Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Emotsionaalselt küündimatu mees.
mansion ghost 07. september 2014, kl 21.17
Neid n54 ja n55-si on tekkinud nagu seeni peale vihma aga vähemalt üks neis on pidevalt kuival ja manab mehi, kes nõus pole teda ihuhädas aitama.

Pühendusega sellele ühele siis.
Millist emotsiooni on vaja vanurile lihtlabaselt taha keeramiseks?
Ainus mis kohe meenub on piinlikkus, võib-olla-ehk. Ja seegi pigem segab ettevõtmist.
moosimadu 07. september 2014, kl 21.28
Saadan sind, härra mansion ghost, praegu pidulikult sss...saia sööma.
''vanuri'' eest.
Kudas võib küll ühe labase sõnaga targa mõtte ära vussida. See vääriks lausa kaalikast nikerdatud medalit. Kuuekilost. Vastu pead.
Jah, ma olen vihane.
Niisiis nelja aasta pärast oled vanur, jah?
 
:-) 07. september 2014, kl 21.42
Ajavad vastu ööd itsitama:):):)
mansion ghost 07. september 2014, kl 21.45
Jah, nooremaks ei saa meist keegi. Endast noorematele olen vanur ehk juba niigi, kuigi võin veel tembutada nagu poisike.
Ära seda niiväga südamesse võta, noored pole me ammu, mõni ehk veidi nooruslikum omataoliste seas.
 
kuulge 07. september 2014, kl 21.57
Ärge lahmige! Inimkond jaguneb meesteks ja naisteks vaid sootunnuste alusel, mitte käitumuslikult või emotsionaalsel pinnal. Mõlemal pool on nii- ja naasuguseid, rohkem aga igasuguseid :) Miks peab oma kibestumise ühe-kahe-kolme isendi suhtes kogu vastassoole üle kandma? Miks?
 
rrrreibas 07. september 2014, kl 22.17
Hakka seda maagilist 50. lausa kartma, kui see kord kätte jõuab, katus näib ikka hooga sõitma hakkavat. Ja 55 vanur - no anna aju :D
 
:-) 07. september 2014, kl 22.51
Katus köiega vundamendi külge kinni, ei sõida ta kuhugi:D
 
Jüri Jürrnas 07. september 2014, kl 23.06
Kes se ikka viitsib põrsast kotis osta ja oma aega siin maha raisata keele kõrva ajamise jutuga.Liiati kui veel hiljem kokku saades jõuad arusaamisele-et sellise vaala/teerulli alla küll jääda ei taha nii emotsionaalselt kui ka füüsiliselt.
 
tibu 08. september 2014, kl 09.33
Kulla teemategija, kas sul endast kahju ei olnud, kui asusid muutma muutumatut. Mehed ei ole naisemoodi mõtlevad, tundvad ja muu sarnane. Mehe tunne on tegemine, millega näitab tema oma emotsionaalsust ja hinge. Jõhkradiga ei ole mõtet üldse tegemist teha, ei reaalis( kui vähegi võimalik) ega internetis. See on nende probleem ,mitte sinu probleem.

Muide , samapalju kui on meesjõhkardeid on ka naisjõhkardeid. Ma ei kujuta ette, milline mees tahaks tahaks tutvuda naisega, kes otsib tutvuskuulutuses meest sõnaga...isend.
 
n54 08. september 2014, kl 20.10
Mina olen ka isend ja miks siis otsitav ei või olla isend?
 
valulla 08. september 2014, kl 22.47
Mina end küll isendiks ei pea, ma arvan pigem, et olen isiksus ja kui kedagi üldse oma ellu tahaksin, siis ikka isiksust.
Emotsionaalne küündimatus on elu jooksul omandatud. Alati saab teineteist aidata emotsioonide välja toomisel, aga see võtab lihtsalt aega, sest muudatused ei sünni üleöö.
 
isend 09. september 2014, kl 06.07
vabandust, kas teie kummipuu ja feikkamina vahelt läheb otsetee Üksikute Südamete Laagrisse?
 
irrrw 09. september 2014, kl 07.53
No mis üksikute südamete, pigem ikka mingite muude organite laagrisse.
 
meeli 09. september 2014, kl 08.13
Võib ka teistmoodi öelda, empaatiavõimetu mees.
 
n55 09. september 2014, kl 22.01
pole 50+ foorumis igiammu käinud, aga seekord sattusin. No hirnu herneks. Mingid virkurid, ehkki mitte just tarkurid annavad ikka torust. Õiget lolli ei riku isegi vanadus.
 
kohevsaba 10. september 2014, kl 06.18
Ei usu, n55, seda seekord sattumist, ikka foorum bookmarksides või pidevalt taustana.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!