Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
50+ kokkutulek
 
datlipalm 27. märts 2014, kl 21.59
kevad juba kenasti käes, kaugel see suvigi enam. varsti kokkutulekuteks ja suvepäevadeks viimnegi lapike Eestimaast välja üüritud. vaja aegsasti 50+ suvepäevalisi kirja panema hakata, et ikka korralik järveäärne tantsuplats koos sauna ja suvemajakestega rendile saada. tutvumisteemade järele otsustades on siin huvilisi lausa kümnetes kui mitte sadades. paarisrahval oleks ka viisakas teinepool kaasa võtta, seega saaks rahvast kokku kusagil saja kuni kolmesaja vahepeal.
 
Raivo Räpinast 27. märts 2014, kl 23.05
Väga hea mõte proua datlipalm. Kas sul endal juba kaaslane olemas, keda kaasa võtta?
 
datlipalm 27. märts 2014, kl 23.22
ise plaanisin kahe mehega kohale tulle, endise ja praegusega. endine kipub vanas eas koduseinte vahele kopitama jääma, ikka kutsume teda üle kahe nädala kas grillima või aeda parandama ja anname vahel ahjupraadi kaasa, et ta ainult purgitoidul ei oleks. teise mehega käime niigi igal pool koos. ehk leian esimesele mehele isegi mõne ontliku proua, muidu kipub teine habemesse kasvama ja ainult poliitikast heietama.
 
vaatleja 28. märts 2014, kl 06.35
siin paistab rahvast olema 10-15 inimeseni. kus see 300 on?
 
kuidas üksi toime tulla? 50+ja -60 28. märts 2014, kl 07.29
LÕUNA -- EESTI VANEM inimene ja kohe PEAKSIME ÜHINEMA ! Koos oleme tervemad!
Üksikuna AINULT nokitsemine on igav, ja üldse raisatud
kallis aeg!. See jutt kehtib ka juba haigemate Tartu,Jõgeva Põlva,Valga ja Võrumaa inimese kohta! Kes peab nii edasi ikka2014.a.veel Vaevlema? ,(Ja sellist kallist
kaupa poest EESTIS tarbima,,KAS POLEKS VAJA TOOMPEAL ÕIGEM JÜRIPÄEVA TÄHISTADA?
Minu Teada meid ääremaa VAESEID ,,MITTE TALLINNA INIMESI ...Riigimehed lubavad KOHE ÄRIKATEL Puhtaks Röövida!
Sest Riigi--Mehi huvitab ainult VÄGA SUUR Ärimeeste Raha,Et ise KOHE Lennata reisima ja nautida seda, mis orjadele pole enam kunagi eestis lubatud!
KAS teie 50+ tunnete Üksindust, SÕPRUSEST,sõpradest,Kooli-kaaslastest PUUDUST,,,--ÕNNELIKUST INIMESTE koos-elust,, ka ILUSATEST metsa pidudest,, KOOS Laulmisest
Täna JUBA SUURT puudust?,Sest julm,,jäik Poliitika-ga MÄNG---OM 20- AASTAGA MUUTNUD MEID- KÜLMAKS,, Inimesed Räsinud kurnanud ja Haigeks teinud. KAS VÕIMUMEESTE PUNT ISE TEAB ,,MIDA EESTI INIMENE OOTAS VABADUSELT!
 
:)))) 28. märts 2014, kl 08.39
,, -,,.---,,,.... Vat lullariga lõuna-eestist ei tutvuks mitte mingil juhul, kes kaunistab oma absurdset kirjatükki kõikvõimalike kirjavahemärkidega, karjub nagu kasaka pasun üle foorumi...kohtuda, siis kellega.
 
:DDD:) 28. märts 2014, kl 08.44
Eks see lullar tehku nimekiri ja pangu menüü ka välja, siis Roheline Vihmavari ja keegi von ja Krooks teavad kas minna või mitte.
 
n23, n36, n67 28. märts 2014, kl 08.48
Kuhu tulla ja mis kell?
 
keegi von 28. märts 2014, kl 08.52
just!
nimekiri pole tähtis
menüü on oluline
 
Mauno 28. märts 2014, kl 09.05
Kas me Taunoga võime ka tulla?
 
datipalm 28. märts 2014, kl 10.00
Maunole-loomulikult võite tulla,toredad poisid on alati teretulnud ja üldse kõik toredad inimesed,aga jäta kontakt
 
Mauno 28. märts 2014, kl 10.13
Aadress ehk siis e-mail Mauno&Tauno@hot.ee.
 
datlipalm 28. märts 2014, kl 13.23
ma teile siin ehitan minu nime alt maunode kokkukutsumist! minugipoolest tulgu kes tahab, aga igaüks kutsugu ikka oma nime alt külaline kaasa.
praeguseks on juba kolm kohaletulijat:
lullar
mauno
tauno
noh, üksikud prouad, kokkutuleku meestevalik võtab lausa silme eest kirjuks. kiirustage!
 
n54 28. märts 2014, kl 13.31
soovin rohkem infot-kus,millal,mitu päeva,tants ja tagaajamine kavas?
 
aino 28. märts 2014, kl 14.03
vaatleja, mis sa seletad, et siin 10-15 inimest.
luuletaja&co teemas käib iga päev 1000 vaatajat. arvestades asjaolu, et tema teema on igavam kui tühi koht ja seda käib vaatamas vaevalt kümnendik siinseist, saame 50+ nurgakese külastajate arvuks 10000.
 
vaatleja 28. märts 2014, kl 16.28
kallis aino, luuletaja kirjutab ja siis loeb oma kirjatükki 1000 korda üle. jään selle juurde, et siin on 15 inimest
 
Leo 28. märts 2014, kl 16.33
Mulle on täitsa bohui palju on lugejaid.
 
vaaaal 28. märts 2014, kl 16.35
andeks, kas teil on veel ruumi - läksin mina laia lauluga...
ei, kõik on täis - vastas lullar viiehäälse kõrioreliga...
 
1/15 28. märts 2014, kl 16.36
Pettumus :( Arvasin kogu aeg, et olen siin tibuga kahekesi :(
 
Tauno 28. märts 2014, kl 16.40
Mina olen ka siin aga väga harva.
 
vaaaal 28. märts 2014, kl 16.41
oledki võibolla, ole siis edasi
 
edelweiss 28. märts 2014, kl 17.02
kokkutuleku võib krooksu lilleaias läbi viia. enne muidugi lubame, et prahti maha ei loobi ja karikakraid üles ei nopi. krooksul ka pidu - nii palju pakse mutte korraga pole tal kunagi õue peal olnud.
 
vaaaal 28. märts 2014, kl 17.23
Krooks kardab mutte nagu vanakurat välku, sest 20 tibu annavad ka ühe rasvase kalkuni mõõdu välja;)
 
Krooks 28. märts 2014, kl 17.32
Ma ei saa aru kuidas lullar teid segab, ei ole nii, et keegi enam siia ei mahu kui lullar ees on. Lullar istub oma teemas ja seal ei ole kisklemishimulisi mutte.
To edelweiss: Mul aed, mitte staadion.
 
datlipalm 28. märts 2014, kl 19.47
egas kõik ka kohale tule. linnapeal juba räägiti, et krooks teeb seekord naistele välja ja menüüs pidid olema grillribid pastinaagipüreega. vahuveini olevat otse tehasest kastide kaupa tellitud. nii et kohtumispaigaks jääb ikkagi krooksu aed. nüüd vaja veel kuupäev paika saada.
 
Nässu 28. märts 2014, kl 19.58
Datlipalm tema aiast veel puudu ongi.
 
äkki 28. märts 2014, kl 20.12
pole teisel aedagi
 
JA 28. märts 2014, kl 20.33
Kas teda ennastki on?
 
triibuline sokk 28. märts 2014, kl 20.43
ega krooksu sinna kohapeale väga vaja olegi. peaasi, et laadungi liha ja šampused kohale vinnab. söömise, joomise ja muru tallamisega saame isegi hakkama. muusikalise fooni kujundab lullar, talle vaja ainult vaala või rästut näidata ja laseb sellise ulu lahti, et mick jaggeril hakkab oma senise karjääri pärast häbi.
 
Täpiline kass 28. märts 2014, kl 20.57
Siis jälle kunstiinimest vaja, sirgeldad mõne silgu ja vihmaussi aga lullar ei tunne ära, nojah tähti tunneb, saab sildid juurde panna.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!