Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
50+ nurgake
Matkamine
 
prooviks`ile 16. jaanuar 2015, kl 14.03
mulle su ettepanek meeldib ja põhjendus on mõistlik ja asjalik, aga oled ilmselt naisoost looduslaps ja mina olen ka, seega ei otsi me teineteist ning ma ei ole ka tallinnast. kahju, aga mis teha.
 
jube 16. jaanuar 2015, kl 21.08
vanad inimesed lähevad poole päevase liigutamise järel juba totaalselt haisema. siis need põõsa alla äkamised, pesemata tagumikud...ja vana mehe rõve kiimahais kah lisaks äkahaisule...
kuidas te suudate?? ongi romantiline??
 
jabur 16. jaanuar 2015, kl 21.43
ei tea, kus sa neid haisvaid vanureid nuuskimas käid, mina pole kokku puutunud?
äkki ajasid oma seniilsuses telgi vanadekoduga sassi, ah?
 
Rozza 16. jaanuar 2015, kl 23.27
Matkamine on tegelikult väga tore, kui on ilus ilm ja hea seltskond.
 
otse 17. jaanuar 2015, kl 00.04
loomulikult
 
kaire 17. jaanuar 2015, kl 09.42
Ise avastasin matkamise alles viimastel aastatel. Põhiliselt jalgrattaga. Algul olid paaritunnised sõidud, siis pikemad ühepäevasõidud. Tallinnast rongiga mingis suunas välja ja siis kas tagasi linna või siis mingisse sobivasse rongijaama. See aasta võtame kaaslasega ette kaugemad kandid. Jõgeva-Rakvere piirkonda. Päevas liiguks 50-60km. Varustus on hästi kerge, aga ka kallis.
 
kaire 17. jaanuar 2015, kl 09.47
Seltskonnaks piisab sõbrannast küll. Korra oli kaaslaseks üks mees, see ei jäksanud sõita ja pidevalt virises. Väiksema seltskonnaga on lihtsam. Oluline on ka võrdne füüsiline võimekus.
 
kaire 17. jaanuar 2015, kl 09.50
Kuidas üks Tartu mees üksi matkab. Tema blogi

http://biomedicum.ut.ee/kalle/matk/ratta.html
 
Rozza 17. jaanuar 2015, kl 10.37
kaire Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Seltskonnaks piisab sõbrannast küll.
> Väiksema seltskonnaga on lihtsam. Oluli
> ne on ka võrdne füüsiline võimekus.

Väga õige, kaire, mina arvan ka nii.
 
50+ 17. jaanuar 2015, kl 18.23
Miks soovib 60+ matkakaaslaseks 50+?

Ma läheks ikka endasugusega - kui läheks. Ja päris igaühega ei lähe ka.

Kuidas te julgete lihtsalt lambist võõra inimesega ektreemsetesse tingimustesse minna? Mina küll ei julge ja põhimõtteliselt ei lähe ka.
 
:o 17. jaanuar 2015, kl 19.00
ma arvan, et 50+ foorumis võivad olla ka need, kes on 60+, 70+ jne.
 
marju 17. jaanuar 2015, kl 20.57
To 50+
Ole rahulik, vaevalt keegi sind matkama kutsubki.
 
huvitav 17. jaanuar 2015, kl 21.21
Palju kirju on teemaautor siiani saanud?
 
50+ 17. jaanuar 2015, kl 21.40
:o - mu küsimuse mõte ei olnud mitte selles, kes foorumis võivad olla. Küsimus seisneb selles, miks 60+ mees tahab matkale minna 50+ naisega ja mitte 60+ naisega?

No ilmselt on ta endast heal arvamisel. Aga kui selgub, et liiga heal arvamisel?

marju - Kas sa oled ennustaja ja ennustad kõigile palumata ja valimata?
 
tibu 17. jaanuar 2015, kl 21.51
Miks või, sest 60+ naised on 60+ mehe jaoks liiga vanad ja rasked, kuid 50+ naisega võib 60+ mees veel täitsa vabalt sammud matkarajal.Või ma eksin?
 
:o 17. jaanuar 2015, kl 22.04
eksid küll, vaevalt et 59 palju kobedam ja käbedam on kui 60.
 
Rozza 18. jaanuar 2015, kl 13.02
50+ Kirjutas:
-------------------------------------------------------


> Kuidas te julgete lihtsalt
> lambist võõra inimesega ektreemsetesse tingimustes
> se minna? Mina küll ei julge ja põhimõtteliselt ei
> lähe ka.

Jah, mina ka täiesti võõraga kaasa ei läheks, isegi kui pakuks kommi. :)
 
mees 18. jaanuar 2015, kl 15.49
Huvitav, et kas keegi ootabki võõra kutset ekstreemsustele? Et kutse saamisel see uhkelt tagasi lükata. Mul on kogemusi, et mehe püüdmiseks on osa naisi valmis paljudki ette võtma. Küll saab tahtmisega kõigest üle.
 
initsiaalid 18. jaanuar 2015, kl 16.28
Kuulge olete siin kõik juba vanainimesed ja seega ise ekstreemsused, mis lisa ekstreemsusi siis teile veel vaja on?
Jube huvitav minna naaber valda telgiga liivakarjääri servale sääski nuumama... kasutage nüüd vähe neid allesjäänud halle ajuolluseid ja meenutage, kui olite veel hästi pisikesed ja esimest korda vanaisa juures möllisite ennast telkki. Siis tuli pikne ja järgmine meenutus on vanaisa voodist sooja teki alt kindla ja kaitsva vanaisa selja tagant.
 
ehh 18. jaanuar 2015, kl 16.41
kelle selja taha sa nüüd äikese ajal poed?
rästu 18. jaanuar 2015, kl 18.13
60+ peaks olema vanus, kus mees on juba vanaisa. sel juhul pole ju probleemi, äikese tulles on võimalus telgis tema kindla ja kaitsva selja taha pugeda...:D
 
vaaaal 18. jaanuar 2015, kl 19.14
mina juba matkasin, keldrisse ja tagasi :)
rästu 18. jaanuar 2015, kl 19.22
sa oled foorumis kirjutatud manitsussõnadest õppust võtnud;D
 
vaaaal 18. jaanuar 2015, kl 19.32
elukestev õpe, jessss
 
Rozza 18. jaanuar 2015, kl 22.41
Pole meie vaaaala mitu aega näinud siin. Tore, et sa tagasi oled. Kaua sa siis seal keldris matkasid?:)
 
vaaaal 18. jaanuar 2015, kl 22.59
pole ma midagi tagasi, sogan vett ja kaon jälle, :D
 
prooviks 19. jaanuar 2015, kl 07.47
,,ka naisteka,looduses,ilusal suvenädalal,,näiteks sõita siis,kust iganes:veidi metsistunud "Nurmenuku/Puraviku/Metsavaikusse,,kus saab ka (näit homme)marzruut taksoga tagas:) 2)Tutvume,(3-4naist)siis arendaks veel huvitavaid tegevusi. 3)Kui see ja võib olla ka,eelmine siin meesterahvas teatab:,,naised teevad,paljugi,et meest saada;ei tahagi sellist(kehkendpüksi)
 
mees 19. jaanuar 2015, kl 09.34
Nii segase mõttelõngaga naisega ei läheks isegi kohtama, matkamisest rääkimata
 
tore 19. jaanuar 2015, kl 10.56
on matkamine,aga selle õnnestumine oleneb, logistikast,seltskonnast, ilmast, aastaajast, riietusest ja ootustest, millised seatakse matkale. Erinevate ootustega seltskonna matkamine on juba ette läbi kukkunud. Kõige pealt on läbrääkmiste faas, siis ettevalmistus. Kuigi vahel võib ka õnnesuda eksprompt matk, oleneb inimestest ja võimest ja oskusest igast olukorrast positiivselt välja tulla.
 
kraaks 19. jaanuar 2015, kl 18.02
oi tüdrukud, tüdrukud...kuidas teist nii suured jänespüksid on saanud... kuidas te küll võõraid nii hullul kombel kartma olete hakanud:)))

enamik kuritegusid pannakse toime turvaliseks peetud keskkonnas...tuttavate inimeste poolt... keda ohver tunneb ja usaldab. sõbrad, partnerid, pereliikmed või tuttavad võivad olla ohtlikumad...kui võhivõõrad inimesed. kui ikka tõsine soov on matkama minna...siis peletage jänes pükstest...seljakott selga...ja vudinal matkama.)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!