Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Tallinna TV
 
pensionieelik 06. jaanuar 2015, kl 21.23
Muloli täitsa piinlik vaadata seda Heimar Lengi poolt juhitud "kesknädalat",kus veel oliMart Ummelas ja keegi ajakirjanik-no küll materdati meie noort peaministrit kaasaga,presidendipaari jne..Ei mingit elementaarset viisakust,rääkimata ajakirjaniku eetikast!??Mina võin küll kanalit vahetada,aga mingi viisakus võiks ikka jääda!
 
vaheta jahh 06. jaanuar 2015, kl 21.31
tõesti oma kanalit, kopp juba neist vingujatest ja vigisejatest:(((
 
:(( 06. jaanuar 2015, kl 21.37
pole kordagi seda kanalit vaadanud ja ei vaata ka.
 
viimasele kommijale 06. jaanuar 2015, kl 21.58
tee parem näpukat
 
ruth 06. jaanuar 2015, kl 22.21
Ega Knopka saade Tallinna TV parem ei ole, mustatakse ja sarjatakse kõiki erakondi,aga ennast ja Keskerakonda promotakse nii kuis jõutakse. OLen ka loobunud Tallinna TV vaatamisest.
 
Uskumatu lugu 06. jaanuar 2015, kl 23.58
Kuidas te üldse selle peale tulete, et seda Savika propagandaruuporit vaadata ???
 
TTT. 07. jaanuar 2015, kl 00.07
Reisile Sinuga on küll naljakas saade ja seda küll vaatan :D.
 
Supikana ööloengud 07. jaanuar 2015, kl 00.11
Ega Tallinna TV lollakatele kepinäljas DELFI-muttidele mõeldud polegi. Teie kobige Kanal 12 jututubadesse.
 
Tartus 07. jaanuar 2015, kl 12.31
Mina vaatan küll Tallinna TV, eriti hea on Vaba Mõtte Klubi.
 
pensionieelik 07. jaanuar 2015, kl 17.29
Jaa,see Vaba Mõtte Klubi on hea ja häid filme on ka olnud kuigi teatud saated on ainult puhtalt proganda.
P.s.võiksid uuel aastal debiilikud,kes siin igat teemat ilguvad,omale raviplaani lasta teha.
 
Supikanale .. 07. jaanuar 2015, kl 17.48
niipalju,et pole ikka õpetust saanud v.?Pärast kui millegi otsa komistad,siis teised süüdi ja mutt jälle ravigu v?
 
skiso 07. jaanuar 2015, kl 18.16
pensionieelik joonistas ilusasti 07. jaanuar 2015, kl 17.29
-------------------------------------------------------
> Jaa,see Vaba Mõtte Klubi on hea ja häid filme on ka
> olnud kuigi teatud saated on ainult puhtalt proganda.

proganda jah.
seeeest agasavaata kui ilusad inimesed seal kõik on!
minule küll meeldivad ilusate inimestega tee veed.
sellepärast, et mul on vana ja kole "Рекорд" nimeline tee vee kodus ja ainus asi mis selle nii ilusaks teeb, et kõlbaks isegi teistele näidata kui külla tulevad, mida nad tavaliselt aga ei tee ja võibolla seda just selle minu koleda tee vee pärast, on ilusad inimesed sial sees.

või mille pärast teie seda tee veed vaatate?
 
olin 07. jaanuar 2015, kl 20.25
ka sellest Tallina TV-st eelarvamusel ja see suur kisa mis käis,et võetakse lastaia rahadest.Lihtsalt ei vaatanud.Nüüd kipsis jalaga kodus istudes klõpsutan hoolega pulti ja olen avastanud ka Tallinna TV.On huvitavaid saateid ja ka täitsa häid filme.
 
ja jätkuvalt 07. jaanuar 2015, kl 20.59
läheb selle kanali ülalpidamine lasteaiarahade arvelt. a see muidugi hästi, et sul enam eelarvamusi pole, vaat mis teene võib üks kips "mõtlevale" inimesele teha.
 
viilin kõrvale 07. jaanuar 2015, kl 22.01
Postimehe telekavas Tall.TV-d ei ole, seega ei teki kiusatustki vaadata. Oma põhimõtetelt ei SAA vaadata. Uudishimust vaataks Anu Saagimi tehtut, aga hiidlase jonn ei luba nuppu vajutada
 
justus 07. jaanuar 2015, kl 22.23
olin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ka sellest Tallina TV-st eelarvamusel ja see suur
> kisa mis käis,et võetakse lastaia rahadest.Lihtsal
> t ei vaatanud.Nüüd kipsis jalaga kodus istudes klõ
> psutan hoolega pulti ja olen avastanud ka Tallinna
> TV.On huvitavaid saateid ja ka täitsa häid filme.

Su loogika on samasugune nagu pereisal, kes joob kogu raha maha, sest saab mõnusa ju olemise ja lisaks sõprade keskel "kvaliteetaega" veeta, aga oma lapsed näljas, paljad ja külmetavad kütmata elamises
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!