Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Emotsionaalselt küündimatu mees.
 
n54 07. september 2014, kl 13.13
Tundub, et enamus netis naisi otsivad mehed on sellised. Ka pealtnäha nnn. korralikud mehed. Ainult lollitavad naisi. Ja mina veel mõtlesin, et suudan ühe mehe "üles sulatada". Mõtlen, et kas netisuhtlusega saab sellised väljaselekteerida? Et siis ei kohtukski üldse.
 
mhm 07. september 2014, kl 14.00
Eestis on enamus mehi selliseid, netis ja väljaspool netti, küünilised ja julmad, kes sisimas vihkavad kõiki naisi. Täiesti arusaamatu, miks sellised naistega tutvuma ronivad.
mansion ghost 07. september 2014, kl 15.18
Miks arvatakse, et mehed vihkavad naisi? Küünilisus ja ka julmus on millegi tagajärg. Miski on neis eludes väga valesti läinud. Taaskord tuleb küsida, miks suhtutakse naistesse umbusu ja küünilisusega.
 
noh 07. september 2014, kl 15.25
kesse teine süüdi on, et inimene on s.tast perest pärit, et temast ei ole täisväärtuslikku inimest arenenud. ega keegi teda aidata ei saagi. kes usub, et saab on ise ka samasugune hälvik. või tema loodab üles sulatada.
moosimadu 07. september 2014, kl 15.28
Räägid natuke ensele vastu, Mansion Ghost.
''Miks arvatakse, et mehed vihkavad naisi? Küünilisus ja ka julmus on millegi tagajärg.''
Jaatus ja eitus järjest.
Mitte, et ma sinuga nõus poleks. Jah, kõik on millegi tagajärg, nii naiste kibehapu suhtumine meestesse kui meeste irvitavküüniline suhtlemisviis. Kaks kõverpeeglit vastamisi, kahjuks näeb kumbki pool vaid teise vigu, oma minapilt on kui heledas hames inglil.
 
mhm 07. september 2014, kl 15.47
netisuhtlusega annab selekteerida küll, aga tulemus sellest suhtlemisest ja analüüsimisest ongi selline, et sõelale midagi ei jää. Esiteks nad ei viitsi kaua kirjutada, suhelda ka ei viitsi ja üldse saab raha eest kiiremini keppi.
 
krahvinna 07. september 2014, kl 16.20
kindlasti annab pikem kirjutamine mingi pildi inimesest ja lisaks ka juba üsna esimesed kohtumised. mõnikord on päris esimesel korral näha, millise isiksusega on tegemist. intuitsiooni tuleb usaldada.
üldiselt kipun arvama, et osa nendest, kes püsitutvujad on, on ühel või teisel viisil kiindumushäirega. isiksushäired otsa. nii naised kui mehed. ei suudagi suhtes sügavust saavutada.omavahel võiksid nad hästi sobida.
sõel peab trimmis olema neil, kes tõsist suhet otsivad.
mansion ghost 07. september 2014, kl 16.52
´moosimadu´,
vihkamine on midagi muud kui "küünilisus ja (ka) julmus", kuigi piir on üsna hägune, peab tunnistama.

Jah, kummitus on täiesti teadlik, et ta pole mingi INGEL, see on ka üks põhjustest nimevalikul. Võid olla nii ideaalne kuitahes, alati leidub mingi tõrvatilk valgel hamel, mis rikub kogu pildi. Seisa või kõverpeegli ees.
moosimadu 07. september 2014, kl 16.58
Ei sihtinud oma märkust konkreetselt kellegi pihta :)
Üldistasin, teades samas, et üldistamine on saatanast....
moosimadu 07. september 2014, kl 17.00
Õige - piir õela küünilisuse ja vihkamise vahel on peenike, eriti raske on vahet teha kõrvalt vaadates.
 
ninatargake 07. september 2014, kl 17.16
miks nii kitsarinnaliselt, et tõrvatilk valgel hamel rikub kogu pildi.. just seesama tõrvatilk täiendab seda lumivalget mittemidagiütlevat hamet.
moosimadu 07. september 2014, kl 17.30
Skaalal ''kitsarinnalisus--vabameelsus'' on hea vaadata selle otsa poole, kus kumab ''vabameelsus'' niikaua kui ise turvalises kitsarinnalisuse poolses otsas ollakse.
Inimesed teevad elus uskumatuid tempe, aga uskumatut elu elatakse harva.
 
n54 07. september 2014, kl 17.45
Mul on paar objekti silmapiiril ja arvan,et peab hakkama ajama liini,sest pärast olen ikka üksi ja kuival.
moosimadu 07. september 2014, kl 17.50
Plaanimajanduse moodi kõlab. ''Objekt'' tuleb ''maha võtta'', irw...
Kuhu romantika jääb?
 
viimasele 07. september 2014, kl 17.53
Ära sina oma lolli pead vaeva romantika pärast.Auk on auk ja pauk on pauk.
 
ninatargake 07. september 2014, kl 17.58
kui oled ise õnnelik kõõludes seal kitsarinnalisuse poolses otsas ja imetledes teise poole õnnelikku vabameelsust, sel juhul oled jah turvaliselt paigas ja ei muret. aga..aga elamine on kuidagi nii huvitav ja näitab ikka ja alati, et just need seal turvalises kitsarinnalisuses on kõige suuremad õpetajad, kuidas elada ja olla selles maailmas.
moosimadu 07. september 2014, kl 17.58
Tohmanid :) :D
moosimadu 07. september 2014, kl 17.59
Ninatargake, mul läks su mõte käest nagu libe vorst lupsti minema.. halligi ei saanud aru.. ''tohmanid'' oli eelmisele;D
 
jep 07. september 2014, kl 18.05
loen ja imestan, millised targad inimesed siin käivad. uskumatu kohe.
 
ninatargake 07. september 2014, kl 18.09
oh ega sellest pole miskit. ma ei saa ka sellest maailma elust kohe mitte 90 prossa lausa aru. isegi seda ei tea, kes on emotsionaalselt küündimatu mees .. et on see selline mees, kes naisest lühem ja ei ulata meelekohti suudlema ja nii viks ja viisakas, et sängu ei tüki, et ühe pikkuseks saada naisega.
 
n54 07. september 2014, kl 18.13
Tõesti,küündimatu mees,kes ta on?Ma ei tea isegi aga ega ma ei taha nn.püsisuhet ega ka tanu alla.Ikkagi hüppavad mehed alt ära.
 
ninatargake 07. september 2014, kl 18.15
n54.. ära siis suru neid alla, las olla neil peal.
 
mis seal teada 07. september 2014, kl 18.16
Küündimatu mees on mees, kel napib võimeid.
Küündimatu - oskamatu, vilets.
 
n54 07. september 2014, kl 18.18
Eks siis on niimoodi.Kõigil ei ole kõigeks võimeid aga hea kui on ikka mõned võimed.
moosimadu 07. september 2014, kl 18.18
KUI ma oleks mees ja KUI minu ''püüdmise'' ajal kasutataks väljendeid ''objekt'', ''liini ajamine'' ja ''kuival olemine'' põgeneks ma ka nagu Joosep Potivari naise küüsist.
 
n54 07. september 2014, kl 18.23
Põgene juba nüüd ja igaveseks ja kohe.
moosimadu 07. september 2014, kl 18.25
Mug.. ma ei ole mees.
Aga ok, jätan selle teema rahule, vabandust solkimise pärast ja edu jahihooajal!
 
n54 07. september 2014, kl 18.27
Hea,et aru said.
 
edu teile 07. september 2014, kl 19.57
ja mehe vaatevinklist vaadatuna ütlen, et mehed ei ole nii lollid kui emotsionaalselt ja vaimselt küündimatud naised arvavad.

Mehed lihtsalt ka otsivad veidigi üle keskmise naist,
aga defitsiit on igas vallas, nii naiste kui meeste osas.
Aga meeste küündimatuteks nimetamine näitab ainult ütleja taset, ei muud.
 
n54 07. september 2014, kl 20.42
teemaalgatajana pean ära märkima, et vahepealsed n54 postitused pole minu tehtud
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!