Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
50+ kokkutulek
 
triibuline sokk 28. märts 2014, kl 21.09
siis teeme nii, et kõigil silt siinse kasutajanimega kaelas. ja kellel palju nimesid, see riputab ka mitu silti. mõnel võib suurest koormast küll kael kangeks jääda, aga nii tähtsa sündmuse heaks on see väike ohver.
rästu 28. märts 2014, kl 21.14
no nii tähtsa sündmuse puhul olen ma valmis elusa sildi kaela riputama...:D

triibuline sokk, kas sinu kael peab vastu...:DDD
 
vaatleja 28. märts 2014, kl 21.19
minul ainult paar silti, tundub vähe?
 
triibuline sokk 28. märts 2014, kl 21.28
rästu, minu kirjutamisoskuse juures ei hakka ma sildi kritseldamisega isegi vaeva nägema. seon triibulise soki kaela ja kaugele näha, kellega tegu.
vaatleja, see on tõesti liiga vähe. äkki peaks sildilaenutamise leti avama? et kellel need enam oma kaela ära ei mahu, üürib mõõduka tasu eest nimetutele välja.
 
Täpiline kass 28. märts 2014, kl 21.36
Kõigil ühe tekstiga sildid, jeeeeee!
 
triibuline sokk 28. märts 2014, kl 21.39
kumma kasuks otsustada - rabi või tibu? mõlemad on mugavalt lühikesed ja meeldejäävad.
 
Täpiline kass 28. märts 2014, kl 21.39
Veel nutikam, kõik rästu ja vaala siltidega, saab mikk jäägeri kontserdi ka lisaks ära kuulata...
 
minni 28. märts 2014, kl 21.42
tähtsustate siin muudkui nimesid, aga kas kringel ka tellitakse? šokolaadi või vaniljekreemiga?
 
fuuria 28. märts 2014, kl 21.45
to: Täpiline kass
Sel juhul märgitagu eeskavas ära, et kõrvatroppide kaasa võtmine kohustuslik.
 
tuhajuhan 28. märts 2014, kl 21.49
lõugajale sokk suhu, võib ka triibuline olla
 
triibuline sokk 28. märts 2014, kl 22.02
kahju ikkagi oma ainsat sokki vanainimesele mälumiseks anda. pealegi on kokkutuleku riietus siiani täpsustamata, kas stiilipidu mõne aastakümne raames või vaba valik. daamidel on muidugi soovitav kontsadel tulla, saab krooksu muru õhutatud ja hiljem võib ta sinna aukudesse kaalikaid külvata.
 
Dresskood 28. märts 2014, kl 22.07
Kollaste sulgedega negližee, krooks ei lase aeda muidu.
 
triibuline sokk 28. märts 2014, kl 22.20
nii rangelt kohe! mina keeldun aluspesus tänavale minemast. tulen siis oma tavapärastes kummikutes ja dressipükstes.
 
triibuline sokk 28. märts 2014, kl 22.21
kummikud võin kollaseks värvida.
 
minni 28. märts 2014, kl 22.33
kringli kohapealt muutus siis krooks koonriks. seda oligi arvata.
 
endine 28. märts 2014, kl 22.41
ärge kellelegi rääkige, aga krooksul on probleem kehakaaluga. ta ei saa rahulikult ühestki koogist ega tordist mööduda. nõrk tahtejõud, mis teha. parem on kringel heina ja okstega maskeerida ja pärast salaja nurga taga ära süüa.
 
mileedi 28. märts 2014, kl 23.16
Ma ka mõnikord loen ja sel aastal vist esimest korda kirjutan...Mõnikord olen siin poisse hullutanud, a nüüd omad vitsad peksavad - ma isegi kõiki oma nimesid ei mäleta...:((

Et mis mälunõrkuse all kannatajatest saab??
 
triibuline sokk 28. märts 2014, kl 23.29
no siis tuleb ikka sealt nimelaenutajate leti juurest läbi astuda ja endale meelepärane ja taskukohane laenutada.
kas see polegi linnalegend, et siin poisse on olnud?
 
noh 28. märts 2014, kl 23.49
linnalegendi järgi on siin veel mitu äksi täis 60+ poissi
 
mileedi 28. märts 2014, kl 23.52
Ei põle linnalegend midagist, siin on ikka poisse liikund küll.
A ma niisike pirtsakas, ei tea ise kah, mida tahan...:(
 
luuletaja 29. märts 2014, kl 00.02
ust lõppenud saates
(Teet Margnal jaa Kristjan Jõekaldal)

oli külas "samakuulus - kui - lullar" :
Ott nr 1 jaa nr 2
Lepp(land) jaa Sepp

sealgi just meedia laimudest juttu oli -
meediaski asju - mida olnudki pole olnud -
seda nüüd siingi ?????

laimujutt - olematu :
Nr 1
datlipalm 28. märts 2014, kl 13.23
ma teile siin ehitan minu nime alt maunode kokkukutsumist! minugipoolest tulgu kes tahab, aga igaüks kutsugu ikka oma nime alt külaline kaasa.
praeguseks on juba kolm kohaletulijat:
lullar
mauno
tauno
noh, üksikud prouad, kokkutuleku meestevalik võtab lausa silme eest kirjuks. kiirustage!
,,,,,,,,,,,
meie selgitus : keegi ehitas midagi - nüüd ehitab keegi kellelegi vastu midagii .....
mina - lullar - ei ta asjast midagi !?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
täname Krooksu -TOTUSE(toetuse) EEST:

Krooks 28. märts 2014, kl 17.32
Ma ei saa aru kuidas lullar teid segab, ei ole nii, et keegi enam siia ei mahu kui lullar ees on. Lullar istub oma teemas ja seal ei ole kisklemishimulisi mutte.
To edelweiss: Mul aed, mitte staadion.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

veelkordne näide - kontrollimata faktide põhjal
teeb tavaliselt "kollane kirjandus " järeldusi -
täna see "kollane" aga siin on !

Krookule isiklik pöördumine :
kui Sinu staadionile ..keegi ei tule

siis :


"ütle mulle - oma telefoni nummer "
 
bingo 29. märts 2014, kl 00.03
lüürikaraibe on täitsa vaba.
ülejäänud kipuvad ise pirtsuma. kah mul printsid roosiaias.
 
bingo 29. märts 2014, kl 00.04
ptüi kurask!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Jaaa 29. märts 2014, kl 00.28
kokkutulek tuleb kena - lullar tantsib koos krooksuga tallamata muru peal tangot. vahepeal ampsavad käntsakaid grillvardas keerlevast lambakintsust ja hõljuvad ennastunustavalt edasi päikeseloojangusse.
 
*Viimse reliikvia* fänn 29. märts 2014, kl 02.17
kohe tekkis silme ette kujutluspilt näljasest Agnesest, kes Gabrieli pakutud lihatükist raevukalt ribasid rebib. tango vast liiast, arvestades asjaosaliste iga, aga tšaardaši saatel kujutlen neid küll nurga taha kulgemas.
 
emm 29. märts 2014, kl 05.43
kokkutulek kokkutulekuks, aga kes lahkumineku organiseerib?
 
to 1/15 29. märts 2014, kl 06.21
Saan aru,kui tegemist oleks mehega, et "vana arm ei roosteta" aga eit ajab sellist juttu, oled napakas.

Pealegi lolliklubis saate niikuinii pidevalt kokku, milleks siia veel ronisite, ei ole ega tule siit mingeid kokukaid.
 
inga 29. märts 2014, kl 06.26
miks kohe nii pessimistlikult?kõigepealt vaja see kokkusaamise kräu maha pidada,tea kas peale seda enam lahkuminejaid ongi.
 
findus 29. märts 2014, kl 06.38
siin on korduvalt öeldud, et kokkutulek saab olema krooksu lillepeenarde vahel, nii et ära sa, to1/15, siin enam rahmelda ega teisi napakaks nimeta. sina võid koju jääda kui sul pole midagi selga panna. kes sellisest veidrikust ikka puudust tunneb.
 
120 kilo 29. märts 2014, kl 07.17
see võib tõesti probleemiks osutuda kui enam midagi selga ei mahu. krooks lubas oma isiklikest varudest lillelise tekikoti laenata kui mu number väiksem kleit juhtub peo käigus lõhki kärisema. mitte et ma seal kokkutulekul äkilisi liigutusi teha plaaniks, aga kui ikka märkan maas 5 sendist, siis võib kleidi seljaosa lõhki plärtsatada küll.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!