 2014, kl 05.27
Sisse tooja (prohv!) 15.20
kuule, ma söön oma nõukaaegse koitanud kübara ära, kui sa von freen ei ole.
 
tiiirataara 11. veebruar 2014, kl 11.43
55-aastane kylli jäi flirtikust leitud noorest 40 aastasest mehest ilma, nüüd sihib affi kohtla-järvelt, ihiiii, ei saa sina affi, affil omal noor naine kodus, ta vana ja koleda suuga paksu memmekest ei taha . icc
 
to tiirataara 11. veebruar 2014, kl 12.01
Millest sina küll ilma jäid, et õelus õelutseb sinu sees...iccc

aff pole ometi ainus mees ilmas.
 
labidaga 11. veebruar 2014, kl 12.17
ära sa räägi, tööotsimise teemas lahatakse hoopis affi eraelu. mis järgmiseks?
 
järjepidevus 11. veebruar 2014, kl 12.21
järgmiseks tulevad krooksu varbad, mida eriti musitada ei taheta. ei tea küll, miks?
 
Krooksule 11. veebruar 2014, kl 12.41
Kasta oma varbad šokolaadi sisse, küll nad lakuvad.
 
paksud maniküürimata mammid 11. veebruar 2014, kl 12.43
kus need krooksu varbad ripakil on? meie tahame küll krooksu varbaid ja muid kehaosi. kuskohast kätte saab?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!