Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
test andis sellise tulemuse, kas on (hull) julgeid?
 
tibu 10. jaanuar 2015, kl 17.28
Vana aff, sina armastad siin küll pikalt ennast pidevat imetleda et paha hakkab sellist koleda vana mehikese eneseimetlust lugeda. Sa ei saa vonile isegi 100m kauguselt võrdluse osaliseks, nii et kekuta kui tahad aga aff oled ikkagi.
 
aff 10. jaanuar 2015, kl 17.37
tibu
Keri perssse!
 
ilmselt igavusest ;)) 10. jaanuar 2015, kl 18.08
nüüd mina naeran ega ei tea mitte, millal lõpetatud saan :D)))))))
 
vahekohtunik 10. jaanuar 2015, kl 21.24
tibu, affi näeb küll sinuga võrreldes siin nagu kuuvarjutust, aga sedagi on sulle muidugi liig palju, sest... teadagi.

Aga voni eest annaksin küll enamiku, just igasugused sulelised siit ära. Affil tuline õigus - kellel huumorimeelt napilt, see kisab.
 
tibu 10. jaanuar 2015, kl 23.33
Ega palju polegi vaja öelda, et välja tuua teiste ette affist meesisendi tegeliku sise palge, st "sisemise ilu". Nii, et kehv mees on ka inkognitona nadi mees.

Von Freeni soontes voolab sisukat meest ja see teadmine teeb naise hingele pai.
 
jaa 10. jaanuar 2015, kl 23.44
ja mis sinu enese soontes voolab, tibu? sulalollus? enne teiste kritiseerimist tee endas suurpuhastus
 
juurikas 11. jaanuar 2015, kl 12.07
Minule tibu meeldib ja olen siin tema...salajane autaja.
 
tibu 11. jaanuar 2015, kl 12.24
 
irvitaja aknal 11. jaanuar 2015, kl 12.47
Stand-up comedy. Kahjuks on seda monodialoogi nii palju esitatud, et enam ei aja naerma.
 
imestab 11. jaanuar 2015, kl 12.52
miks siis aint salajane?
miks sa ometi kogu seda komplekti, mida sa niiväga austad, omale koju viia ei taha?
kogu seda upsakuse-halvustamise-ärapanemise-kitsarinnalisuse-tigeduse-harimatuse-jpms rikkalikku sisu omale igapäevaseks nautimiseks tarvitada ei võta?
see oleks tõsiselt mõistetamatu kui sa tõesti ka olemas oleks. a praegu me ei imesta. praegu jääb meil aint kahetseda su olematuse üle. kahju sellest ja kahju su tegelase loojast. aga kahju ka meist, kes me sunnitud oleme taluma kogu seda paska, mis see lärmakas vanur siia endast maha jätab -(
 
imestab 11. jaanuar 2015, kl 13.00
minu küsimus oli adresseeritud juurikale, usun, et said sest aru, sa frankensteini järgija ;)
 
vastused 11. jaanuar 2015, kl 13.01
Et eitesid kadedaks teha, vaadake ja kräunuge valjult, kuidas keegi meeldib aga võib ju olla, et nad reaaliski ammuilma tunnevad, elavad koos, teie, eided, seda teada ei saa. Taluge aga ja nutke valusaid pisaraid, kadedusest.
 
vastused 11. jaanuar 2015, kl 13.02
See pole sinu asi, imestaja. vaata ja ulu!Tõeline mees ei vasta eitedele.
 
ei imesta 11. jaanuar 2015, kl 13.06
et tibu ja ta väljamõeldis elavadki reaalis koos ning ammuilma juba? no selles ei kahtle küll mitte keegi, ka sina ei peaks seda tegema, vastused;)
 
irvitaja aknal 11. jaanuar 2015, kl 13.11
tibu-vastused, ehk sõnastaksid "eitede" jaoks, kes on tõeline mees :)))))) (nüüd juba ajab naerma küll)
 
imestab 11. jaanuar 2015, kl 13.21
njah, ma jätab nüüd kah siis imestamise, kuigi ei arvand, et ta nii labaselt kohe vaateaknale kükitab, miskit väikest intelligentsi eeldasin siiski ka sellelt susisevalt gorgolt;))
 
vastused 11. jaanuar 2015, kl 13.21
Unista edasi, eit.
 
naerja - endine imestaja 11. jaanuar 2015, kl 13.32
:D))))))))))
eks ma siis unistan edasi tibu väikesest intelligentsist

:HAAHAAHAAA)))))
 
irvitaja aknal 11. jaanuar 2015, kl 13.36
tibu, kas sul on ealistest iseärasustest tingitud taadistumisprotsess käimas?
 
tuline brünett 11. jaanuar 2015, kl 14.15
ohoo, milline mulisev katel siin keeb:) teate, mul on päris kahju, et ma teid tegelikus elus ei tunne, mulle istuvad värvikad isiksused, kuigi jah, kirjapandult oelme me kõik rohkem frusteeritud koondpilt endast kui igapäevaselt läbi elu tuksujad, aga tore on teid tundma õppida sellegipoolest.
 
sahib bibi aur ghulam 11. jaanuar 2015, kl 14.40
khmm, sa imelik tüdruk, khmmmm-khmkhm, miks mul on tunne, et su lemmiktegevus on õrritamine, mis? hakkan vanaks ja sentsitiivseks muutuma, mis muud. no a kahju tundmised on meil siiski ühtemoodi ning tuleb välja, et toredused samuti, mis on ütlemata armas kokkusattumine, ma ütleks /sellisel iganenud-toriseval moel, palun lahkesti andeks/
 
tibu 11. jaanuar 2015, kl 14.46
tuline brünett

Aga toredate inimestega võib ka reaalselt läbi käia, tordilauas istuda ja koos head muusikat kuulata, osleda koosolemisel.See siin pole ju see koht, see on vaid virtuaalne lehekülg,mitte päris elu.
 
at-at-at 11. jaanuar 2015, kl 15.06
tort teeb paksuks, kae, kus kaval - võtke kooki, külalised...:D
 
tuline brünett 11. jaanuar 2015, kl 15.18
küll sul on raske nimi, sahib bibi aur ghulam, aga sulle vastamine õnneks raske ei ole:) tead, vanusega muutub ilmselt igaüks väheke tundlikumaks ja torisevamaks kui ta enne oli, aga lemmiktegevused on siiski ühed püsivaimad hobid, minu topitoote arvasid sa juba ammu välja, kui mäletad, selleks oli ju võitlemine, kuigi õrritamine kuulub samuti kümnendi hulka:)

tibu, nimi on sul lihtne ja kerge, suhtlemine aga sinuga raske. siiski proovin. kõik, mis ütlesid toredate inimeste kohta, on ka minu arvamus, kuid minu arvamus on ka see, et toredate inimestega saab igal pool suhelda, ka virtuaalses keskkonnas.
 
sahib bibi aur ghulam 11. jaanuar 2015, kl 15.35
njaaa, võidelda sulle meeldib, näe just lugesin sellest ka allkorruse seinalt, pistsid kepi rõõmsasti herilasepessa ja ise... vaatad eemalt ja naerad, mis? kus on su kombed tidrik-tidrik, on nad sinuga ikka kaasas sel toredal talvisel päeval, mis:)
 
tuline brünett 11. jaanuar 2015, kl 15.57
oih, hea et meelde tuletasid, auväärne sahib, pistan need kohe oma mälupessa, enne kui uksest välja tuiskan..... aga enne haaran koogi at-at-at-i taldrikult, kui kodutehtud, siis teisegi, äitäh! nägudeni, siiajääjad:)
 
möh 11. jaanuar 2015, kl 16.11
sahib bibi aur ghulam,

http://www.dailymotion.com/video/x138jx1_piya-aiso-jiya-mein-meena-kumari-geeta-dutt-sahib-bibi-aur-ghulam-song_music
 
tibu 11. jaanuar 2015, kl 17.07
Minuga peabki raske olema suhelda, kerge on ainult liblikal,kes lendleb lillelt lillele.Ei ole foorum sama ,mis reaalne elu, halvad inimesed on virtuaalselt halvad.Virtuaalselt saad ta kohe laiali tõmmata ja avab enda sisu, paraku realais võib enne aastaid minna, kui näed, kellega tegu. Head on virtuaalselt head aga sa oled palju noorem kui 50, brünett, nii et muidugi on sul raske oma emaealistega suhelda.Kui lennelda tutvuste ja 50+ vahel, jääb kõik pooleli. Sahib on ka vanem mees aga muidu on ta teise nimega, vahete vahel lollitab nooremaid naisi, annab lootust, mängib lille, kuhu siis liblikal on lubatud maanduda jne...Foorumis.:)))
 
tuline brünett 14. jaanuar 2015, kl 23.03
vaata aga vaata tibut:) ma saan aru, et sa kõike tead, see on väga lugupidav, siiski mõnda nipet-näpet tuleb tõe huvides korrigeerida. nimelt, see on mu noorus, mis on õnneks üle sinu kinnitatud tärmini. ja veel, mul ei ole sugugi raske oma ema vanustega suhelda, olgugi, et ma oma emast tõesti oluliselt noorem olen. aga see pole ka eriti oluline info kõige muu kõrval, nii et lase olla.
 
tibu 15. jaanuar 2015, kl 16.44
Mite tibut, vaid tibu...Mis must ikka vaadata, väikene, kohev, kollase sulestikuga ja armastab päikest.

Ja imelik olekski kui sa oma emaga ühevanune oleksid:))))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!