Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Pubi korda!
 
vaaaal 15. märts 2014, kl 19.19
kes siis laupäeval end mudaseks tegema hakkab:D, keegi prükkar vahest sobrab ammu ununud aegades, õigem ikka nii, et mis lännu, see lännu..., st. eks lapsed ka liivakastieast välja kasva...;-)
 
ninatargake 15. märts 2014, kl 19.35
Milleks püüda tagasi rajada seda, mis oli omas ajas hea ja mõnus ja samas teades, et Rohelise oma töötab veel väga edukalt.. nüüd on siin hoopiski suurem nõudlus stripibaari järele. Ümber posti saab hullutada vai keda mida tegema. Ei mingeid küüslauguleibu siit nüüd ainult hingele ja silmile kosutavat ja toitvat baari vaja looda;P
 
(◕‿◕) 15. märts 2014, kl 19.51
Tuleb vist tunnistada, et kõik, mis siinseile vaja, on olemas ja töötab suurepäraselt. Laskem siis sellel pubi värskenduskuuri teemal allavett minema tüürida. Kenakest laupat!
 
mina(ke) 15. märts 2014, kl 20.50
miks siis kõigile poriga virutada kui minu küsimus ärritas?

teemategija, tean suht hästi, mida sa viimast kirjutades tundsid. mul on kahju. sellest ka, et aidata ei oska.
 
Alaine Eesli klient 15. märts 2014, kl 21.07
Kes to poriga virutas?
 
vaaaal 15. märts 2014, kl 21.33
krt! kas kõik on oma ajud talveunne tagasi ajanud!
 
teatraal 15. märts 2014, kl 21.37
no rabi oli juba selle paksude naiste mudamaadlustandri keset kõrtsu ära paigaldanud ja jõudnud muda täiski valada, kui mõnel daamil konts äära taha takerdus ja sealt natuke pori välja pritsis. õnneks polnud keegi veel muda sisse närimata kanakonte visanud ega krooksu käärima läinud samakat valanud, nii et plekid peaksid pesus välja tulema.
 
Aus tunnistus 15. märts 2014, kl 21.39
Mul ei ole vist ajusid kunagi olnud. Ei saa aru mihukeses mudas vaal sorib ja kes pori pillub.
 
teatraal 15. märts 2014, kl 21.40
kelle peale sa vaal karjud siin? mina rühkisin läbi lume ja lõrtsi kõrtsu poole, kaenla all poolik martini ja karp sprotte, kuna kuulu järgi pole veel toitlusspetsialisti tööle võetud. näe sellist vaeva, et kohale tulla ja siis näljasena paljaid seinu vahtida kah nagu ei tahaks.
 
vaaaal 15. märts 2014, kl 21.46
karjun nende karude peale, kes ei saa aru, mis mänge siin mängitakse:DDD, jätan võipannitorti teile järamiseks, seni kuni spetsid saabuvad:)
 
Aus tunnistus 15. märts 2014, kl 21.48
Selge siis, kui teisi teemasid lagastamiseks ei jätkunud siis tuldi siia, kahju heatahtlikust teemategijast. Olen pettunud vaalas, pidasin teda targemaks.
 
vaaaal 15. märts 2014, kl 21.56
tunnistus, sa oled tubli, 5+!, ma olen ka pettunud nendes, kes mind krt teab kelleks on pidanud ja teen kõik selleks, et nad oma arvamust muudaksid:D
 
teatraal 15. märts 2014, kl 21.58
vaatasin nüüd järele, mida mina(ke) siis täpsemalt küsis ja võin kinnitada, et pole siin mingeid eriomaseid 50+ mänge. igaüks kes mängima asunud, lihtsalt üritab orkestrisse oma pilliga oma mätta otsas sobituda, samuti nagu mina(ke) isegi ja läheb natuke aega, enne kui mingi kooskõla tekib. siis läheb veel natuke aega ja tekib ebakõla. siis turritavad kõik eri teemades ja siis tekib jälle uus kõrts. mis siin keerulist.
 
vaaaal 15. märts 2014, kl 22.02
ja kui mina ütlen, et ei viitsi keegi tont teab misaegseid vanu teemasid setete alt välja koukida, et aru saaks, siis vaaaal loobib poriga, no tule taevas appi! sitt ja paha inimene pealekauba:)
 
teatraal 15. märts 2014, kl 22.11
rahu, vaal. aga see võipannitort kõlab küll hirmuäratavalt. isegi hakkasin juba kartma, kuigi ma argade killast pole.
 
vaaaal 15. märts 2014, kl 22.16
:) Pipi menüüst see tort noh:)
 
teemaalgatajale 15. märts 2014, kl 22.42
lohistasin kodust kuuri alt paari rida aiatoole siia pubisse. mul pole neid talvel vaja, aga teil vist mööbel veel tellimata. toolijalad on tiigipuust ja kate purjeriidest, seega võib krooks seekord oma lemmiknaistele isegi istet pakkuda, kartmata, et miskit käriseb.
rästu 15. märts 2014, kl 23.01
mina lohistasin ennas kohale...:D
eile olid mul kaks ust segi läinud...täna astusin vast õigest sisse.
 
Kopli narkar 15. märts 2014, kl 23.02
Ei Krooksu lemmiknaised 50+ssis käi.
 
hiltoni manager 15. märts 2014, kl 23.19
naised võib ka koplist kaasa tuua, eeldusel, et krooks nad enne puhtaks peseb ja kirbud küljest korjab.
 
ninatargake 16. märts 2014, kl 10.25
ega siin nüüd nii hull ka see seltskond pole, et isegi kirpe ei saa siia tuua;P
 
vaaaal 16. märts 2014, kl 10.31
kah referendumit vaja, et kas stripibaar või lihtsalt pubi, eks peremees pea otsustama, vastavalt sellele siis kujuneb seltskond, seniks leffa,leffa:)
 
Tiudur 16. märts 2014, kl 12.25
Kõrtsi pole veel avatud, aga intriigid möllavad. See pubi põletamissoov võiks vähemalt jaanini oodata. Eks siis näe, kas on sel mõtet või mitte.

Aga üldiselt on siin vahepeal üks kenake madin maha peetud.:-)Nii nagu kõrtsile omane. Emotsioonid välja elatud, viha lahtunud ja kõik lahkel meelel oma tegemiste juurde asunud. Roheline muidugi on end ettenägelikult komandeeirnud kuskile eemale ja võimalikult pikaks ajaks.:-)
 
tibu 16. märts 2014, kl 13.37
Täielik seosetu ja möttetu möla.
 
Tiudur 16. märts 2014, kl 13.48
Hea, kui sa tibu said oma kommentaariga päeva nüüd palju paremaks ja hinge kergemaks. Vähemalt on siin koht, kus saad ennast kõigist teistest väärtuslikumana ja targemana tunda.
 
pagar jimmy 16. märts 2014, kl 13.51
kui tibu siia pikemaks piuksuma jääb, siis on täna pubi lõunamenüüs tsõpljata tabaka.
 
mina(ke) 16. märts 2014, kl 13.55
minu arvates on siinne viimane kirjutis kohatu postitus. seda minu arvates. aga teie arvates?

on hullemaid? kannatame edasi? meil on ju see konkreetne põhjust, miks me seda teeme?

ja see põhjus on ..... ?
 
mina(ke) 16. märts 2014, kl 13.57
jah, ei olnudki viimane, oli hoopis

16. märts 2014, kl 13.37
 
Daam koerakeseta 16. märts 2014, kl 14.11
mina(ke)
Kuigi lugemisoskust justkui ei napi, ei saanud minagi esialgu midagi aru. Aga need vist vanade olijate vanad mängud, millest uustulnukad ei peagi aru saama. Nii palju taipasin, et poriseks ei saada pori loopides, vaid vanades mutimullahunnikutes kaevates, nii et ilmaaegu pahandasid. Istume parem nurgas ja jälgime mängu, kuni reeglid selgemaks saavad, muidu kupatatakse meid sinna eeskambrisse, aga millegipärast mind sinna ei tõmba :)
 
mina(ke) 16. märts 2014, kl 14.19
selge, sulle istub eemalt vaadata kuni asjalood selgeks saavad, mulle istub kaasa lüüa ja kui aru ei saa, küsimusi esitada. millegipärast on see siin algusest peale taunimist leidnud, õnneks mitte kõigi poolt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!