Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
oh seda elukest
 
hädaoru hääletoru 18. oktoober 2014, kl 06.37
mis see inimeste eluke muud on kui üks sugulisel teel nakkav haigus, mis alati surmaga päädib. hea vähemalt, et vahepealset aega saab hädaldamisega sisustada.
 
no 18. oktoober 2014, kl 09.32
mida sa siis hädaldad siin?
 
kukimuki 18. oktoober 2014, kl 22.00
Nii, mille üle siis kaebame?
 
mina 18. oktoober 2014, kl 22.10
kaeban sokkide üle. mis materjalist neid tänapäeval küll tehakse, et pidevalt augud kandades. hakkab juba tunduma, et on kahte sorte sokke - käimise ja istumise omad. mulle vist satuvad pidevalt istumise sokid ja mina panen need lolli peaga käimise ajaks jalga.
 
kaeban ka 18. oktoober 2014, kl 22.41
andke suvi tagasi!!!
 
50+ 18. oktoober 2014, kl 23.08
andke mu noorus tagasi!!!
 
moosimadu 18. oktoober 2014, kl 23.25
Jah, elu pole lõputu.
Nagu juba vana koolnud Einstein ütles: Lõpmatud on vaid maailmaruum ja inimlik rumalus, seejuures on mul kahtlused esimese lõpmatuse suhtes.

Veendusin taas, et see mees oli geenius...

Aga muidu - siin teemas peab midagi tagasi küsima või?
Olgu.
Andke tagasi. Ükskõik mida, aga parem, kui see oleks hea.
 
minul 18. oktoober 2014, kl 23.43
Sedasorti mure et sokkidel varbasse augud tekivad mitte kanda.
 
kitsipung 19. oktoober 2014, kl 00.03
moosimadu
selleks, et tagasi saada, peab enne midagi andma. ja kui see antu hea on, siis pole erilist lootust samast kraamist jupikest tagasi saada. tagasi saad midagi krimpsus ja haput, misiganes see siis on.
 
moosimadu 19. oktoober 2014, kl 00.07
Seda ma arvasingi, aga ega mul ju küsides midagi kaotada ei olnud? :D
Porutšik Rževski elutarkus - võib vastu kõrvu saada, aga võib ka saada. Mida iganes tema ka küsis.
 
lahke 19. oktoober 2014, kl 00.28
mina võin porgandeid jagada. need mul tänavu aasta eriliselt kribalad ja kõverad.
 
moosimadu 19. oktoober 2014, kl 00.43
Vana hea külanali tuli meelde: "Võtke-võtke, kallid külalised, sööge veel, muidu läheb kõik niikuinii sigadele!"

Nii tore lahke rahvas on siin, ma tunnen, et olen omade keskel :D
 
mulle 19. oktoober 2014, kl 01.06
jälle meenus miskipärast karupoeg puhh, kes jänese sahvri tühjatumaks sõi ja kui jänes puht viisakusest küsis, kas soovite veel midagi, siis puhh kohe lootusrikkalt - kas on veel midagi?
seostus vist sellega, et andke ükskõik mida, aga parem, et see hea oleks.
 
moosimadu 19. oktoober 2014, kl 01.18
Kas see oli tookord, kui Puhh Jänese ukseauku kinni jäi?
Hmm.. ma vist igaks juhuks ei taha midagi, muidu näen pärast välja nagu kuumaõhupall. Tont neid tee peale jäävaid uksi teab.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 19.10.2014 01.25.
 
aga 19. oktoober 2014, kl 01.37
mõtle kui mugav on pererahval su ukseaugust väljatolknevate jalgade peale käterätikuid kuivama riputada.
 
moosimadu 19. oktoober 2014, kl 01.43
Ole nüüd, ma kardan paaniliselt kõdi, pererahva hinnaline Tšehhi kristall puruneb neist kriisetest, mida ma juba ainult katsel mu koibasid pesukuivatusrestina kasutada kuuldavale toon.




Magama peaks jääma, aju genereerib aina jaburamaid kujutluspilte.
 
aga 19. oktoober 2014, kl 01.57
puhhil küll eriti ruumi niheleda polnud kui jänes ta jalgade peale rätikuid riputas. ja tšehhi kristall vist tolleaegsel inglismaal eriti in ei olnud, seega kõik pääsesid lõpuks terve nahaga nagu ühele heale lasteraamatule kohane.
head ööd, moosimadu. kirjutame ja lehvitame, kui koid enne nahka ei pane.
 
ida 21. oktoober 2014, kl 16.17
kas see fraas -andke ükskõik mida, aga peaasi, et see hea oleks- polnud mitte Astrid Lindgreni loomingust? Pipi äkki? kas keegi mäletab?
 
moosimadu 21. oktoober 2014, kl 18.06
Ei tea, ei tea. Igatahes ei ole tegemist teadliku tsitaadiga, samas ei tea kunagi, mis lapsepõlvest pähe kinni on jäänud.
rästu 21. oktoober 2014, kl 18.13
jah...ja hea kui ainult head asjad kinni jäänud...:)
 
moosimadu 21. oktoober 2014, kl 18.15
Jep. Unistus ideaalmaailmast.
 
Tuule 05. august 2015, kl 04.07
Moosimadu, kuhu sina kõigi oma toredate vaimukustega kinni jäid?
 
tutvun... 05. august 2015, kl 11.46
Teemategijaga, ostan talle suurtes kogustes sokke, mida saab peale ühe-kahekordset kandmist ära visata.
moosimadu 06. august 2015, kl 00.27
Kui olla piisavalt naiivne ja kalendrit uskuda, siis on ometi käes aastaaeg, mil
Kõik lapsed merre, lapsed merre!
Kõik lapsed merre lähevad.
Kõik võivad minna, võivad minna,
ei või vaid need, kes köhivad!

Sokid on sel aastaajal nõrkadele.
moosimadu 06. august 2015, kl 00.39
Oioi, praegu märkasin, et olen siin tagaotsitavaks kuulutatud...
Lehvitan headele inimestele kahe käega, üks käsi mullane, teine moosine ja varbaga suvepõngerjate massi juhendades. Vabal ajal pean leivatööl käima, ilma leivata on moosi ja vorsti törts sant süüa :D
Teilegi sama ilusat!
 
vaarikaste varvastega 06. august 2015, kl 00.49
jõudu suvisteks sahmerdamisteks, moosikas!
ilusat jagub alati mitmele, mul ka hea meel, et siit ikka läbi astud.
 
to moosimadu 06. august 2015, kl 13.05
mitu pagulast sa oma koju oled võtnud ka?
 
neljapäev 06. august 2015, kl 15.35
mida siia pagulased puutuvad? kindlasti on kusagil pagulaste teemad, seal esitagi selliseid küsimusi.
 
to neljapäev 07. august 2015, kl 02.05
Muidugi peab pagulastest igal võimalikul juhul rääkima. Eestlasi sõimatakse ja peetakse lollideks, kas see sulle ei ole alandav?

Mulle küll on, me peame kokku hoidma ja nende vastu võitlema.
See on ju täiesti loomulik.
 
mullikaator 07. august 2015, kl 03.18
to neljapäev 02.05
mind küll keegi lolliks ei pea ega alanda. kui sulle see probleemiks on, siis äkki võtad areneda näiteks, siis ehk ei peeta lolliks. ühtlasi on aruka inimese enesehinnang ka kõrge, seega on raske teda alandada, kuna ta teab, mida väärt on.
ja mida sa ise siis konkreetselt rahvusliku kokkuhoidmise nimel ära teinud oled? kuidagi parendanud eesti elu oma teadmistepagasi ja tööpanusega? kasvatanud üles lapsed, kelle pärast eesti riik tulevikus uhkust tunneb? kasvõi oma koduümbrusegi ära kasinud, et eestimaa ilusam oleks?
siis veel see võitlemise moment. kas virutasid ka kusagile aknasse kivi? või tirisid ümber õllekõhu särgi kirjaga - neegnrim*nn on paha, seda ma ei taha?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!