Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
vaaaala teema
rästu 16. september 2014, kl 21.50
seeni tulebki nii süüa, et ei vaata seene peale kui ta suhu pistad...:D
moosimadu 16. september 2014, kl 21.55
Liha on liha, pole vaja peenutseda. Pealekauba ei ole viisakas toiduga silmsidet pidada. Hakkab endast veel liiga palju arvama!
 
vaaaal 16. september 2014, kl 21.57
vastupidi :D, vaatad, et näe, kõlbas talle, kõlbab sulle ka :D
rästu 17. september 2014, kl 22.21
 
metzazt 19. september 2014, kl 20.16
kas seened kõik niidi otsa aetud ja neist kardinad tehtud?
 
linnazt 19. september 2014, kl 20.41
juzt, juzt :D
 
diskor 20. september 2014, kl 18.07
rästu, mida me sulle kurja ometi tegime, et meid sellise muusikaga nuhtled?
rästu 20. september 2014, kl 18.53
rästu 20. september 2014, kl 18.56
mul on ühe ilupuu mürgitus, ma ei suuda teda üles juurida. kui ma kevadel talle ämbri kummuli peale panen, kas ta siis hääbub vaikselt...:D
 
vaaaal 20. september 2014, kl 19.03
rästu 20. september 2014, kl 19.17
klikiaegne pargiroos jäi mulle jalgu ja ta juurikas on vist põrgusse välja jõudnud.
tegelikult hakkas ta mul peenras igalt poolt oma nina välja toppima, võsukesed sain kätte, aga vanurit mitte.
rästu 20. september 2014, kl 19.25
ja veel...kui kõrgeks kasvab elupuu ümarvorm, praegu ta siuke 30cm?
 
vaaaal 20. september 2014, kl 20.07
põrgulisele näita kirvest ja kangi, eks neid järglasi võib veel siit-sealt välja ronida, ämbrist peale pole tolku, varred tõstavad ämbri õhku..., elupuu kasvab nii kõrgeks ja laiaks kui lased kasvada.
rästu 20. september 2014, kl 21.49
ega sa ometi arva, et ma ta kallal küünekääride ja pintsettidega olin...:DDD

lollile on hea müüa...oli ilus väike ümmargune puuke ja mina arvasin, et istutan maha ja jääbki selliseks...:DDD, seega ei tohi teda lasta üle pea kasvada.
 
vaene puu 20. september 2014, kl 21.59
nagu natuke üle perenaise upitab, kohe nätaki pea maha...
 
vaaaal 20. september 2014, kl 22.33
kas elupuul sorti tead?
rästu 20. september 2014, kl 22.51
ei tea, ostsin ta siinsest väikesest aiandist ja kodus avastasin, et silti netu.
aga mulle meeldiks ta jätta nii meetri kõrguseks.
 
vaaaal 20. september 2014, kl 23.20
eks need ümmargused enamalt jaolt meeter, meeter-poolteist ole ka, mõni sort laiem kui kõrge, mõni ühtlane ümar, eks sa vaata, võid kevadeti kergelt näksida kui veidi hõre tundub olema :D, saad puukoolide lehtede pealt vaadata, millega ta sarnane on
 
veel variante 20. september 2014, kl 23.28
kõigepealt sissejuhatus -
turuväravasse, kus tädid nunnusid kutsikaid müüvad, tuleb õnnetu olekuga mees, jääkaru ohelikku pidi järel. küsib tädide käest: ega te seda prouat pole näinud, kes mulle kevadel valge puudli müüs?
seega kui lubati, et on kääbikvariant aga muudkui kasvab taevasse, siis juuri välja, lohista tagasi ja nõua selle vihmametsa asemel pisikest põõsakest.
rästu 20. september 2014, kl 23.33
hakkasin siin tervet oma aiandust ümber kujundama...enamuse endistest saatsin üle aia naabrinaise metsa...:D
tuleks ainult pikk ja mõnus sügis, siis jõuaksin veidi veel teha.
 
vaaaal 21. september 2014, kl 08.40
sit-kust-ja-jõudu sulle:D
rästu 21. september 2014, kl 09.53
terehommikust...:DDD

veel variante, tänud...andsid mulle hea tuju tööpäeva alustamiseks...:DDD

vaaaal, vot seda esimest oleks hädasti vaja mulla sisse segamiseks...:DDD

adjöööööö....
rästu 24. september 2014, kl 09.30
terehommikust, prosaist...:DDD
 
vaaaal 24. september 2014, kl 13.08
tuli vaarikalt...:D
rästu 24. september 2014, kl 13.16
ma soetasin endale ka `Polka` ja maasikavaarika.
 
vaaaal 24. september 2014, kl 13.31
jama on see, et üks torgib ja kumbki ei seisa paigal
 
von Freen 24. september 2014, kl 20.05
rästu joonistas:
-------------------------------------------------------
> klikiaegne pargiroos jäi mulle jalgu ja ta juurikas
> on vist põrgusse välja jõudnud.
> tegelikult h> akkas ta mul peenras igalt poolt oma
> nina välja to ppima, võsukesed sain kätte, aga
> vanurit mitte.


kuula nüüd misasja Petsialist suure tähega ära ütleb!
sina piad seda juurikat, mis ühe otsaga kusagil põrgus juba ära on, sellest teisest otsast, mis veel sinu villas kätte on saadav ja ära on nähtav hellitama siukse asjaga nigu Round Up!

tilgutad veits piale ja see viskab sussid sul seal apppsoluutselt lõppppplikult

ehk siis lihtsas maakeeles ütelduna - glüfosaat pärsib aminohapete türosiini, trüptofaani ja fenüülalaniini sünteesimiseks vajaliku ensüümi tootmist ja taimed omastavad selle:
1. lehtede kaudu, sealt transporditakse see taime kasvupiirkondadesse, aga ka
2. juurte kaudu (nt glüfosaadiga väestatud taime kõrval kasvav väestamata taime juured).
glüfosaat akumuleerub taimede algkudedes (meristeem), lehtedes, juurtes, seemnetes jm.

seetõttu toimib glüfosaat ainult kasvavate taimede puhul ning selle kasutamine ennetava herbitsiidina ei ole eriti efektiivne.

glüfosaadi imeilus ruumiline kujutis kah sulle
(sialt näed kohe pädevalt ära, et tegemist on ikka jubeprofff asjaga, mitte mingi amatöörilise tootega)

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/91/Glyphosate-3D-balls.png/800px-Glyphosate-3D-balls.png
rästu 24. september 2014, kl 20.18
nooh...see ruumiline kujutis andis mulle asjast tõepoolest selge pildi...:D aga ma käisin juba reisi põrgu eeskojas ära ja juurikas on käes...suur ja võimas nagu madu...:DDD
 
vaaaal 24. september 2014, kl 20.22
von Freen - padurohelised mutikesed tulevad sulle kallale..., sellest up-ist räägi kodus ahju taga sosinal :D
kui juba küünekääridega kallal käidud, pole seal mingit rohelist juppi, mille kaudu up mõjuda veel saaks:D
 
von Freen 24. september 2014, kl 20.35
lubatagu vastuvaidlemisega algatust teha!

nimelt oleme meie Up-iga ära killinud appsoluutselt kõikmõeldavad ollused kõikmõeldavates seisundites.

võin teid ära valgustada viimasest bro saavutusest selle Upiga agraarhüsteeria alal.

nimelt näiteks, alles ükspäev sai vägagi buenolt ja tulemusterikkalt ära killitud üks saadanast valesse kohta siginenud hiidsarapuujunn, mida eelnevalt oli agraarhüsteeria käigus üritatud paika panna algselt kasvude piiramisega, siis täielikult maha saagimisega, siis pärast uut voilaaa kasvu uuesti maha saagimisega ja ärapõletamisega alternatiivjaanitules ja siis jällegi uuesti pärast järjekordset voilaaad maha saagimise ja trossiga maaseest välja tirimisega, mis lõppes sellega, et see hiidjunn läks pooleks ja tegi mulle üha uuesti voilaa.

nu sis ükspäev viskas mul lõppplikult juhtmed kokku ja ma kostitasin allesjäänud kändu Upiga.

nuja sellel kevadel tema jäi nii vaikseks nüüd ja sügiseks (ehk siis eilseks) oli omadega jummala küps ning lahkus oma asukohast ilma pikema vastupanu ja jututa.

tähelepanuväärne piaks siinkohal olema asjadeolu, et sellel kännul polnud enam tõesti ühtegi lehte, sest ma saagisin enne kõik voilaad null tasapinnalt (balti kõrgus, mõõdetud Kroonlinnas) maha.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!