Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
tänane teema
 
lutikas 08. veebruar 2014, kl 18.34
milleks veel midagi muud lugeda, kui on olemas selline teadmiste korüfee ja kõrgintelligentsi esindaja, nagu Koiliblikas?
ootan huviga Koiliblika kogutud teoste ilmumist.
seni teen maani kummardusi Koiliblika auks:)

Krooks
ka sina oled eriti suurt austust väärt, isake!
suudlen varbaid!
 
peatäi 08. veebruar 2014, kl 18.54
üleharitud Koiliblika info: "...tehti nii Saksamaal kui Venemaal 50 operatsiooni". nii et kokku siis 100 või?
no olgu või tuhat, aga etiketinõuded, mida Venemaal ka justkui nüüd järgida püütakse, näevad ette, et riigipead saadab teatud üritustel nn esimene leedi.
 
Koiliblikas 08. veebruar 2014, kl 19.03
Peaputukale: Kokku 50 operatsiooni, mis tehti nii Venemaal kui Saksamaal, sest kelgutaja õnnetus juhtus Saksamaal. Veel-sa oled ikka juhm inimene, ehk seesama lutikas ainult, et nurgatagant ja teise nimega. Venemaal ei ole esileedit, Putin oma leedist lahutatud.
 
Juku 08. veebruar 2014, kl 21.22
Mu kass sai pojad. Tegelikult vist osad on tütred, aga ma ei oska vaadata.
 
Mandavoska 09. veebruar 2014, kl 18.20
No oli kena teema ja siis ilmus koiliblikas ja keeras kraavi oma tigedusega. Kahju.
 
Tarakan 09. veebruar 2014, kl 19.38
Ikka ise veeres see teemake kraavi. Mis koiliblikasse puutub, siis tema kuulub nende hulka, kes ei salli lauslollusi, lutikas ju lausa eputas oma rumalusega.
 
kärbsepaber 09. veebruar 2014, kl 20.12
vot kui ei kannata see koi lollusi, siis ärgu internetti üldse lahti tehku. rääkigu peegli ees iseendaga.
 
vaaaal 09. veebruar 2014, kl 20.20
sooh, teema kraavis ilma minu abita...., no siis see pole seeee kraav...:)
 
kärbsepaber 09. veebruar 2014, kl 20.32
mitte ei mäleta, et vaaaal mõne teema kraavi ajanuks.
rästu 09. veebruar 2014, kl 20.34
kas on abi vaja...:D
 
kärbsepaber 09. veebruar 2014, kl 20.36
jah, rästu, hakka kraavi kaevama.
 
vaaaal 09. veebruar 2014, kl 20.37
:D, aga nii nad väidavad, kutsub rästu ka appi kui ise ei jaksa, rästu siis näitab oma sätendavaid sik-sakke ja kraavis mis kraavis:)))
 
vaaaal 09. veebruar 2014, kl 20.38
ega hundist tohi rääkida:DDD
rästu 09. veebruar 2014, kl 20.45
ma sõin vist liiga palju jäätist...hambad hakkasid lõgisema...:D...ikka peab pingsalt jälgima, mida suust sisse või välja ajad...:D
 
kärbsepaber 09. veebruar 2014, kl 20.45
see 'nad' võib vabalt üksainumas allergik olla. virtuaalis on kõik näiline.
 
kärbsepaber 09. veebruar 2014, kl 20.48
rästu, äkki oled hoopis kaalust alla võtnud ja nüüd on proteesid number suuremaks jäänud?
 
vaaaal 09. veebruar 2014, kl 20.50
:D, kärbsepaber, ega me ka just tunamullused ole:), ikka üle-eilased:)
rästu 09. veebruar 2014, kl 20.57
üks visiitsuhe hakkab unustusse vajuma ja esile on kerkinud uus...seksivaba visiitsuhe.:O... olümpia ei lase siinsete asjadega kursis olla.
ma pole kaalunud, aga suure kütmise tagajärjel on mõni hilp küll veidi kokku kuivanud...:D
 
vaaaal 09. veebruar 2014, kl 21.00
ma olen olümpiast ainult iluuiskamist vaadanud...
 
toonekurg 10. veebruar 2014, kl 06.23
öäk, lutikas, need krooksu varbad!!! seal on piisavalt 60+ aasta jagu kogunenud sõnnikut ja mingi küüneseen. ära neid ilgusi küll musitama hakka. miks muidu krooks tibuks kehastudes siin korpas kandadest üürgas. ikka pasundatakse eelkõige sellest, mis endal hell koht.
 
Harakas 10. veebruar 2014, kl 16.56
Ega see lutikas paindugi neid varbaid musitama, nii, et ole mureta.
 
puna-kolla-rohe-sini-roosa 10. veebruar 2014, kl 17.16
Aga minu telekas ütles üles, kui sakslased avapeol ekraanile marssisid. On teine siiani ikka hea maitsega olnud ja ilusaid asju näidanud, nüüd siis selline äpardus.
 
Turutaat 10. veebruar 2014, kl 17.30
Toonekurele: Mitte ei usu, et sa oled näinud krooksu varbaid, vist enda omi kirjeldasid. Ma ei saa ka aru, miks sulle igas teemas krooks ja tibu ette jäävad, kas kaitsed oma korpas kandasid ja kehakaalu? Krooks ja tibu on erinevad tegelased muuseas.
 
leida peipsi äärest 11. veebruar 2014, kl 05.52
turutaat
hilja juba krooksuda. topi endale see tibutopis kasvõi pähe ja kaagata peegli ees palju tahad. siin pole sust keegi enam huvitatud. solkisid ja solvasid siin teiste teemasid mitmenimelisena nagu jaksasid ja kui nüüd mõne litaka enda pihta saad, siis kohe hädakisa lahti. tõestad veelkord teooriat, et kõvad terroriseerijad on tegelikult ühed arad vingatsid.
 
heli 11. veebruar 2014, kl 07.03
Ei meeldi samuti see kogu aeg nime vahetav
õelusehunnik.Täna on Saulus, homme Paulus, vahepeal Rootsi kunn ja siis ajab tagatipuks undruku selga. Minugipoolest olgu heal lapsel mitu nime,aga kui kõige aktiivsem nime vahetaja teisi foorumlasi mitme nime omamises süüdistab, see on küll alatuse tipp.Lisaks see õelusest teemade rikkumine. Väga ebameeldiv persoon.
 
tahan ka 11. veebruar 2014, kl 09.38
arvutit, millest kommenteerija lõust vastu vahib, kust kommenteerija pükste värv, seeliku pikkus ja aluspesu kvaliteet alati nähtav.
 
vaaaal 11. veebruar 2014, kl 11.12
selleks pead sa vargile minema, võib olla ainueksemplar too arvuti..., pead veel kannatama, sest riigiisadel on plaan - enam pisivargaid-moosivargaid 'suure kella' külge ei hakata panema. enne uuri järgi, kas nimetatud arvuti on suur või pisike... , lükkad arvuti hõlma alla ja kaod..., karistada sa saad muidugist - kasulikku tööd nt., lükkad mõne rikkuri õue lumest puhtaks, pärast vannud käsi aabitsal, et enam mitte kunagi (= kuni järgmise korrani) moosi ei varasta... aga arvuti on sinu ja seda oligi tarvis

nii et - kannata veel:), tahtmine on taevariik, saamine hoopis teine asi:)))
 
luuletaja 11. veebruar 2014, kl 16.08
rääkige mis tahate aga teema on üle hulga aja vaimukas !

veel on vaimukad nimedki - kust küll need
kõik on tulnud ? naljast jaa huumorist siin puudu ei tule - jääb ülegi .Ehk veel lolli mängiminegi on siin kui omaette huumor - kuigi tarkade teadmiste kohalt
ei saa kedagi kaa süüdistada ...on see kui lolli mängimise tõestuseks - et ikka on lolli mängitud .

igal juhul - tuult tibadesse
tubli - kirp !
 
Nimevahetus 11. veebruar 2014, kl 17.46
Leida ja heli.
 
Dostojevski 11. veebruar 2014, kl 18.26
aga mina olin eile Šoštakovitš
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!